Boşanma Avukatı – 0 352 338 77 77

Boşanma Avukatı, olarak Birr Hukuk Bürosu ilgili davalarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu davalarda kayseri boşanma avukatı sizlerin dava süresince bilgilendirilmenizi ve dava sürecini takip edecektir. Boşanma dava süreçleri davanın çeşidine göre değişmektedir. Ayrıca kayseri boşanma avukat ücretleri yine davanın türüne göre değişecektir. Anlaşmalı boşanma davaları kısa ve mesai harcanması çok olmadığı için daha az ücretle görülebilmektedir. Bu konularda detaylı bilgili kayseri avukat danışma olarak büromuzdan alabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davaları tarafların her hukuki konuda hem fikir olduğu davalardır. Bu davalarda taraflar mahkemeye duruşma süresinde bulunmak zorundadırlar. Birr Hukuk Bürosu avukatları bu konudaki bilgi birikimi ile müvekkillerinin davalarını max fayda ile sonuçlandırmaktadırlar.

Boşanma Avukatı

Boşanma Avukatı, anlaşmalı boşanma davası süresinde davanın açılması vb durumları takip eder. Boşanma davaları kayseri iş mahkemesi avukatları ücretlerinden azdır. Çekişmeli boşanma davalarında taraflar konularda hem fikir değildir. Bu davalarda merak edilen boşanma avukatı ücretleri davanın türüne göre değişmektedir. Boşanma davalarından anlaşmalı boşanma davasında süreç kısa ve taraflar hem fikir olduğu için ücretler düşüktür. Çekişmeli boşanma davalarında ise harcanan mesainin fazlalığı, duruşma sayısının fazla olması gibi etkenlerden dolayı ücretler fazladır. Çekişmeli boşanma davalarında ekonomik anlamda zayıf olan taraf nafaka talep edebilir. Ekonomik şartların değişmesiyle nafaka artırımı istenebilir. Aksine azaltma talebi içinde başvurulabilir. Bu konu ile ilgili büromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Birr Hukuk Bürosu – Boşanma Avukatı

Boşanma Avukatı, boşanma davalarında müvekkilinin en yüksek fayda ile davanın sonuçlanmasını sağlayacaktır. Bu davalarda çocukların velayeti, nafaka, mal paylaşımı gibi konular ön plana çıkacaktır. Mal paylaşımı davası ayrıca açılması gerekir. Fakat açılsa bile mahkeme boşanmanın kesinleşmesi kararının verilmesinden dolayı mal paylaşımı davasına bakacaktır. Boşanma davalarında taraflar arasında anlaşma sağlanırsa çekişmeli boşanma davası anlaşmalı boşanma davasına çevrilebilir. Çocukların velayeti mahkeme tarafından verilen tarafa sonrasında tekrar dava açılabilir. Bu davalarda mahkeme iki tarafın ekonomik ve sosyal durumunu göz önünde bulundurarak karar verecektir. Birr Hukuk Bürosu avukatları süreci sizin adınıza yönetecektir. Ücretler içinde kayseri avukat telefon numaraları aranılarak bilgi alınabilir.

Boşanma davaları Aile Mahkemelerinde görülmektedir. Bu süre zarfında boşanmaya karar verdiğinizde Birr Hukuk Bürosu nu arayarak bilgi alabilirsiniz. Çekişmeli boşanma davalarında tarafınızdan iletilen delillerin davanın hangi aşamasında kullanılacağı önemlidir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al