Kayseri Hukuk Büroları – Kayseri Avukat

Kayseri Hukuk Büroları, müvekkillerine ceza davaları, boşanma davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Bu davalar ile ilgili kayseri avukat telefon numarası ile daha detayı bilgi alabilirsiniz. Hukuk bürolarında bünyesinde konularında uzman avukatlara sahiptir. Avukatlar bilgi birikim ve tecrübelerini müvekkillerinin en yüksek fayda ile davalarının sonuçlanması için kullanırlar. Özellikle ceza davalarında davanızın süreçlerin avukatınız tarafından takip edilmesi çok önemlidir. Günümüz değişen şartlarında ve sosyal değişimler nedeniyle ceza davalarında artış gözlemlenmiştir. Özellikle uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, kasten adam öldürme ve cinsel istismar suçlarında artış görülmektedir. Bu davalar uzun süreli davalardır. Çünkü sanık sayısı fazla olmaktadır. Birr Hukuk Bürosundan yardım alabilirsiniz.

Kayseri Hukuk Büroları

Kayseri Hukuk Büroları, ceza davalarında bilgi brikim tecrübeye sahiptir. Bu davaların uzun sürmesine mahkemelerin yoğunluğu, sanık sayısının fazla olması, delillerin toplanması gibi durumlardan dolayı süreç uzamaktadır. Burada avukatın süreci takibi ve sanığın deliller konusundaki verimliliği çok önemlidir. Örneğin bir araçta uyuşturucu satışı sırasında bulundunuz ve kolluk kuvvetleri tarafından yakalandınız. Durumda araçta bulunan deliller parmak izleri kişiler arasındaki telefon görüşmeleri gibi bütün veriler incelenecektir. Ceza davalarında soruşturma sürecinde özel avukat tutmanız sizler açısından faydalı olacaktır. Boşanma davaları ceza davalarına gör süreci uzun süren davalar değildir. Ayrıca kayseri boşanma avukat ücretleri ceza davalarına göre düşüktür. Kayseri ağır ceza avukatı olarak bilgi alabilirsiniz.

Hukuk Büroları

Kayseri Hukuk Büroları, boşanma davalarında müvekkillerinde hizmet vermektedir. Boşanma davaları iki çeşittir. Anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davalarıdır. Anlamalı boşanma davalarında süreç kısadır. Çünkü taraflar arasında bir protokol imzalanır. Bu tür davalarda tarafalar hukuki şartlarda hem fikirdir. Bu nedenle sadece mahkemeye katılma zorunlulukları vardır. Mahkemede hür olarak boşanmak istediklerini dile getirirler. Bu davalar genel olarak bir iki duruşmada mahkeme tarafından karara bağlanır. Çekişmeli boşanma davaları 10-12 ay gibi bir sürede sonuçlanır. Taraflar hukuki şartlarda hem fikir değillerdir. Bu davalarda velayet, nafaka gibi konular olacaktır. Bu nedenle süreç anlaşmalı boşanma davalarına göre uzundur. Kayseri hukuk plaza avukatları sizlere hizmet vermektedir. Çekişmeli boşanma davalarında mal paylaşımı davası aynı anda açılabilir. Fakat mahkeme boşanmanın kesinleşmesiyle bu davaya bakacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir