Kayseri Birr Hukuk Bürosu – Kayseri Avukat

Kayseri Birr Hukuk bürosu , son dönemde özellikle artan ceza davaları ve boşanma davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu tür davalarda Kayseri Avukat olarak yapılan aramalar sonucunda büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Değişen ekonomik koşullar nedeniyle boşanma davalarında artış gözlemlenmiştir. Boşanma davalarında süreç takibinin konusunda uzman bir avukat tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Bu davalarda genel olarak nafaka, velayet, boşanma sonrası mal paylaşımı gibi konuları içermektedir. Anlaşmalı boşanma davaları kısa süren ve bir iki duruşmada karara bağlanan davalardır. Bu davalarda protokol önemlidir ve uzman bir avukat tarafından hazırlanmalıdır. Hak kayıplarıyla karşılaşılabilir. Bu davalarda taraflar duruşmalara katılmak zorundadır. Özellikle kayseri bayan avukat olarak yapılan aramalarda boşanma davalarında tercih edilmektedir.

Kayseri Avukat

Kayseri Hukuk Bürosu, bünyesinde her dava türünde uzman avukat barındıran bir hukuk bürosudur. Bu nedenle davanız ile ilgili bilgileri alabilirsiniz. Kayseri avukatlık bürosu çekişmeli boşanma davalarında büyük oranda müvekkillerinin davalarını yüksek fayda ile sonuçlandırmıştır. Kayseri Boşanma Avukatı, çekişmeli boşanma davalarında konu olan velayet, nafaka ve diğer şartlarda müvekkillerinin faydasını amaçlamaktadır. Ayrıca kayseri icra avukatı olarak icra takip işlemleri de yapılmaktadır. İlamlı ve ilamsız icra takipleri icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. İlamlı icra takiplerinde mahkeme ilamı sonrasında yapılan icra takipleridir. İlamsız icra takiplerini vatandaş kendisi icra müdürlüklerinden yapabilir. Fakat uzman bir avukat tarafından yapılması önerilmektedir. Kayseri Barosu bu konuda ilgili seminer ve eğitimler ile avukatlara sistemlerin kullanılmasını amaçlamaktadır.

Kayseri Ceza Avukatı

Kayseri Ceza Avukatı, Ağır Ceza Mahkemelerinde ve Asliye Ceza Mahkemelerinde görülen davalarda hizmet vermektedir. Değişen ekonomik ve sosyal yapı nedeniyle özellikle uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, kasten adam öldürme gibi davalar hızla artmaktadır. Bu davalarda dava süreçleri uzundur. Kayseri ağır ceza avukatı olarak avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Süreçlerin uzun olmasının nedeni ise sanıkların fazlalığı, delillerin toplanması gibi nedenlerdir. Diğer taraftan önem kazanan davalar miras davalarıdır. Bu davalarda detaylar önemlidir. Miras davaları bilirkişi raporlarının hazırlanması gibi konulardan dolayı uzun sürmektedir. Miras davalarında murisin mal varlığının tespit edilmesi ve mirasçılara nasıl aktarılacağı konusunu içermektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir