Kayseri Avukat Ücretleri – Kayseri Avukat

Kayseri Avukat Ücretleri, her sene ilgili Baro’muz tarafından yayınlanmaktadır. Bu ücretler davanın detayına ve konusuna göre değişmektedir. Örneğin kayseri boşanma avukat ücretleri araştırıldığında boşanma davası türüne göre değişecektir. Yine farklı yerler göz önüne alındığında örneğin izmirde boşanma avukat ücreti değişiklik gösterecektir. Geçen seneye göre ücretler değişen ekonomik şarlara göre artış göstermiştir. Örneğin 2019 boşanma davası avukat ücreti ,boşanma davası avukat ücreti 2018 e göre artış göstermiştir.  Yani avukat ücretleri sizin ilgili davanıza göre değişiklik gösterecektir.  Bu davalarda avukat vekalet ücreti de bulunmaktadır. Bu ücret vekalet kapsamına göre değişecektir. Örneğin ceza davalarında suçun detayı vb durumlarda bu ücretler değişecektir.

Kayseri Avukat Ücretleri

Kayseri Avukat Ücretleri, dava türüne göre değişiklik gösterecektir. Örneğin boşanma davalarında iki tür dava vardır. Anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası. Anlaşmalı boşanma davarında taraflar hem fikir olduğu için dava süresi kısa ve bir iki duruşmada sonuçlanmaktadır. Bu davalarda ortalama avukat ücreti düşüktür. Ama çekişmeli boşanma davasında çocukların velayeti, nafaka, ziynet eşyaları gibi durumlar olduğu için davalar uzun sürmektedir.  Bu konularda avukat danışma ücreti 2019 olarak büromuzdan bilgi alabilirsiniz. Bazı davalarda arabuluculuk yöntemi kullanılmaktadır. Bu arabuluculuk avukat ücreti davaya göre değişmektedir. Uzun süren ve şuç tanımına göre ücretler değişmektedir. Birr Hukuk Bürosundan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Avukat

Kayseri Avukat Ücretleri, miras ve arsa mevzu olan davalarda avukat tarafından yüzde olarakta anlaşılabilir. Bu anlaşma avukat ve müvekkil arasında oran belirlenerek yapılır. Genel ücretler kayseri barosu avukat olarak belirlenmiştir. İcra davalarında 100.000 TL olan bir alacak için açılacak icra talebinde avukat alacağın yüzde oran karşılığında ücret talep eder. Diğer dava türlerinde ise örneğin ceza davalarında tahliye için ayrı, beraat için ayrı ücret talep edebilecektir. Davanın türü ve detayı ücreti belirleyen detaylardandır. Çekişmeli boşanma davaları uzun sürdüğünden dolayı anlaşmalı boşanma davalarına göre fazladır. Bu ücretler davada anlaşmazlığın ve konunun sebebine göre değişecektir. Davalarda Birr Hukuk Bürosu sizlere hizmet vermektedir. Avukat ücretleri her sene ilgili Baro tarafından güncel olarak yayınlanmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir