Kayseri Avukat Rehberi – Kayseri Avukat

Kayseri Avukat Rehberi hizmetinden ilgili davanız ile avukatlarımız ile görüşebilir ve davanız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu süreçte kayseri avukat danışma ve avukat sorulama sistemlerinden ilgili avukatlarımız bilgi ve birikimleri ile müvekkillerini yönlendirmektedir. İş mahkemelerinde işçi ve işveren davaları görülmektedir Bu konu ile ilgili olarak kayseri iş mahkemesi avukatları dava sürecini takip edecektir. İş mahkemelerinde işçilerin tazminat hakları, sigorta primlerinin yatırılmaması, iş kazaları sonucu tazminat talebi gibi dava konuları görülmektedir. Bu davalarda delil ve tanıklar dava sürecini etkileyecektir. Boşanma avukatı ve ceza avukatı olarak büromuz hizmet vermektedir. Boşanma ve ceza davaları dava içeriğine göre ücretleri değişmektedir.

Kayseri Avukat Rehberi

Kayseri Avukat Rehberi ile yapılan aramada boşanma davası avukatı bulunabilir. Boşanama dava süreçleri uzman boşanma avukatınız ile sürecin takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Boşanma davalarında anlaşmalı boşanma davası veya çekişmeli boşanma davası olması zaman ve ücret açısından önem taşımaktadır. Avukat bilgi edinme ile bu dava türleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu tür hizmetler için barodan avukat bulma yolunu kullanabilirsiniz. Boşanma davalarında velayet, tazminat gibi durumların olduğu dava çeşidine çekişmeli boşanma davası denir. Bu dava türünde taraflar arasında anlaşmazlık vardır. Çekişmeli boşanma davalarında özel avukatınızın olması dava sürecini takip açısından önemlidir. Çekişmeli boşanma davalarının süresi 12 ay gibi bir sürede biter.

Birr Hukuk Bürosu

Kayseri Avukat Rehberi ile ceza davalarınız için avukat bulabilirsiniz. Bu tür davalarda örneğin uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, taksirle adam öldürmek, hırsızlık, gasp, terör suçları gibi suçlar ceza mahkemelerinde görülmektedir. Ceza davaları ile ilgili bir davanız varsa kayseri hukuk plaza avukatları bu konuda sizlere hizmet vermektedirler. Ceza davalarında örneğin ; bir hırsızlık suçuna karıştınız ama suçunuz yok sadece olayda orada bulunmuş iseniz ilk önce özel bir avukat tutmanız faydanıza olacaktır.  Olayın oluş şekli ve kolluk kuvvetlerince yakalandığınızdaki durumunuz önemlidir. Bu davalarda ceza avukatınız sizinle ilgili süreci takip edecektir. Bu süreçte delillerin sunulması aşamasında suçlunun verimliliği önemlidir. Ceza davalarında süre uzun ve dava için harcanacak mesai fazla olduğu için avukat ücretleri diğer davalara göre fazladır. Bu konu ile ilgili olarak detayları avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir