Yalova Avukat – 0 352 338 77 77

Yalova Avukat, Birr hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin memnuniyeti ve davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Genel olarak boşanma davalarında Yalovadaki boşanma avukatlar tercih edilmektedir. Yalova avukatlık bürosu olarak son yapılan kanun değişikliklerini takip etmekteyiz. Özellikle artan ceza davalarında Yalova ağır ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Yalova barosu facebook olarak aramalarda bulabilirsiniz.

Yalova Avukat

Yalova Hukuk Bürosu, baroların her sene yayınladığı avukatlık ücretlerine istinaden davaların zorluluğuna ve türüne göre ücretlendirme yapmaktadır. Baro avukatları olarak CMK ile atanan avukatlardan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Yalova Hukuk Bürosu

Her sene mezun olan avukatlar bir sene staj yapmak zorundadır. Yalova stajyer avukat ilanları ile avukat bulabilirsiniz. Son dönemde artan uyuşturucu madde kullanımı gibi suçlarda avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yalova Boşanma Avukatı

Yalova boşanma avukatı, avukat portal ile davanız ile ilgili uzman bir avukat bulabilirsiniz. Bu davalarda özellikle boşanma davalarında velayet, tazminat, nafaka gibi konuları içermektedir. Boşanma sonrası mal tasfiyesi boşanma davası bittikten ve boşanma kararı kesinleştikten sonra açılacaktır. Yalova baro başkanı kim şeklinde aramalarda bulabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarının ücretleri çekişmeli boşanma davalarının ücretlerine göre azdır.

Yalova Ceza Avukatı

Yalova ceza avukatı, özellikle ağır ceza mahkemelerinde görülen davalarda müvekkillerinin davalarında etkin sonuçlar almaktadır. Yalova ğır ceza avukatı olarak uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar, kasten adam öldürme, hırsızlık, dolandırıcılık gibi suçlarda müvekkillerimiz adına etkin sonuçlar elde ettik. Bünyemizde bulunan avukatlar bilgi birikim ve tecrübeleri ile bu davalarda etkin sonuçlar elde etmektedir.

Yalova Gayrimenkul Avukatı

Yalova gayrimenkul avukatı, vatandaşlarımızın taşınmazlar üzerindeki anlaşmazlıkların giderilmesi konusunda gayrimenkul hukuku kapsamında hizmet vermektedir. Müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanması ve hak kayıplarına uğramalarını engellemek ilk amacımızdır. Taşınmazlar olarak arsa, konut, arazi ve diğer kavramları içermektedir. Bu davalarda detaylar çok önemlidir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile dava sürecini takip etmeniz sizler açısından faydalı olacaktır.

Yalova İcra Avukatı

Yalova icra avukatı, ekonomik şartların zorlaşmasından dolayı ödemelerde sıkıntı yaşanmaktadır. Bu nedenle icra dosyalarının sayısı hızla artmaktadır. İcra mahkemelerinde görülen davalarda çıkan kararlar ile ilamlı icra takibi başlatılır. İcra müdürlüklerinde icra işlemleri yapılmaktadır. Son olarak icra ile ilgili pilot bölgelerde İcratek programı ile icra girişleri yapılmakta sonrasında hazırlanan dosya icra müdürlüklerine sunulmaktadır.

Yalova İdare Avukatı

Yalova idare avukatı, İdare mahkemelerinde görülen davalarda önemli olan uzman bir avukat tarafından dava dilekçesinin hazırlanmasıdır. Bu dilekçelerin sunulmasında ödenecek harçlarla ilgili ilgili sayfalardan bilgi alabilirsiniz. Bu davaların detayları önemlidir. Genel olarak yurtdışından gelen veya orada yaşayan vatandaşlarımızın davalarını burada takip etmekteyiz. Bu işlemlerde bulundukları ülkelerin konsolosluğundan aldıkları vekaleti bize gönderdiklerinde davalarının takip işlemlerini adım adım yapmaktayız.

Yalova İşçi ve İşveren Avukatı

Yalova işçi ve işveren avukatı, bu davalar da müvekkillerimizi adım adım bilgilendirmekteyiz. Son zamanlarda özellikle artan ceza davaları ve boşanma davalarında büromuz avukatları bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Arabuluculuk sistemi ile yapılan sistem de taraflar anlaşamadıkları hukuki şartlarda uzlaşması amaçlanmaktadır. Bu sayede mahkemelerin yoğunluğunun azaltılması amaçlanmaktadır. Genel olarak uzlaşma sağlanmaktadır.

Yalova Miras Avukatı

Yalova miras avukatı, miras davaların da etkin sonuçlar alabilen kadrosuyla müvekkillerine hizmet vermektedir. Murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Miras hukuku kapsamın da terekenin tespiti davası açılır ve sonrasında mal paylaşımı için dava açılacaktır. Özellikle bu davalarda süreler uzundur. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, mahkemelerin yoğunluğu gibi durumlardan dolayı uzun sürmektedir.

Yalova Ticaret Avukatı

Yalova ticaret avukatı, son dönemde artan ekonomik faaliyetler ile önem kazanmıştır. Yapılan işlemlerde hukuki süreçler takip edilmelidir. Son dönemlerde şirketler arasındaki sözleşmeler, şirket içi hisse devirleri gibi konular önem kazanmakla birlikte detaylı işlemlerdir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Yapılacak küçük hatalar büyük hak kayıplarına ve kötü sonuçlar doğuracaktır.

Yalova Tüketici Avukatı

Yalova tüketici avukatı, bu davalarda tüketiciler aldıkları ayıplı ürün veya hizmetten dolayı hukuki haklarını aramaktadırlar. Mahkemelerdeki yoğunluk sebebiyle bu davalarda arabuluculuk sistemi getirilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Tüketiciler, tüketici hakem heyetinden aldıkları sonuç ile mahkeme safhasına geçecek ve tüketici mahkemesinde dava süreci başlayacaktır. Bu süreçler uzun sürmektedir. Bilirkişi raporlarının hazırlanması ve diğer etkenlerden dolayı.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al