short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
Kayseri Hukuk Bürosu » Birr Hukuk ve Danışmanlık Bürosu
0%

Kayseri Hukuk Bürosu

Kayseri Hukuk Bürosu, boşanma, ceza, icra iflas, tanıma-tenfiz ve diğer dava türlerine bakmaktadır. Özellikle ceza davalarında özel bir avukat ile davanın takip edilmesi suçlunun aleyhine olacaktır. Çünkü işlenmiş bir suçtan ağır ceza mahkemesinde görülen davalarda tanıklar, digital kayıtlar son derece önem taşımaktadır. Suçlunun avukatı davanın hangi sürecinde bunların gerektiğine karar verecek ve sizi en az zararla sizi kurtaracaktır. Örneğin bir araba içerisinde arkadaşlarının uyuşturucu ticareti yaparken sadece bulunmanız bile büyük bir suçtur.  Direk satıcı olarak suçlanmanıza neden olacaktır. Mahkemenin sizin hakkınızda uyuşturucu ticareti yapma suçundan hükmedecektir. Bu suçu işlemediğiniz kanıtlanırsa davadan ceza almadan sonuç alabilirsiniz. Fakat nünün için uzman bir avukat ile çalışmanız gerekmektedir.

Kayseri Hukuk Bürosu

Kayseri Hukuk Bürosu, uyuşturucu kullanma ve ticaretini yapma suçlarında gerekli bilgi ve deneyimleriyle en az zarar ile müvekkillerine fayda sağlayacaktır. Günümüzde hızla artan cinsel istismar suçlarına sıkça rastlamaktayız. Bu suç artan bir şekilde devam etmektedir. Cinsel taciz suçlarında savcılık ilk şikayet anından sonra dosyayı incelemeden direk suçlunun tutuklu olarak yargılanmasına karar verir. Bu suçu işleyenler Hukuk Bürosu avukatları tarafından vekalet ile savunulduğunda tecrübelerle mahkemenin hükmedeceği kararlarda etkili olmuştur. Bu davalarda deliller, tanıklar, ETS kayıtları büyük önem taşımaktadır. 

Kayseri Avukat

Kayseri Hukuk Bürosu, boşanma davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Genel olarak anlaşmalı boşanma davalarında ilk celse de duruşmaları sonuçlandırmaktadır. Çekişmeli boşanma davalarında tarafların anlaşmazlık durumlarına göre 2-3 yıl sürmektedir. Hukuk Bürosu icra davalarına da bakmaktadır. Bu davalarda müvekkil kendi davasını icra müdürlüklerinden açabilir. Fakat davanızın takibi alacaklı olduğunuz şahsın SSK işlemlerinin takibi konularda alacağın tahsil edilmesi konusunda daha hızlı sonuç alınacaktır. Uzun süren icra dosyası işlemleri olmaktadır. Bu nedenle avukatınızla bu işlemi devam ettirmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Birr Avukatlık ve Hukuk Bürosu

Kayseri Hukuk Bürosu, örneğin karşı tarafın herhangi bir suçla cezaevine girmesinden dolayı eşin açacağı dava türlerine de rastlamaktadır. Aile, evlilik müessesesi maddi manevi zor durumda kaldığından dolayı karşı boşanma davası açabilmektedir. Maddi durumu iyi olmayan eşin açacağı bu davada dava masrafları, avukatın vekalet ücreti karşı tarafa yüklenilmesine hükmedilebilir. Bu kararlar alındıktan sonra ve boşanma gerçekleştikten sonra nafaka artırım davası açılabilir. Açılan bu dava da hakim günün değişen sosyal ve ekonomik sorunlarını değerlendirecektir. Bu değerlendirme sonucunda nafaka artırımı yapılabilir. Aksine karşı tarafın ekonomik durumu kötüleşmesi sonucunda farklı bir karara hükmedilebilir. Çocukların velayeti konusunda da farklı bir dava tekrar açılabilir. Velayetin verildiği eşin durumunun değişmesi gibi durumlar değerlendirilerek çocukların velayeti konusunda karar verilebilir.

Hemen Ara
Yol Tarifi Al