Kayseri İcra Avukatı – 0 352 338 77 77


Kayseri İcra Avukatı, olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. İcra davalarınız ile ilgili kayseri avukat telefon numarası olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Günümüz değişen koşulları ve değişen ekonomik şartlardan dolayı ceza davaları ve boşanma davaları artış göstermektedir. Bunun yanı sıra icra davalarında artış görülmektedir. Bu davalar için kayseri avukat numarası ile arama yapabilirsiniz. İcra takibi ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olarak iki şekilde yapılmaktadır. Bu davalarda kayseri talas avukat olarak müvekkillerimiz hizmet vermekteyiz. İlamlı icra takibinde mahkeme kararına ihtiyaç duyulmaktadır. İlamsız icra takibinde ise icra müdürlüklerinden yapılmaktadır. Bu süreçte kişi ilgili alacağı ile ilgili noterden ihtar göndererek borçluya ihtar çekecektir.

Kayseri İcra Avukatı

Kayseri İcra Avukatı, olarak icra davalarında müvekkillerimizin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktayız. İcra davalarınız da avukat iletişim ile arama yaparak bizlere ulaşabilirsiniz. Değişen koşullar nedeniyle icra davalarında hızlı bir artış görülmektedir. Bu davalarda iki taraf temsilci avukatı olarak davaları takip eder. Alacaklı ve borçlu katılmak zorunda değildir. Ekonomik koşulların zorlaşması nedeniyle boşanma davalarında da artış gözlemlenmektedir. Bu davalarda anlaşmalı boşanma davaları bir iki duruşmada sonuç kararı verilmektedir. Bu davalarda iki taraf mahkeme huzurunda kendi hür beyanları ile boşanmak istediklerini söylemek zorundadırlar. Çekişmeli boşanma davalarında ise tarafların avukatlarının dava süresine katılması yeterlidir.

İcra Avukatı

İcra avukatı barolar birliğinin sağlanmış olduğu sistemler ile tapu gibi taşınmazların sorgulamasını yapabilmektedir. Ayrıca eza davalarında hızla yükselen bir artış bulunmaktadır. Ceza davaları uzun süren davalardır. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğu, delillerin toplanması, sanıkların fazlalığı gibi durumlar dava süresini etkilemektedir. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, kasten adam öldürme gibi suçlarda dava süreleri uzundur. Bu davalarda sanıklara ait ETS kayıtlarının istenilmesi, tanıkların dinlenmesi gibi süreçler dava sürecini etkilemektedir. Bu davalarda uzman bir avukat ile çalışılması kesinlikle önerilmektedir. Çünkü hukuki süreçte eklenecek bir delil ve dava sürecinin takibi bir uzman avukat tarafından yapılmalıdır. Bu sizlerin en yüksek fayda ile davanızın sonuçlanmasını sağlayacaktır.

İcra takibini alacaklı kendi de başlatabilir. Ama sürecin uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir. Eklenecek bir detay kayseri avukat olarak sizlerin icra dava sürecinizi etkilyecektir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al