Yozgat Avukat – 0 352 338 77 77

Yozgat Avukat ve Birr Hukuk Bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Yozgat barosu staj için gereken belgeler sistemde verilmiştir. Yozgat avukatlık bürosu olarak ceza davaları ve diğer davalarda hizmet vermekteyiz. Yozgat bayan avukat özellikle boşanma davalarında tercih edilmektedir. Yozgat ağır ceza avukatı olarak avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Yozgat boğazlıyan avukatları olarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yozgat levhası ile avukatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yozgat Avukat

Yozgat hukuk bürosu icra avukatı, boşanma avukatı, ceza avukatı ve diğer davalarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu davalarda uzman bir avukat ile dava süreciniz takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Yozgat Hukuk Bürosu

Özellikle artan uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, kasten adam öldürme gibi suçlarda dava süreçleri çok önem arz etmektedir. Bilecik avukatlık bürosu olarak avukatlarımız bilgi birikim ve tecrübeleri ile dava süreçlerini en iyi biçimde takip edecektir.

Yozgat Boşanma Avukatı

Yozgat boşanma avukatı olarak boşanma dava süreçlerinizi takip etmekteyiz. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olarak iki şekilde açılabilir. Çekişmeli boşanma davalarında süreç uzundur. Taraflar hukuki şartlarda hem fikir değildir. Bu davalarda tarafların vekil avukatları katılacaktır. Anlaşmalı boşanma davalarında ise bir iki duruşmada dava sonuçlanır. Bilecik avukatlık bürosu ile irtibata geçebilirsiniz.

Yozgat Ceza Avukatı

Yozgat ceza avukatı olarak özellikle uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar gibi konularda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Ceza davaları asliye ceza mahkemelerinde ve ağır ceza mahkemelerinde görülmekte olup dava süreçleri uzundur. Bu süreci tanıkların fazlalığı, mahkemelerin yoğunluğu etkilemektedir. Bu tür davalarda süreçlerin takibini konusunda uzman bir avukat ile yapmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Yozgat Gayrimenkul Avukatı

Yozgat gayrimenkul avukatı ile taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi için hizmet vermekteyiz. Konut, arazi, arsa, bina olarak taşınmazdırlar. Bu davalar uzun süreli davalardır. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, tarafların anlaşamadığı hukuki konuların fazlalığı dava süreçlerini etkilemektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir ve dava süreçlerinde olacak eksiklikler sizlerin büyük kayıplara maruz kalmanıza neden olacaktır.

Yozgat İcra Avukatı

Yozgat icra avukatı olarak müvekkillerimizin icra takip işlemlerini yapmaktayız. İlamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olmak üzere iki çeşit icra takibi vardır. İlamlı icra takibinde mahkeme kararı gerekmektedir. İlamsız icra takibinde ise mahkeme kararına ihtiyaç duyulmamaktadır. İcra müdürlüklerine yapılan başvurular sonucunda çıkan sonuç olumsuz ise icra mahkemelerinde dava açılabilir.

Yozgat İdare Avukatı

Yozgat idare avukatı olarak devlet ve vatandaşlar arasındaki hukuki anlaşmazlıklar ile ilgili hizmet vermekteyiz. Bu davalarda vatandaşlar ilgili işlemlerde hukuki haklarını arayabilmektedirler. Örneğin harp okulunda okuyan bir öğrencinin atılması durumunda kişi haklarını aramak için itiraz edebilir. Bilecik barosu staj sonrasında bilgi birikim ve tecrübeniz artacaktır. Bu konuda bilecik hukuk fakültesi ile gereken çalışmalar yapılmaktadır.

Yozgat İşçi ve İşveren Avukatı

Yozgat İşçi ve işveren avukatı olarak hukuki işlemlerdeki uygunsuzlukları düzeltmeyi amaçlamaktadır. Genel olarak tazminat davası, sigorta primi, kıdem tazminatı ve ihbar tazminatının içermektedir. Mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk uygulaması başlatılmıştır. İlk olarak tarafların karşılıklı anlaşmaları amaçlanmaktadır. Burada bir sonuç alınamadığında ise iş mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Bu davalar ile ilgili büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yozgat Miras Avukatı

Yozgat miras avukatı olarak Miras hukuku ölen kişinin mal varlığının kişilere nasıl aktarılacağına dair işlemleri düzenlemektedir. Bilecik miras avukatı olarak müvekkillerimize davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Miras davaları genel olarak uzun süreçli davalardır. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, tarafların anlaşamadığı hukuki şartların fazla olması gibi durumlar etkilemektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir. Bu nedenle özel avukat ile takip edilmesi önerilmektedir.

Yozgat Ticaret Avukatı

Yozgat ticaret avukatı şirketler arasında olan sözleşmeler, şirket hisse devirleri ve diğer konuları içermektedir. Bu konularda alınan hukuk danışmanlığı çok önemlidir. Eksik bilgi nedeniyle kaybınız çok olabilir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile işlemlerinizin yürütülmesi sizlerin faydasına olacaktır. Gelişen ticaret şartları ile bu konular önem kazanmıştır. Ticaret hukuku şirketler arasındaki işlemleri düzenler.

Yozgat Tüketici Avukatı

Bilecik tüketici hukuku avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Değişen şartlar nedeniyle tüketiciler satın aldıkları ürünlerle ilgili olarak haklarını bilmekte ve hukuki düzende bu haklarını aramaktadırlar. Tüketici hakem heyetine başvurarak alınan bir karar ile tüketici mahkemelerinde dava açılmaktadır. Yüksek oranda mahkeme sonuçları tüketici lehine sonuçlanmaktadır. Bu tür davalarda büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al