Hakkımızda

Birr Hukuk Bürosu

Kayseri ve çevre illerimizde faaliyet gösteren Birr Hukuk Bürosu, Kayseri Barosuna kayıtlı olarak müvekkillerine hizmet vermektedir. Profesyonel olarak Ceza Davaları, Hukuk Davaları, İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku, Ticaret Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Ağır Ceza ve Ceza Davaları konusunda özel olarak ilgisi ve bilgi birikimi bulunmaktadır.

 

Kayseri ilimizde ve çevre illerimizde hızla artan nüfus, hızlı büyümenin sonuçları olarak davaların çeşitliliği ve hukuki uyuşmazlıkların artmasına neden olmuştur. Kayseri ili ve çevre illerimizde özellikle Ceza Hukuku kapsamında kasten yaralama, kasten öldürme, cinsel taciz, cinsel istismar, uyuşturucu madde ticareti ve uyuşturucu madde kullanımı, dolandırıcı ve hırsız, hakaret, yağma , dolandırıcılık ve hırsız suçlarında artış görülmektedir. Kayseri ilinde Özel Hukuk davalarında ise boşanma davaları, ticari ve diğer hukuki uyuşmazlıkların artış gösterdiği görülmektedir. Birr Hukuk Bürosu uzmanlaşmış olduğu bu konularda da ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaktadır.

 

Birr Hukuk Bürosu başta Kayseri olmak üzere sahip olduğu bilgi birikimi ile; Kayseri, Niğde, Nevşehir, Yozgat, Malatya ,Ankara, Kahramanmaraş, Konya, Samsun, Sivas, Tokat ve Türkiye’nin birçok ilinde ceza hukuku,aile hukuku iş hukuku, aile hukuku, icra ve iflas hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku, ticaret hukuku, tanıma-tenfiz ve banka hukuku ve ipotek tesisi konularında müvekkillerine hizmet vermektedir. Birr Hukuk Bürosu bünyesinde çalışan avukatlarımızın uzmanlık ve bilgilerini, onların özveri ve becerilerinin genişliği, derinlik, tür ve kombinasyonu, müşterilerimizin çıkarlarını koruyan, genişleten temsil ve fikirler üretir.

Birr Hukuk Bürosu

Vizyonumuz

Ceza Hukuku / Özel Hukuk / İş Hukuku / İcra İflas Hukuku / Ticaret Hukuku / Fikri Sinai hakları tüm mevzuatı ve tüm hukuki uyuşmazlıklarda profesyonel destek vermenin yanı sıra yoğunluklu olarak müvekkillerimize hizmet vermekte olduğumuz çalışma alanımızdır.

 

Birr Hukuk Bürosu, başta kayseri olmak üzere sahip olduğu bilgi birikimi ile; Kayseri, Niğde, Nevşehir, Yozgat, Malatya, Ankara, Konya, Samsun, Sivas, Tokat ve Tüm Türkiye’nin bir çok ilinde ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Ticaret Hukuku, Tanıma – Tenfiz ve Banka Hukuku ve ipotek tesisi konularında mevükkillerine hizmet vermektedir.

Aile ve Boşanma Hukuku

Ceza Hukuku

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Birr Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Avukatlarımız

Avukat Esra KARA

Avukat Nejla DEMİR

Referanslarımız