Avukata Sor Kayseri – 0 352 338 77 77

Avukata Sor Kayseri, şeklinde yapılan aramalarda ilgili davanız ile avukata ulaşabilirsiniz. Birr Hukuk Bürosu olarak kayseri ve çevresinde müvekkillerine ilgili davalarda hizmet vermektedir. Büro avukatları ile avukata sor whatsapp yazarak mesaj yolu ile de danışmanlık alınabilir. Bazı durumlarda yüz yüze konuşamayacağınız durumlarda sanal avukat soru sorma şeklinde internet üzerinden danışmanlık alabilirsiniz. Büromuz ceza davaları, boşanma davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Davanızla ilgili olarak avukat sor telefon şeklinde arayarak bilgi alabilirsiniz. Son dönemde değişen ekonomik şartlar ve bir arada yaşamdan dolayı özellikle ceza davalarında artış görülmüştür. Aynı nedenlerden olayı boşanma davalarının da hızla arttığını bilmekteyiz.

Avukata Sor Kayseri

Avukata Sor Kayseri, şeklinde yaptığınız aramadan sonra davanız ile ilgili uzman avukattan bilgi alabilirsiniz. Büro avukatlarımız avukata sor forum doldurulmasıyla sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapacaklardır. Ayrıca avukatlarımız whatsupp avukat olarakta danışma hizmeti vermektedirler. Genel olarak son dönemde artan boşanma ve ceza davalarında avukatlarımız bilgi birikim ve tecrübe sahibidirler. Bulunduğumuz il ve çevresi olarak Gaziantep avukata sor şeklindeki aramalarda da büromuza ulaşabilirsiniz.  Boşanma davalarındaki süreç takibi ve en faydalı sonuç ile sonlandırmak ilk amacımızdır. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında süreç farklıdır. Anlaşmalı boşanma davalarında süreç daha kısadır. Tarafların dava duruşmasına katılması zorunludur, hür olarak boşanmak istediklerini beyan etmek zorundadırlar.

Avukata Sor

Avukata Sor Kayseri, yapılan aramada ceza avukatı olarak büromuz avukatları sizlere hizmet vermektedir. 7/24 avukat danışma hizmeti alabilirsiniz. Ceza davalarında özellikle uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, kasten adam öldürme, hırsızlık ve diğer davalarda bizleri 7/24 avukat danışma ücretsiz şeklinde arayabilirsiniz. Ceza davalarında süreç diğer davalara göre daha uzundur. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğu, suçun detayı, delillerin toplanması ve sanık ve tanık sayısının fazla olması bir nedendir. Örneğin bir hırsızlık suçuna karıştınız. Sizi gören tanıkların toplanması, kamera kayıtlarının incelenmesi, dijital kayıtların elde edilmesi gibi durumlar dava süresini uzatmaktadır. Cezası 10 yıl ve üzeri davalar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Bu davalarda ilk mahkemenin kararı istinafa gönderilebilir. Ağır ceza mahkemelerinde sanık tutuklu yargılanabilir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al