Kayseri Hukuk Bürosu – 0 352 338 77 77

Kayseri Hukuk Bürosu, boşanma, ceza, icra iflas, tanıma-tenfiz ve diğer dava türlerine bakmaktadır. Özellikle ceza davalarında özel bir avukat ile davanın takip edilmesi suçlunun aleyhine olacaktır. Çünkü işlenmiş bir suçtan ağır ceza mahkemesinde görülen davalarda tanıklar, digital kayıtlar son derece önem taşımaktadır. Suçlunun avukatı davanın hangi sürecinde bunların gerektiğine karar verecek ve sizi en az zararla sizi kurtaracaktır. Örneğin bir araba içerisinde arkadaşlarının uyuşturucu ticareti yaparken sadece bulunmanız bile büyük bir suçtur.  Direk satıcı olarak suçlanmanıza neden olacaktır. Mahkemenin sizin hakkınızda uyuşturucu ticareti yapma suçundan hükmedecektir. Bu suçu işlemediğiniz kanıtlanırsa davadan ceza almadan sonuç alabilirsiniz. Fakat nünün için uzman bir avukat ile çalışmanız gerekmektedir.

Kayseri Hukuk Bürosu

Kayseri Hukuk Bürosu, uyuşturucu kullanma ve ticaretini yapma suçlarında gerekli bilgi ve deneyimleriyle en az zarar ile müvekkillerine fayda sağlayacaktır. Günümüzde hızla artan cinsel istismar suçlarına sıkça rastlamaktayız. Bu suç artan bir şekilde devam etmektedir. Cinsel taciz suçlarında savcılık ilk şikayet anından sonra dosyayı incelemeden direk suçlunun tutuklu olarak yargılanmasına karar verir. Bu suçu işleyenler Hukuk Bürosu avukatları tarafından vekalet ile savunulduğunda tecrübelerle mahkemenin hükmedeceği kararlarda etkili olmuştur. Bu davalarda deliller, tanıklar, ETS kayıtları büyük önem taşımaktadır.

Kayseri Avukat

Kayseri Hukuk Bürosu, boşanma davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Genel olarak anlaşmalı boşanma davalarında ilk celse de duruşmaları sonuçlandırmaktadır. Çekişmeli boşanma davalarında tarafların anlaşmazlık durumlarına göre 2-3 yıl sürmektedir. Hukuk Bürosu icra davalarına da bakmaktadır. Bu davalarda müvekkil kendi davasını icra müdürlüklerinden açabilir. Fakat davanızın takibi alacaklı olduğunuz şahsın SSK işlemlerinin takibi konularda alacağın tahsil edilmesi konusunda daha hızlı sonuç alınacaktır. Uzun süren icra dosyası işlemleri olmaktadır. Bu nedenle avukatınızla bu işlemi devam ettirmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Birr Avukatlık ve Hukuk Bürosu

Kayseri Hukuk Bürosu, örneğin karşı tarafın herhangi bir suçla cezaevine girmesinden dolayı eşin açacağı dava türlerine de rastlamaktadır. Aile, evlilik müessesesi maddi manevi zor durumda kaldığından dolayı karşı boşanma davası açabilmektedir. Maddi durumu iyi olmayan eşin açacağı bu davada dava masrafları, avukatın vekalet ücreti karşı tarafa yüklenilmesine hükmedilebilir. Bu kararlar alındıktan sonra ve boşanma gerçekleştikten sonra nafaka artırım davası açılabilir. Açılan bu dava da hakim günün değişen sosyal ve ekonomik sorunlarını değerlendirecektir. Bu değerlendirme sonucunda nafaka artırımı yapılabilir. Aksine karşı tarafın ekonomik durumu kötüleşmesi sonucunda farklı bir karara hükmedilebilir. Çocukların velayeti konusunda da farklı bir dava tekrar açılabilir. Velayetin verildiği eşin durumunun değişmesi gibi durumlar değerlendirilerek çocukların velayeti konusunda karar verilebilir.

Kayseri Ceza Avukatı

Kayseri hukuk bürosu , Birr Hukuk, bünyesinde bulunan uzman avukatları ile özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Kayseri Avukat olarak yapılan aramalarda davanız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Kayseri avukatlık bürosu özellikle cezası 10 yıl ve üzeri olan yani ağır ceza mahkemelerinde görülen davalarda müvekkillerinin davalarını olumlu sonuçlandırmaktadır ve en yüksek faydayı amaçlamaktadır. Boşanma davalarında detaylar önemlidir. Bir hak mahrumiyeti yaşamamak için Kayseri hukuk Bürosu ile irtibata geçiş davanızın takip edilmesini talep edebilirsiniz. Kayseri Boşanma avukatı olarak anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında ve buna ek olarak boşanma sonrası taraflar arasındaki davalarda hizmet vermekteyiz. Bu davalarda anlaşmalı boşanma davaları genel olarak kısa süren davalardır ve taraflar arasında bir anlaşmazlık yoktur. Uzman bir avukat tarafından hazırlanan bir protokol iki taraf tarafından kabul edilir.

Kayseri Boşanma Avukatı

Kayseri hukuk bürosu ,mahkemeye sunulduktan sonra tarafların bağımsız hür olarak boşanmak istediklerini beyan etmeleri gerekmektedir. Bu nedenle anlaşmalı boşanma davalarında tarafların duruşmaya katılması kanunlarda belirtildiği gibi zorunludur. Boşanma davalarında boşanma sonrasında mal paylaşımı için ayrı dava açılması gerekmektedir. Bu davayı iki tarafta açabilir. Açılan davada avukatlık ücreti Kayseri Barosu tarafından yayınlanan listede belirtilmiştir. Gene olarak boşanma sonrasında nafakanın artırılması talebi ve velayetin değiştirilmesi talebi ile dava açılmaktadır. Boşanma davası sırasında belirlenen nafaka tarafların değişen ekonomik şartlarından dolayı veya ekonomik değişen şartlar nedeniyle artırılıp azaltılabilir. Bu konuda uzman bir avukat ile çalışmanız dava sürecinin takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Çekişmeli boşanma davasında taraflar mahkeme sürecine katılmak zorunda değillerdir. Vekil avukatlar duruşmalara katılacak ve tarafların hakları korunacaktır.

Kayseri Ağır Ceza Avukatı

Kayseri Hukuk Bürosu ,diğer dava türü kayseri icra avukatı olarak yapılan aramalarda icra takip işlemlerini takip etmekteyiz. İcra takip işlemleri ilamlı ve ilamsız olarak icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. Bunlara ek olarak Kayseri Ceza Avukatı olarak ağır ceza mahkemelerinde görülen davalarda uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Kayseri ağır ceza avukatı özellikle uyuşturucu madde ticareti, hırsızlık, dolandırıcılık ve cinsel istismar gibi konularda hizmet vermektedir. Bu davalar uzun süren ve detayları önemli olan davalardır. Bu nedenle uzman bir avukat ile dava sürecini takip edilmesi önerilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir