Tokat Avukat – 0 352 338 77 77

Tokat Avukat, Birr hukuk Bürosu olarak özellikle ceza davalarında ve boşanma davalarında etkin sonuçlar almaktayız. Tokat’ın en iyi avukatı gibi aramalar yerine konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Tokat ağır ceza avukatları uyuşturucu madde ticareti, cinsel istismar, kasten adam öldürme gibi davalarda hizmet vermektedir. Tokat avukatlık bürosu avukat arama ile ulaşabilirsiniz.

Tokat Avukat

Erbaa barosu avukatları boşanma davalarında sizlere hizmet vermektedir. Tokat baro başkanı kim yapılan çalışmalar ve seminerlerde ön plana çıkmaktadır. Ayrıca tokat turhal avukatları ile ağır ceza avukatı olarak bilgi alabilirsiniz. Reşadiye barosu iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Tokat barosu adli yardım ile ücretsiz avukat edinme imkânınız bulunmaktadır.

Tokat Hukuk Bürosu

Tokat Hukuk Bürosu, Ancak davacının annesi bu fotoğrafı alıp, yırtmış ve bebeğe binaen ‘’ keşke hiç olmasaydı ‘’ demiştir. Davacı tarafta bu olayı akşam davalı müvekkil geldiğinde ‘’annem bizim evliliğimizi istemiyor bebeğimizi de istemiyor ablamı ayırdı yuvasını yıktı benimkini de yıkacaklar’’ ağlayarak olayı anlatmıştır.  Yine bir gün mahalle ortamında yapılan bir düğünde davacının annesi davalı müvekkilin kalabalıklar içinde damadının gelip elini öpmediğini iddia ederek davalı tarafın evine giderek kızını alıp götürmek istemiştir.

Tokat Boşanma Avukatı

Tokat boşanma avukatı, ancak davalı müvekkilin annesi buna izin vermemiş, böyle bir iddia doğru olsa dahi yaptırımının bu olmaması gerektiğini dile getirmiştir. Davacının babası tarafından düğün öncesi davalı ve ailesinden son derece çağ dışı ve kadınlık gururunu ayaklar altına alan bir talebi olmuştur. Hala hangi gerekçe ve neye istinaden alındığı anlaşılamayan ve ‘’başlık parası’’ olarak nitelendirilen bu talep davalı tarafa iletilmiştir.

Tokat Ceza Avukatı

Tokat ceza avukatı, Davacı taraf müvekkilden başlık parası olarak 10.000,00 tl talep etmiştir.  Davalı tarafta sırf düğün öncesi bir aksilik çıkmaması adına davacı yanın bu talebini kabul etmek zorunda kalmış ve davacı tarafa 10.000,00 tl para vermiştir. Davalı müvekkilden alınan bu paranın da iade edilmesini talep ediyoruz.   Davalı taraf ayrı eve yerleştiklerinde de evlilik birliğinde üzerine düşen her türlü sorumluluk kaçmış, ev içindeki görevleri yerine getirmemiştir.

Tokat Gayrimenkul Avukatı

Tokat gayrimenkul avukatı, Sürekli olarak müşterek çocuğu bahane ederek yemek ve temizlik yapmaktan kaçınmıştır. Müşterek çocuğun gelişimi ve ihtiyaçlarını sürekli kulak ardı etmiştir. Davacı müşterek çocuğu keyfi olarak sütten kesmiş, gelişimine zarar vermiştir. Davalı taraf akşam eve geldiğinde çocuğun yüzünde sürekli yara bere izleri meydana geldiğini tespit etmiştir. Davacı taraf da düştü diyerek bu durumu geçiştirmiştir.

Tokat İcra Avukatı

Tokat icra avukatı, hatta davalı müvekkil bir gün eşinin çocuğa şiddet uyguladığını kendi gözleriyle görmüştür. Davalı bunun üzerine davacının ailesini çağırmış ve durumu izah etmiştir. Davacı tarafın ailesi de davacıyı haklı bulmuş ve kızlarını uyarmışlardır.  Davacı tarafından velayeti istenen müşterek çocuk davalı müvekkilin yanındadır. Davacı anne ve ailesi çocuğu istememektedir. Hatta Bayramın 2. Günü çocuğu eşyalarıyla birlikte davalı müvekkilin evinin aşağı sokağına bırakıp gitmişlerdir.

Tokat İdare Avukatı

Tokat idare avukatı, Davalı ve ailesine haber verilmeksizin sokağın ortasına bırakılan müşterek çocuk bir süre sonra sokaktan geçen komşu çocukları tarafından fark edilip davalıya haber verilmiştir. Bir süre davalı tarafından bakım ve gözetimi yapılan müşterek çocuk, davalı müvekkilin babasının ısrarı üzerine ‘anne ve çocuğu birbirinden ayırmamak düşüncesiyle’ aracılarla birlikte müşterek çocuk gönderilmiştir.

Tokat İşçi ve İşveren Avukatı

Tokat işçi ve işveren avukatı, Daha sonrasın da çocuğun bir yaş aşının yaptırılması için sağlık ocağından gelen ve arkası kesilmeyen aramalardan sonra davalı müvekkil davacıya çocuğu aşıya götürmesini söylemişse de fayda etmemiştir. Davacı anne çocuğu sağlık ocağına götürüp aşısını yaptırmamıştır. Gecikmiş olan bir yaş aşısı bilgilerine hastane kayıtlarından da ulaşılabilir.

Tokat Miras Avukatı

Tokat miras avukatı, Davalı müvekkilin annesi ve halası çocuğu hastaneye götürmek için almaya gittiklerinde davacı çocukla birlikte bütün kişisel eşyalarını da vermiş ve bir daha da geri getirmeyin demişlerdir. Bu olaya müvekkilin halası şahit olmuştur ve mahkeme huzurunda dinletilecektir. Davamız muhteviyatında da davacı taraf müşterek çocukla ilgilenmeyip bakım ve gözetimini yerine getirmemiştir.

Tokat Ticaret Avukatı

Tokat ticaret avukatı, Halihazırda müşterek çocukla davalı müvekkil ve ailesi ilgilenmektedir. Dolayısıyla müşterek çocuğun velayetinin davalı babaya verilmesi çocuğun bakımı kişisel gelişimi için daha uygun olacağı kanaatindeyiz. Davacı tarafından davalı müvekkilin evi otel gibi kullanıldığı iddia edilmiş, akabinde fırıncı olduğu belirtilmiştir.

Tokat Tüketici Avukatı

Tokat tüketici avukatı, Fırıncılık mesleği zor ve özveri isteyen bir meslektir. Dolayısıyla müvekkilin sabahın oldukça erken vaktinde evden ayrılması ve ertesi güne hazırlık yapması sebebiyle geç gelmesi gayet normaldir ve bu konuda kusur izafe edilmesi olanaksızdır. Kaldı ki iş dışında müvekkilin bireysel olarak yaptığı hiçbir aktivite dahi yoktur. Kalan vaktini evinde ailesiyle birlikte geçirmektedir.

 

 

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al