Ceza Avukatı – 0 352 338 77 77

Ceza Avukatı olarak Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Ceza davaları ok çeşitli olup değişen günün şartlarında hızla artmaktadır. Müvekkiller tarafından merak edilen ve genel olarak merak edilen konu ceza avukatı ne kadar kazanır sorusudur. Ceza davası ücretleri davanın çeşidine göre değişmektedir. Bazı davalarda süreç çok uzun ve fazla mesai  gerektiren yada popülaritesi yüksek olan davalarda ücretler fazlalaşabilir. Bu konuda en iyi ağır ceza avukatı ankara fazla ücret talep edebilmektedir. Ceza davalarında işlenen suçun oluş şekli, şuç sırasında bulunan deliller önemlidir. Bu tür davalarda Birr Hukuk Bürosu avukatları müvekkillerine davanın seyri ve müvekkilden istenilen konuları iletmektedir.

Ceza Avukatı

Ceza Avukatı olarak merak edilen diğer soru ise ceza avukatı nelere bakar sorusudur. Avukatı ceza mahkemelerinde görülen davalarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Ceza davaları uyuşturucu madde ticareti, hırsızlık, kasten adam öldürme gibi davalara bakmaktadır. Bu davalarda süreç takibi önem kazanmaktadır. Bu davalarda sanıklar tutuklu yargılanabilirler. Bu davalarda örneğin bir araçta uyuşturucu ticareti yaparken yakalandınız. Kolluk kuvvetleri tarafından yakalandığınız zaman ki durumunuz ve suçun nasıl işlendiği önemlidir. Bu gibi suçlarda İstanbul ceza avukatı arıyorum diye arattırdığınızda bir özel avukat ile irtibata geçebilirsiniz. Bu davalarda Kayseri ve çevre illerde kayseri ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Büromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Birr Hukuk Ceza Avukatı

Ceza Avukatı ilgili kanun maddelerinde belirtilen suçları işleyen kişilerin dava sürecini takip eder. Bu dava sürecinde sanık tarafından sağlanan deliller dava sürecini etkileyecektir. Bu suçların hızla arttığı bölge olarak trabzonun en iyi avukatı davalarda edindiği tecrübe ve birikim ile ön plana çıkmıştır. Ceza davalarında ön plana çıkan dava sürecinin iyi takip edilmesi ve tutuklu yargılamalarda sanık ile sık sık cezaevinde görüşülmesi gerekmektedir. Ayrıca Ankara bölgesinde artan suç oranlarıyla en çok yapılan incelemede ankara’nın en iyi avukat olarak büromuz bilgi ve tecrübeleri ön plana çıkmıştır. Ceza davalarında davanın çeşidine işlenen suça göre cezalar değişmektedir. Suçların ceza karşılıkları TCK belirtilmiştir.

Belirtilen cezalarda suçlunun önceden sabıkası olup olmadığı ve olayın hangi aşamasında bulunduğu mahkeme tarafından belirlenir ve ilgili cezaya karar verilir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al