Van Avukat – 0 352 338 77 77

Van Avukat, ağır ceza mahkemelerinde ve ceza mahkemelerinde görülmekte dolan davalarda hizmet vermektedir. Birr Hukuk Bürosu avukatları davalarında müvekkillerinin yüksek fayda le davalarının sonuçlandırılmasını amaçlamaktadır. Van barosu adli yardım bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Aramalarda yani avukat arama olarak van en iyi ceza avukatları aramasında büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca van avukat iş ilanları ile büromuza başvurabilirsiniz. Son dönemde artan ceza davalarıyla ilgili avukat bilgi edinme ve konya barosu levha olarak davanız ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Van barosu avukatlar gecesinde gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Van Avukat

Van Hukuk Bürosu, Müvekkil yaklaşık üç yıllık evlilik hayatının en başından itibaren hatta düğünden önce de kendisine yapılan, alınan ve söylenen her şeyden rahatsızlık duymuş, hiçbir şekilde hoşnut olmamıştır.

Van Hukuk Bürosu

Davacı taraf evliliğin 3. veya 4. ayında zaten hamile kalmıştır, davacıya şiddet uygulanması imkan ve ihtimal dahilinde değildir. Davalının hamile eşine şiddet uygulayacak kadar vicdansız bir insan olarak addedilmesi müvekkilin kişilik haklarına saldırı niteliğindedir. Kaldı ki davacı her ay gebelik kontrolüne gitmiştir.

Van Boşanma Avukatı

Van boşanma avukatı, Fiziksel şiddete maruz kalması durumunda bu durum doktorlar tarafından tespit edilebilir veya yine kendisi de şiddete maruz kaldığını dile getirebilir, darp raporu alabilir ve davalı müvekkil aleyhine şikayet yoluna gidebilirdi.  Davacının fiziksel ve sözsel şiddete maruz kaldığı iddiası gerçeği yansıtmayan mesnetsiz iddialardır. Davacı yan davalı müvekkili ve aile bireylerini en başından beri sevmemiş ve istememiştir.

Van Ceza Avukatı

Van ceza avukatı, Hatta bu düşüncesini evlilik hayatı boyunca birçok kez dile getirmekle birlikte, davalı müvekkil ve bazı ortak akrabaların da aracılık etmek üzere davacının bulunduğu eve gittiklerinde de davacı ‘’babası tarafından kendi rızası dışında evlendirildiğini ve davalıyı hiç sevmediğini ondan kurtulmak istediğini‘’ söylemiştir. Davacı yanın bu tür söylemlerine orada bulunan ve tarafımızca mahkeme huzurunda dinletilecek tanıklarımız da şahitlik etmiştir.

Van Gayrimenkul Avukatı

Van gayrimenkul avukatı, Bu durum müvekkili ziyadesiyle üzmüş, gururunu kırmış, psikolojik olarak derinden yaralamıştır. Davacı tarafça müvekkile karşı bu tür söylemelerine binaen müvekkil adına tazminat taleplerimiz olacaktır. Davacı taraf evlikleri süresince sürekli olarak babasının evinde vakit geçirmiş, evli olma bilinciyle ve bu kurumun yüklemiş olduğu  olgunlukla hareket etmemiştir. Davacı ziyaret için gittiğinde dahi bir hafta veya on gün kalmıştır. Ziyaretler dışında küsüp gittiği zamanlar da çok olmuştur.

Van İcra Avukatı

Van icra avukatı, Dolayısıyla davacı evli kaldığı sürede davalı müvekkil ile aynı çatı altında daha az vakit geçirmiştir. Ancak evlilik birliğinin vücut bulup, devamlı bir şekilde sürdürülebilmesi için, ilk koşul eşlerin bir arada bulunmalarıdır. Aile birliği demek müşterek yaşama ve devamlı hayat ortaklığı demektir. Hatta bu kural, evliliğin kadın ve kocaya yüklediği karşılıklı görevlerin en başında gelir.

Van İdare Avukatı

Van idare avukatı, Evlenmeyle eşler arasında kurulan evlilik birliği , Türk Medeni Kanununun 185. maddesi gereğince eşlere bu birliğin mutluluğunun elbirliğiyle sağlanması ve çocukların bakım, eğitim ve gözetim gibi ihtiyaçlarının  beraberce gösterilecek özenle karşılanması konusunda sorumluluklar yüklemektedir. Bu maddenin 3. fıkrasına göre de eşlerin birlikte yaşamak, birbirlerine sadık kalmak ve yardımcı olmak zorundalıkları da beraber değerlendirildiğinde, kanun koyucunun aile içindeki dirlik, düzen ile huzurun devamı için gerekli düzenlemeleri yaptığı ve aile kavramına ne denli önem verdiği açıkça anlaşılmaktadır.

Van İşçi ve İşveren Avukatı

Van işçi ve işveren avukatı, Buna göre eşler birbirlerine anlayışla davranmalı, birbirlerine olan sevgi ve saygılarını kaybetmeyerek mutluluğun elbirliği ile sağlanması için gereken özveri ve çabayı göstermelidirler. Yine aynı şekilde varsa çocukların bakım, eğitim ve gözetimi konusundaki tüm ihtiyaçlarını velayet hakları olmasa dahi birlikte karşılamak zorundadırlar.   Kanun koyucu evlenme nin doğal bir sonucu olan birlikte yaşamayı eşler açısından bir yükümlülük haline getirmiştir.

Van Miras Avukatı

Van miras avukatı, Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi hem davacı hem de aile bireyleri  birlikte yaşama sürecini sürekli olarak baltalamıştır. Bu konuda da mahkeme huzurunda dinletilecek tanıklar mevcuttur. Davacı taraf evlendikten sonra davalının aile bireyleriyle aynı evde kalmaya başlamıştır. Kaldı ki öncesinde de bu konu konuşulmuş ve davacı yanın annesi ‘’kızım küçük ayrı yapamaz, onu yetiştirin birlikte yaşayın’’ diyerek davalı tarafı ikna etmiştir.

Van Ticaret Avukatı

Van ticaret avukatı, ancak davacı evlendikten sonra ev içerisinde üzerine düşen her türlü sorumluluktan kaçmış, eş ve gelinlik görevlerini yerine getirmemiştir. Tarafların aile ile birlikte yaşadığı dönemde sürekli odasına kapanmış, aile bireyleriyle iletişim kurmaktan kaçınmıştır. Müvekkilin annesi davacıyı kızı gibi görmüş, kendisiyle arkadaş gibi konuşmaya çalışmış, yol göstermiş ve yetiştirmeye çabalamıştır.

 Van  Tüketici Avukatı

Van tüketici avukatı, ancak tüm bu iyi niyetli çabalarına rağmen olumlu bir geri dönüş alamamıştır. Bunlara karşılık davacının annesi evlerinin yakın olma avantajını kullanarak sürekli olarak kızını ziyarete gelmiş ve kızına ‘’ eşine iyi davran sadece ona karşı iyi görün gerisi önemli değil’’ gibi sözler sarf etmiştir. Hatta tarafların davacının hamile olduğunu öğrendiği gün müvekkilin kayınvalidesi yine ziyarete gelmiştir ve davacı kızı da bebeğin ultrason fotoğrafını göstermiştir.

 

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al