Avukat – 0352 338 77 77

Avukat hukuki süreci en iyi şekilde yöneten müvekkillerin mağduriyetini en aza indirilmesinde büyük önem taşımaktadır. Hukuk büromuz avukat istanbul bölgesinde de hizmet vermektedir. Değişen sosyal yapılar ve internetin aşırı kullanımından dolayı boşanma davalarında artış gözlemlenmiştir. Boşanma davaları iki türdür. Anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davalarıdır. Bu konudaki davalarınızda avukat nedir ve ne iş yapar soruna boşanma dava sürecini en iyi şekilde takip eder cevabı verilebilir. Bu konudaki davalarınız için avukat iletişim bölümünden bilgi almak amacıyla ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında iki  taraf mahkeme huzurunda boşanma beyanlarını hür olarak söylemek zorundadırlar. İki taraf anlaşmalı boşanma davasında duruşmaya katılmak zorundadır.

Avukat

Avukat olarak müvekkillerimize en fazla yarar sağlayacağı şekilde hizmet vermekteyiz. Bu mesleği günümüz davalarında özellikle boşanma ve ceza davalarına yönelmiştir. Boşanma davalarının diğer türünü açıklarsak çekişmeli boşanma davasından bahsedebiliriz. Bu davada özellikle ankara olarak bilgi ve tecrübeyle müvekkillerine en yüksek fayda içerisinde sonuç aldırmaktayız. Çekişmeli boşanma davaların iki taraf hukuki şartlarda hem fikir olmadığı davalardır. Çekişmeli boşanma davalarında izmir olarak velayet, ziynet eşyaları konusunda bilgi ve birikime sahiptir. Çekişmeli boşanma davalarında dava sürecini takip edilmesi ve dava sürecini etkileyecek delillerin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Çekişmeli boşanma davalarında mal paylaşımı ile ilgili davalar boşanma kesinleştikten sonra açılmaktadır.

Birr Hukuk Bürosu

Avukat olarak ceza davalarında avukat ne iş yapar sorusuna karşılık bulmak çok kolay değildir. Ceza avukatlığı sürecin takip edilmesi ve süreçte fazla mesai harcanılması geçen davalardır. Uyuşturucu madde ticareti, kasten adam öldürme, cinsel istismar davaları günümüzde hızla artmaktadır. Bu davalarda ceza avukatları suça karışan ile mahkeme sürecinin takip edilmesi, delillerin toplanması aşamalarında müvekkillerini yönlendirir. Ceza davalarında dava süresince deliller ve tanıklar davaların seyrini değiştirebilir. Bu davalarda müvekkilin delilleri sunma verimliliği ve mahkemenin yoğunluk durumu dava sürecini belirlemektedir. Ceza davalarının ücretleri fazla mesai harcanılmasından ve uzun süren davalar olduğu için diğer davalara göre fazladır. Avukatlar günü büromuz hizmet vermeye devam edecektir.

Ceza davalarında suçluların özel avukat tutmaları en yüksek fayda ile davalarının sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al