Sivas Avukat – 0 352 338 77 77

Sivas Avukat, Birr hukuk Bürosu olarak bütün dava türlerinde olan tecrübesi ile müvekkillerinin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktadır. Sivas avukatlık bürosu özellikle boşanma davaları ve ceza davalarında uzman avukatlara sahiptir.

Sivas Avukat

Avukat listesi olarak yapılan aramalarda davalarınız ile ilgili uzman avukata ulaşabilirsiniz. Ayrıca sivas barosu sosyal tesisleri internet üzerinden ulaşım adresinden bilgi alabilirsiniz.

Sivas Hukuk Bürosu

Sivas Hukuk Bürosu, son dönemlerde artan suçlar ve davalar nedeniyle önem kazanmıştır. Müvekkillerinin haklarını korumayı amaçlamaktadır. Dava süreçlerinde küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olmaktadır. Bu nedenle sivas bayan avukat arayışınızda büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Sivas barosu logo olarak bakıldığında görsellerden bulabilirisiniz. Uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, hırsızlık gibi suçlarda artış gözlemlenmektedir.

Sivas Boşanma Avukatı

Sivas boşanma avukatı, artan boşanma davaların da müvekkillerinin haklarını koruyan ve en yüksek fayda ile davalarının sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Boşanma davaların da velayet, nafaka, tazminat gibi konuları içermektedir. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar aralarında bir protokol imzalar ve dava süreci 1-2 duruşmada tamamlanmaktadır. Anlaşmalı boşanma davalarında özellikle sivas bayan avukat tercih edilmektedir.

Sivas Ceza Avukatı

Sivas ceza avukatı, ceza mahkemelerin de görülen davalarda ve ilgili suçlarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu davalarda sivas ağır ceza avukatı olarak davaların takibi gibi konularda tecrübeye sahiptir. Sivas avukatlık bürosu olarak verilen hizmetlerde bu dava süreçlerin takibi ve ilgili sonuçlar hakkında dava yakınlarını bildirmek vardır. Bu davalarda avukatlık ücreti diğer davalara göre fazladır. Avukatların fazla mesai harcadıkları bunun ilk nedenidir.

Sivas Gayrimenkul Avukatı

Sivas gayrimenkul avukatı, kişiler arasında taşınmazlarla ilgili olan hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi gayrimenkul hukuku kapsamında giderilmeyi amaçlamaktadır. Bu davalarda avukatlık ücretleri genel olarak baro tarafından belirlenen ücretlerdir. Sivas belediyesi avukatları bu konu ile ilgili olarak sizlere hizmet vermektedir. Taşınmazlar olarak arsa, arazi, konut gibi kavramları içermekte olup bu davalar uzun süren davalardır.

Sivas İcra Avukatı

Sivas icra avukatı, ekonomik koşulların kötüleşmesi ile icra davaları hızla artmıştır. Bu davalarda yeni pilot bölgeler oluşturulmuş ve avukatların kullanacağı yazılımlar belirlenmiştir. İCRATEK programı ile sisteme icra edilecek kişi bilgileri ve diğer bilgiler girilir. Sonrasında icra müdürlüklerine dosya teslim edilecektir. İlamlı icra takipleri bir mahkeme kararına gerek vardır. İlamsız icra takibinde ise bir mahkeme kararına gerek yoktur.

Sivas İdare Avukatı

Sivas idare avukatı, yapılan işlemlerde ki bu işlemler devlet ile vatandaş arasında olan işlemlerde hukuki düzenlemeleri içermektedir. Hukuki düzenlemeler idare hukuku kapsamındadır. Vatandaşlar devlet kurumunun verdiği kararlara idare mahkemelerinde itiraz edebilmektedirler. Bu davalarda özellikle idare mahkemelerine yazılan dilekçeler önemlidir. Bu dilekçelerin detaylarını uzman bir avukat tarafından hazırlanması sizlerin faydasına olacaktır.

Sivas İşçi ve İşveren Avukatı

Sivas işçi ve işveren avukatı, yeni getirilen arabuluculuk sistemi ile iş mahkemelerine süreç taşınmadan önce tarafların anlaşması amaçlanmaktadır. Bu davalarda sigorta pirimi, tazminat gibi konularda arabuluculuk sistemi ile taraflar anlaşır. Böylece mahkemelerdeki yoğunluk azaltılmış olmaktadır. İşçi ve işveren arasındaki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini İş Hukuku kapsamında düzenleme getirilmiştir. Bu kapsamda tarafalar arasında düzenleme yapılmaktadır.

Sivas Miras Avukatı

Sivas miras avukatı, murisin mal varlığı hakkında düzenlemeleri içermektedir. İlk olarak terekenin tespiti davası açılır ve sonrasında mal paylaşımı için dava açılacaktır. Murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermekte olan miras hukuku detaylara sahiptir. Bu detaylar dava süresince önemlidir. Bu detayların atlanmasında büyük hak kayıplarının yaşanılacağı unutulmamalıdır.  Konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilir.

Sivas Ticaret Avukatı

Sivas ticaret avukatı, ekonomik koşulların değişmesi ve ekonomik faaliyetlerin artması nedeniyle yapılan şirketler arası yapılan sözleşmeler ve anlaşmalar önem kazanmıştır. Şirket içi sözleşmeler ve anlaşmaları şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri gibi konuları içermektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir ve yapılacak küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Sivas Tüketici Avukatı

Sivas tüketici avukatı, tüketici davalarında müvekkillerinin haklarını korumaktadır. Genel olarak ayıplı mal ve hizmetten dolayı çıkan bu davalarda tüketici hakem heyetlerinin kararı alınır ve dava sürecine geçilir. Bu yoğunluğu azaltmak için arabuluculuk yöntemine ihtiyaç duyulmuş ve bu yöndeki çalışmalar devam etmektedir. Genel olarak tüketici hakem heyetinden sonraki safhada tarafların anlaşması ile sonuçlanmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al