Siirt Avukat – 0 352 338 77 77

Siirt Avukat, son dönemde hızla artan suçlar ve diğer dava türlerinde önem kazanmıştır. Birr Hukuk Bürosu olarak özellikle ağır ceza davalarında ve boşanma davalarında avukatlarımız bilgi birikim ve tecrübeye sahiptirler.

Siirt Avukat

Siirt avukat telefon numarası ile avukatlarımızdan davalarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında Siirt avukatlık bürosu sizlerin en yüksek fayda ile davalarınızın sonuçlanmasını amaçlamaktadır.

Siirt Hukuk Bürosu

Siirt Hukuk Bürosu, bünyesindeki avukatlar ile boşanma davaları, ceza davaları, miras davaları, icra davaları, tanıma tenfiz ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Siirt barosu facebook olarak baro bilgilerini bulabilirsiniz. Uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, kasten adam öldürme, cinsel istismar ve diğer suçlarda artış gözlemlenmektedir. Bu suçlar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir.

Siirt Boşanma Avukatı

Siirt boşanma avukatı, vatandaşlarımızın boşanma kararlarından sonra zor olarak verilse de boşanma davalarında en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Avukat sorgulama ile konusunda uzman bir avukat ile iletişime geçebilirsiniz. Boşanma davalarında mal tasfiyesi davası ayrı olarak açılmaktadır. Mal tasfiyesi davası boşanma davası ile birlikte açılsa dahi boşanmanın kesinleşmesi beklenecektir. Anlaşmalı boşanma davası kısa süren davalardır.

Siirt Ceza Avukatı

Siirt ceza avukatı, ceza mahkemelerinde görülen davalara bakmaktadır. Bu davalar asliye ceza mahkemesi ve ağır ceza mahkemelerinde görülen davalardır. Ceza süresi 10 yıl ve daha fazla olan davalar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Siirt bayan avukat olarak yapılan aramalarda büromuz avukatları ile görüşebilir ve davanız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu davalar uzun süren davalardır ve detaylar önemlidir.

Siirt Gayrimenkul Avukatı

Siirt gayrimenkul avukatı, konusunda uzman avukatları ile bu davalarda hizmet vermektedir. Taşınmazlar üzerinde ki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi gayrimenkul hukuku kapsamındadır. Bu davalarda detayları tespit edecek uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Taşınmaz olarak nitelendirilen konut, arsa, arazi gibi kavramlar için tarafların hukuki anlaşmazlıklarının giderilmesi amaçlanmaktadır. Siirt avukatlık bürosu olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Siirt İcra Avukatı

Siirt icra avukatı, genel olarak İCRATEK programı ile icra girişleri yapılarak icra dosyası hazırlanır ve icra müdürlükleri üzerinden takip başlatılır. Bu program ve yazılım bazı pilot bölgelerde uygulanmaya başlanmıştır. İlamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemlerde detaylar önemlidir. İlamlı icra takiplerinde mahkeme ilamı ile icra takibi yapılmaktadır. Bu icra takibinde ilamsız olan mahkeme kararı olmadan yapılan takiptir.

Siirt İdare Avukatı

Siirt idare avukatı, idare mahkemelerine yazılan dilekçeler önemlidir. Bu dilekçelerde detaylar fazladır ve idare mahkemelerine yazılacak olan dilekçelerin uzman bir avukat tarafından yazılması kesinlikle önerilmektedir. İdare hukuku kapsamında devlet ile vatandaşlar arasın da olan işlemlerde vatandaşlar bu işlem ve kararlara itiraz edebilirler. Bu itirazlar sonucunda idare mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır.

Siirt İşçi ve İşveren Avukatı

Siirt işçi ve işveren avukatı, arabuluculuk getirilen bu davalarda arabuluculuk aşaması geçilmeden iş mahkemelerinde dava açılamaz. Bu şart ile birlikte çoğu hukuki anlaşmazlık mahkeme aşaması başlamadan uzlaşma sağlanmaktadır. İşçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıklar genel olarak sigorta pirimi, maaş ödenmemesi, iş akdinin feshedilmesi gibi konulardır. Bu davalarda uzman avukatlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Siirt Miras Avukatı

Siirt miras avukatı, miras davalarının görüldüğü asliye hukuk mahkemelerinde müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu davalarda murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Miras Hukuku kapsamında ilk olarak terekenin tespiti davası açılır ve sonrasında mal paylaşımı için ayrı bir dava açılacaktır. Miras davaları uzun süren davalardır ve detayları önemlidir. Bir hak kaybına uğramamak için özel bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Siirt Ticaret Avukatı

Siirt ticaret avukatı, son dönemlerde önem kazanmıştır. Şirketlerin artan ekonomik faaliyetleri ve şirketler arası devir işlemlerinin artması nedeniyle önem kazanmıştır. Şirket içi sözleşmeler, şirketler arası sözleşmeler, şirket içi sözleşmeler gibi işlemler ön plana çıkmaktadır. Bu alanda yapılan işlemlerde uzman bir avukat ile sözleşmelerin hazırlanması ve kontrolünün yapılması sizlerin faydasına olacaktır.

Siirt Tüketici Avukatı

Siirt tüketici avukatı, tüketici hakem heyetlerinin kararlarını aldıktan sonra tüketici mahkemelerinde görülen davalarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Tüketici aldığı ayıplı mal veya hizmette dolayı hukuki hakkını arayabilir ve bulunduğu il de tüketici mahkemelerine başvurabilir. Buradan alacağı karar ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Genel olarak bu dava süreçlerin de tüketici hakem heyeti safhasında anlaşma sağlanmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al