Aile Hukuku

Türk vatandaşları veya Türk Vatandaşları ile yabancılar arasında olan boşanma, nişanlanma, evlenme, nafaka, velayet, hısımlık vb ihtilaflarda avukatınız olarak hizmet vermekteyiz.

Ceza Hukuku

Cezai yaptırım riski olan tüm iş ve işlemlere ilişkin, soruşturma aşaması, kovuşturma aşaması ve infaz sürecine kadar Ceza Avukatı ve Ağır Ceza Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Gayrimenkul Hukuku

Taşınmazlara (ev, daire, arsa, apartman vb) ait davalarda müvekkillerimiz faydasına hukuki aykırı durumu düzeltilir. Davalarda gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

İcra Hukuku

Alacaklı ve borçlu arasında oluşan uyuşmazlıkların çözüme ulaşması için genel mahkemelerde ve icra mahkemelerinde dava sürecini icra avukatınız olarak takip etmekteyiz.

İdare Hukuku

Devletimiz ile vatandaşlarımız arasında çıkabilecek her türlü uyuşmazlık, menfaat ve hak ihlalleri için yürütmenin durdurulması, iptal davası, tam yargı davası süreçlerinde hizmet vermekteyiz.

İş Hukuku

İşçi işveren arasındaki oluşan ihtilaflarda ki genellikle kıdem ve ihbar tazminatı alacağı, işe iade ve iş kazası gibi çıkabilecek uyuşmazlıklarda arabuluculuk-dava sürecinde hizmet vermekteyiz.

Miras Hukuku

Müvekkillerimizin karşılaştıkları vasiyetnamenin açılması ve tenfizi davası, mirasın paylaştırılması, intikal işlemleri, özellikle muris muvazaası davaları kişiye özel değerlendirilip sonuca ulaştırılır.

Ticaret Hukuku

Ticari uygulamalardan doğan anlaşmazlıkların çözülmesi, bu alanda genel hukuki danışmalık hizmeti sunulması, sözleşme, ihtar, protokol, ihbar vs hukuki metinlerin hazırlanması hizmet vermekteyiz.

Tüketici Hukuku

Tüketicinin ayıplı mal veya eksik ifa gibi durumlarla karşılaştığında öncelikli olarak tüketici hakem heyeti ve sonrasında dava sürecini takip ederek müvekkillerimizin mağduriyetini gidermekteyiz.

Hemen Ara
Yol Tarifi Al