Hukuk Bürosu – 0 352 338 77 77

Hukuk Bürosu olarak Kayseri ve çevre illerde ceza davaları, boşanma davaları, icra davalarına bakmaktadır. Bu konularda müvekkillerine hizmet vermektedir. Boşanma davalarında ki artış boşanma avukatlığı alanına birçok avukatın yönelmesine sebebiyet vermiştir. Bu davalarda hukuk bürosu ankara bilgi tecrübeleri müvekkilleri ile paylaşmaktadır. Hukuk bürosu nedir sorusuna belirli konularda tecrübeli avukatların bir araya gelip hizmet verdiği ofislerdir. Bu ofislerin avantajı müvekkillerine sadece uzman avukatların hizmet vererek en yüksek fayda ile davalarının sonuçlanmasını sağlamaktır.  Hukuk büroları genel olarak şirket avukatlığı olarak tercih edilmekte olup, bireysel uzman avukatları ile ceza avukatı, boşanma avukatı, ağır ceza avukatı, icra avukatı, iş avukatı konusunda hizmet verebilmektedir.

Hukuk Bürosu

Hukuk Bürosu olarak özellikle boşanma davalarında bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Boşanma davaları iki tür olup anlaşmalı boşanma davası birinci türüdür. Bu tür davalarınız ile ilgili hakkımızda kısmından bilgi alabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davaları genel olarak 1-2 duruşmadan karar bağlanmaktadır. Çünkü taraflar her türlü hukuki şartlarda hem fikirdir. Bu davalarda beşiktaş hukuk büroları olarak ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında ücretler çekişmeli boşanma davalarına göre azdır. Çekişmeli boşanma davasında taraflar anlaşamazlar ve mahkeme sürecine vekil avukatları katılmaktadır. Bu davalarda süreç hukuki konularda anlaşılamadığından uzun sürmektedir. Yurt dışında açılan davalarda Türkiye mahkemelerde tanıması için avukatınız tarafından tanıma-tenfiz davası açılması gerekmektedir.

Birr Hukuk Bürosu

Hukuk Bürosu hizmetlerinde yurt dışında açılan boşanma davaları ve diğer davaların takip surecide bulunmaktadır. Bu davalarda sonuçların mahkemelerin verdiği kararların Türkiye Mahkemelerinde tanınması için Türkiye de tanıma ve tenfiz davası açılması gerekmektedir. Bu davalar sonucunda yurt dışında boşandı iseniz Türkiye de de boşanmış sayılacaksınız ve resmi kayıtlara bu şekilde geçecektir. Ayrıca diyelim ki yurtdışında yaşıyorsunuz ve aleyhinize Türkiye de bir dava açıldı. Bu açılan dava veya sizin açacağınız davanın takibi ve süreç değerlendirmesi için özle bir avukat tutmanız sizlerin faydasına olacaktır. Dava sürecinde avukatınız sizin yerinize katılacak ve süreç hakkında sizi bilgilendirecektir. Tanıma tenfiz davalarında süreç ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Boşanma avukatı ve ceza avukatı ücretleri konusundan büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Davaların çeşidi ve içeriğine göre değişiklik gösterecektir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al