Kayseri Avukatlık Bürosu – 0 352 338 77 77

Kayseri Avukatlık Bürosu, olarak müvekkillerimize boşanma davaları, ceza davaları, miras davaları, tanıma tenfiz, icra davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermekteyiz. Günümüz değişen şartlarında ekonomik koşulların değişmesi nedeniyle özellikle boşanma davalarında artış gözlemlenmektedir. Bu tür davalarda kayseri avukat telefon numarası ile büromuz avukatlarına ulaşabilirsiniz. Değişen kültürel yapı nedeniyle ceza davalarında da artış gözlemlenmektedir. Farklı kültürdeki insanların bir arada yaşamaları buna bir etkendir. Özellikle uyuşturucu madde satışı ve kullanımı, kasten adam yaralama gibi suçlarda artış gözlemlenmektedir. Birr Hukuk Bürosu olarak boşanma avukatı, ceza avukatı, ağır ceza avukatı, miras avukatı ve diğer dava türlerinde müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Kayseri Avukatlık Bürosu

Kayseri Avukatlık Bürosu, bünyesinde bulunan avukatların tecrübe bilgi birikimi ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu hizmetlerde türk hukuk bürosu kayseri olarak ulaşabilirsiniz. Büromuz af hukuk bürosu kayseri şeklinde ulaşılabilir. Hukuk bürolarında çalışmak isteyen avukatlar veya diğer görevler için kayseri hukuk bürosu iş ilanları olarak bulunabilir. Boşanma davalarında büromuz avukatları gerekli bilgi birikime sahiptir. Müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davaları olmak üzere iki türdür. Bu davalarda anlaşmalı boşanma davası açılması için en az bir yıl eli olunması şartı aranmaktadır. Çekişmeli boşanma davaları uzun süren davalardır. Bu davalarda iki taraf hukuki şartlarda hem fikir değillerdir.

Avukatlık Bürosu

Avukatlık Bürosu, bu hizmetlerin yanında müvekkil memnuniyetini de önemsemektedir. Verilen hizmetlerde kayseri boşanma avukatı, kayseri ceza avukatı, kayseri avukat olarak davaların en yüksek fayda ile sonuçlanması amaçlanmaktadır. Kayseri Barosu hizmetleri olarak belirli günlerde düzenlenen özel etkinlikler vardır. Bu etkinliklerden birisi kayseri barosu korosu çalışmalarıdır. Buna ek olarak kayseri avukat arayan kurumlar şeklinde iş arayışında bulunulabilir. Değişen koşullar nedeniyle ağır ceza davalarında artış görülmektedir. Bu davalarda süreç uzundur. Bunun nedeni mahkemelerin yoğunluğu, delillerin toplanması, sanık fazlalığı gibi durumlar etkilemektedir.  Mahkemelerde oluşan yoğunluk nedeniyle bazı davalarda arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Örneğin işçi ve işveren anlaşmazlıklarında ilk olarak arabuluculuk uygulanır.

Arabulucu uygulamasında taraflar anlaşamazsa konu mahkemeye taşınır. Bu uygulama ile mahkemelerdeki yoğunluk azaltılmaktadır. Karşılıklı anlaşmazlık olan bu dava türlerinde tazminat, kıdem tazminatı, ihbar tazminatı genel konular arasındadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al