Kayseri Hukuk Plaza Avukatları – 0 352 338 77 77

Kayseri Hukuk Plaza Avukatları, müvekkillerine ceza davaları, boşanma davaları, tanıma tenfiz, icra davaları, işçi ve işveren davalarında hizmet vermektedirler. Ceza davaları Asliye Ceza Mahkemelerinde ve Ceza mahkemelerinde görülmektedir. Boşanma davaları için genel olarak kayseride bayan avukatlar arayışı artmıştır. Bunun nedeni ise bu davalarda hemcinslerin daha iyi savunma yapılabileceği ve dertlerinin daha rahat anlatılabileceği düşüncesidir. Bu bağlamda kayseride hukuk büroları bayan avukatlar olarak sizlere hizmet vermektedir. Ağır ceza mahkemelerinde görülen davalar ceza davalarıdır. Suçun cezası 10 yıl ve üzerinde olan davalar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, kasten adam öldürme, cinsel istismar gibi suçlar.

Kayseri Hukuk Plaza Avukatları

Kayseri Hukuk Plaza Avukatları,  ile iletişime geçmek için kayseri baro avukatları iletişim den bilgi alabilirsiniz.  Özellikle ceza davalarında özel avukat utmanız sanık açısından çok önemlidir. Özel avukat soruşturma aşamasında da tutulması daha da faydalı olacaktır. Örneğin kayseri uyuşturucu avukatı olarak bir avukat ile çalışmaya başladığınızda süreç takibi soruşturma aşamasından başlayacaktır. Davada kanunlara göre delillerin mahkemeye sunulması, dava sürecinde sizin vereceğiniz ifadeler davanın seyrini değiştirebilir. Bu süreçte nasıl olsa ceza alacağım avukata neden ihtiyaç duyarın diye hatalı bir kanı vardır. Avukatınızın olması en yüksek fayda ile davanızın sonuçlanmasını sağlayacaktır. Birr Hukuk Bürosu avukatları tecrübe bilgi ve birikim ile sizlere yardımcı olacaktır.

Hukuk Plaza Avukatları

Kayseri Hukuk Plaza Avukatları,  boşanma davalarında da müvekkillerine hizmet vermektedirler. Boşanma davaları iki türdür. Anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davalarıdır. Boşanma davaları ile ilgili en çok merak edilen konular şu şekildedir. Nafakanın sonradan artılması mümkün müdür, eşi boşanmak istemese de boşanabilir misiniz gibi sorulardır. Boşanma kesinleştikten sonra belirli bir süre sonra mahkeme nafaka artımı veya azaltımı yapabilir. Burada mahkeme değişen ekonomik koşulları baz alarak tarafların durumunu değerlendirir. Aynı durum velayet içinde geçerlidir. Boşanma kesinleştikten belirli bir zaman geçtiktenşartlar değiştikten sonra tekrar mahkemeye başvurulabilir. Nafaka karşı taraf ile aynı kusurda olmak gereklidir. Bu durum avukatlar bulurum şeklinde arama yapılabilir. Çekişmeli boşanma davalarında süreç daha uzundur. Bu davalarda tarafların hem fikir olmadığı konularda kanunlara göre mahkeme tarafından karar verilecektir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir