Tunceli Avukat – 0 352 338 77 77

Tunceli Avukat, Birr Hukuk Bürosu özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında hizmet vermektedir. Tunceli avukat listesi olarak uzman avukatlarla irtibata geçebilirsiniz. Tunceli en iyi avukatlar yerine konusunda uzman avukatlar ile irtibata geçmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Tunceli Avukat

Tunceli barosu avukat sayısında hızla artış görülmektedir. Tunceli baro başkanı kim diye aradığınızda tunceli baro levhası ile bulabilirsiniz. Tunceli boşanma avukatı olarak irtibata geçebilirsiniz. Tunceli barosu CMK listesi ile ücretsiz davalarınızda avukat atanmaktadır. Tunceli hukuk bürosu ile irtibata geçiniz.

Tunceli Hukuk Bürosu

Tunceli Hukuk Bürosu, Ailesiyle ilgilenmek yerine arkadaş olduğu Nazmi isimli kişiyle sürekli vakit geçirmiş, onunla yemiş, içmiş ve eğlenmiştir. Bu durum müvekkili ziyadesiyle üzmüş ve psikolojik olarak yıpratmıştır. Taraflar İzmir’de 1 yıl kaldıktan sonra davalının Aydın iline tayini çıkması sebebiyle oraya taşınmışlardır. Ancak müvekkil Aydın’a gittikten sonra sağlığını kaybetmiş, çocuğuna dahi bakamaz hale gelmiştir. Davalı müvekkil ise.

Tunceli Boşanma Avukatı

Tunceli boşanma avukatı, müvekkili hastaneye götürmekten ziyade müvekkile inanmamış hatta ”evde yattığın yerden nasıl hastalanıyorsun, bu neyin hastalığı” diyerek müvekkili hastalandığı için bile yargılamıştır. Müvekkil günlerce ağlamış, davalı daha sonra müvekkili doktora götürmüştür. Müvekkile depresyon teşhisi koyulmuş ve davalı yine bu süreçte de davacı eşine hiçbir şekilde destek olmamıştır.  Davacı müvekkil.

Tunceli Ceza Avukatı

Tunceli ceza avukatı, ilaçlarını düzenli olarak kullanmış ve çocuğu için ayakta kalmaya çalışmıştır. Nitekim bu çabaları sonuç vermiş, müvekkil eski sağlıklı günlerine kavuşmuştur. Sonrasında müvekkil komşuluklar kurmuş, kendisine arkadaşlar edinmiş hatta eşiyle bile aralarını düzeltmiş ve daha iyi olmuşlardır. Davalı yanın ailesi aralarındaki mesafenin çok uzak olduğundan bahisle daha yakın bir ile taşınmalarını istemiştir.

Tunceli Gayrimenkul Avukatı

Tunceli gayrimenkul avukatı, Müvekkilin beyanına göre taraflar Kayseri’ye taşındıktan sonra  oturmuş oldukları evin alt katında yaşayan ve düşkün durumda olan komşularına hem maddi hem de manevi anlamda yardımda bulunmakta iken bu aile ile  oldukça içli dışlı olmuşlardır. Söz konusu komşular anne- kız olarak yaşayan her ikisi de daha öncesinde evlilik yapmış ve boşanmış insanlardır. Davacı müvekkil bu şehirde kimsesi.

Tunceli İcra Avukatı

Tunceli icra avukatı, olmadığı için komşularını ailesinin yerine koymuş, ailesinin yokluğunu onlarla doldurmuştur. Yine davalının işten geldiği bir gün alt katın elektrik arızası olduğu söylenip davalıyı aşağıya çağırmışlardır. Davalı gerekli malzemeleri alıp aşağıya indiği sırada müşterek çocuk davalının telefonuna gelen mesajları görmüş ve annesine ”anne, babam telefonunu unutmuş, babamın telefonuna mesajlar geldi.

Tunceli İdare Avukatı

Tunceli idare avukatı, Davalı da kendisinden istenileni yapmış, müvekkile sorma gereği bile duymadan Kayseri’ye taşınmışlardır. Aşk falan yazıyor ben anlamadım.” demesi üzerine müvekkil davalının telefonun alıp baktığında ”aşkım balkona çık da seni bir göreyim, çok özledim.”, ”aşkım elektriğimizi yapmaya ne zaman geliyorsun.” gibi birden çok mesajın olduğunu görmüştür.  Davalı telefonunu unuttuğunu fark edip yukarı çıktığında.

Tunceli İşçi ve İşveren Avukatı

Tunceli işçi ve işveren avukatı, müvekkilin mesajları okuduğunu görmüştür. Sonrasında davalı müvekkil ve müşterek çocuğun üzerine yürümüş, müvekkilin soru sormasına bile fırsat vermeden boğazını sıkmıştır. Davalı hırsını alamamış, Müvekkili fazlasıyla darp etmiş ve kafasını duvara çarpmıştır. Davalı yan sadakat yükümlülüğüne aykırı davranışını da iş arkadaşlarının sözde kendisine şaka yapmak için o mesajları attığını iddia etmiştir.

Tunceli Miras Avukatı

Tunceli miras avukatı, Davalı bu durumu 2 yıl boyunca sürdürmüş ve müvekkile de hem fiziksel hem de psikolojik şiddet uygulayarak sindirmiştir. Müvekkil de son çare olarak davalıyı ve alt komşularını ev sahibine şikayet etmiştir. Daha sonrasında ev sahibinin de uyarısı sonucu alt katta oturan anne ve kızı evden taşınmak zorunda kalmıştır.

Tunceli Ticaret Avukatı

Tunceli ticaret avukatı, Davalı, davacı eşini her fırsatta aldatmış, davacı müvekkil de her seferinde yuvası ve çocuğu için görmezden gelmiş veya davalı tarafından türlü tehdit ve oyunlarla sindirilmiştir. Ancak davalının son vukuatı müvekkilde bardağı taşıran son damla olmuş ve müvekkil boşanma kararı almıştır. Olayı açıklayacak olursak; müvekkil bundan birkaç ay önce yine eşinin telefonuna

Tunceli Tüketici Avukatı

Tunceli tüketici avukatı, gelen bir mesaj görmüştür. Davalıya içeriğinde ”kaynanamı arayıp, mesaideyim diyeceğim.” yazan bir mesaj gelmiştir ancak müvekkil karşı tarafın ne demek istediğini anlamamış ve yanlış geldiğini düşünmüştür. Daha sonrasında mesajların sık gelmesinden şüphelenen müvekkil dikkat etmeye başlamış ve sonunda davalı eşinin başka bir kadınla ilişkisi olduğunu anlamıştır. Davalı taraf zamanla müvekkilin gözü önünde mesajlaşmaya başlamış, bu durumu saklama gereği dahi duymamıştır. Hatta davalının görüşmüş olduğu kişi, davalının nişanlanmadan önce görüştüğü eski sevgilisi olduğu ortaya çıkmıştır. Davalı yan Birgül adlı kadın ile gün içerisinde sürekli olarak yazışmış, bir araya geldiklerinde birlikte fotoğraflar çekmişlerdir. Davalı ve sevgilisi, tarafların bakım ve gözetimini yaptıkları.

 

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir