Tekirdağ Avukat – 0 352 338 77 77

Tekirdağ Avukat, baroların her sene başlangıcında yayınladıkları avukatlık ücretleri üzerinden işlem yapmaktadır. Tekirdağ avukatlık bürosu olarak müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız.

Tekirdağ Avukat

Tekirdağ en iyi avukatlar olarak arama yapmak yerine davanız ile ilgili konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Tekirdağ barosu stajyer avukatlar olarak büromuzda staj yapabilirsiniz.

Tekirdağ Hukuk Bürosu

Tekirdağ Hukuk Bürosu, son dönemlerde artan ceza davaları, miras davaları, boşanma davaları, icra davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Tekirdağ barosu cmk başvuru ile ücretsiz avukat edinebilirsiniz. Davalarda detaylar önemlidir. Tekirdağ barosu çorlu temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz. Hukuk fakültelerinden mezun olan avukatlar Tekirdağ barosu ruhsat başvurusu ile hizmet vermektedirler.

Tekirdağ Boşanma Avukatı

Tekirdağ boşanma avukatı, boşanma davalarında velayet, nafaka, tazminat gibi konulara bakmaktadır. Bu davalarda genelde Tekirdağ bayan avukat olarak arama yapılır. Boşanma sonrasında mal tasfiyesi için ayrıca dava açılması gerekmektedir. Boşanma kararı kesinleşmeden mal tasfiyesi davası açılamaz veya açılsa bile boşanma kararı kesinleştikten sonra başlayacaktır. Anlaşmalı boşanma davaları bir protokol üzerinde anlaşılarak yapılmaktadır.

Tekirdağ Ceza Avukatı

Tekirdağ ceza avukatı, baroların belirlediği ücretler göz önüne alındığında bu davaların süresi uzun olduğu ve avukatlar fazla mesai yaptıkları için fazladır. Tekirdağ ağır ceza avukatı olarak uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, dolandırıcılık, kasten adam öldürme, cinsel istismar gibi suçlarda hizmet vermektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir ve sanık sayısı fazla olduğundan dava süresi uzun sürmektedir.

Tekirdağ Gayrimenkul Avukatı

Tekirdağ gayrimenkul avukatı, kişiler arasındaki taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi amaçlanmaktadır. Taşınmazlar olarak arsa, arazi, konut gibi kavramlar gayrimenkul hukukunda içermektedir. Taşınmazlardaki hukuki düzenlemeler gayrimenkul hukuku kapsamındadır. Bu tür davalar uzun süren davalardır. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, tarafların hukuki anlaşamadıkları konular dava süresini etkilemektedir. Bu davalarda bilgi birikim ve tecrübeleriyle avukatlarımız sizlere hizmet vermektedir.

Tekirdağ İcra Avukatı

Tekirdağ icra avukatı, pilot bölge seçilen bölgelerde İcratek programı ile sisteme icra bilgilerini girerek sisteme verileri yüklemiş olur. Bu sistemde yapılan girişlerden sonra dosya hazırlanır ve icra müdürlüklerinde icra takibi başlatılmaktadır. Bu takiplerde ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olarak iki türdür. İlamlı icra takibi mahkeme ilamı ile yapılan icra takibidir. İlamsız icra takibi ise mahkeme ilamı olmadan yapılan icra takibidir.

Tekirdağ İdare Avukatı

Tekirdağ idare avukatı, vatandaşların devletin kurumlarının verdikleri kararlara idare mahkemelerinde itiraz haklarını kullanabilmektedirler. İdare mahkemelerine açılacak davalar ile ilgili en önemli husus dilekçelerdir. Dilekçelerde detayların konusunda uzman bir avukat tarafından yapılması gerekmektedir. İdare mahkemelerinde süreçler devam eder ve dava istemi de reddedilebilir.

Tekirdağ İşçi ve İşveren Avukatı

Tekirdağ işçi ve işveren avukatı, son dönemde artan sanayi faaliyetler nedeniyle önem kazanmıştır. Bu nedenle konusunda uzman bir iş davası avukatı ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. İşçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıklar İş Hukuku kapsamında giderilmektedir. Bu davalarda dava açılmadan dava açmanın ön şartı arabuluculuk getirilmiştir. Burada tarafların hukuki anlaşmazlıklarının giderilmesi amaçlanmaktadır.

Tekirdağ Miras Avukatı

Tekirdağ miras avukatı, terekenin tespiti ile murisin mal varlığının tespiti davası ile başlamaktadır. Bu dava ile murisin mal varlığının tespiti yapılmaktadır. Sonrasında miras davası kapsamında murisin mal varlığının mirasçılara nasıl paylaşılacağını içermektedir. Bu davalarda detaylar önemli ve bu detaylarda yapılacak küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olmaktadır. Bu nedenle konusunda en iyi avukat yerine uzman bir avukat ile davanızı takip etmelisiniz.

Tekirdağ Ticaret Avukatı

Tekirdağ ticaret avukatı, şirketler içindeki hisse devirleri, şirketler arası devirler, sözleşmeler ve anlaşmaları ticaret hukuku kapsamında içermektedir. Sözleşmelerde detaylar ve maddelerle ilgili hukuki sonuçlar değerlendirilmelidir. Sözleşmeler ve anlaşmalar konusunda uzman bir avukat ile işlemlerin takip edilmesi sonrasında hukuki kayıplarınızın olmasını engelleyecektir. Anlaşmaların bir avukat tarafından hazırlanması gerekebilir. Tekirdağ avukatlık bürosu olarak hizmet alabilirsiniz.

Tekirdağ Tüketici Avukatı

Tekirdağ tüketici avukatı, tüketicilerin aldıkları ürün veya hizmetin ayıplı olmasından dolayı tüketici hakem heyetlerinden karar alırlar. Bu kararla tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Tüketici mahkemelerinde yoğunluğu azaltılması için arabuluculuk sistemi getirilecektir. Bu davalarda genel olarak arabuluculuk sistemi getirilmesi çalışması yapılmaktadır. Böylece mahkemelerin yoğunluğu azalacaktır. Tekirdağ en iyi avukat olarak yapılan aramalarda  avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al