Şanlıurfa Avukat – 0 352 338 77 77

Şanlıurfa avukat olarak Birr Hukuk Bürosu müvekkillerinin en yüksek fayda ile davalarının sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Şanlıurfa avukat alımı gündemdedir. Şanlıurfa avukat iş ilanlarından uzman olmak istediğiniz konu hakkında yorumları yazabilirsiniz. Urfa barosu avukat sayısı hızla artsa da önemli olan davanız ile ilgili uzman bir avukat bulmanızdır.

Şanlıurfa Avukat

Şanlıurfa barosuna kayıtlı avukat sayısı çok fazla olduğu görülmektedir. Baronet şanlıurfa ile sistemdeki bilgilere ulaşabilirsiniz. Şanlıurfa barosu yemin töreni düzenlenmiştir. Urfa barosu adaylarını sistemden görebilirsiniz. Avukat mail adresleri sistemde kayıtlıdır.

Şanlıurfa Hukuk Bürosu

Şanlıurfa hukuk bürosu olarak ceza avukatı, boşanma avukatı, ağır ceza avukatı, icra avukatı, miras avukatı ve diğer davalarınız için hizmet vermekteyiz. Ceza davalarında özellikle uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, taksirle adam öldürme, hırsızlık, cinsel istismar davalarında artış görülmektedir. Çorum levhası şeklinde arama yapabilirsiniz.Bu davalar genel olarak uzun süren davalardır. Mahkemelerin yoğunluğu, sanıkların fazla olması nedeniyle dava süreçleri uzundur.

Şanlıurfa Boşanma Avukatı

Şanlıurfa boşanma avukatı olarak anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davalarında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar bir protokol üzerinde anlaşma sağlamışlardır. Nafaka, velayet, mal paylaşımı gibi konularda hem fikir olup mahkeme huzurunda duruşmaya katılmak zorundadırlar. Çekişmeli boşanma davalarından taraflar hukuki şartlarda hem fikir değildir. Velayet, iştirak ve tedbir nafakası gibi konular duruşmalar sonunda belirlenecektir. Avukat arama ile bu konuda avukatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Ceza Avukatı

Şanlıurfa ceza avukatı olarak müvekkillerimizin ceza mahkemeleri ve ağır ceza mahkemelerindeki dava süreçlerini takip etmekteyiz. Özellikle uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, hırsızlık, kasten adam öldürme gibi davalarda ağır ceza avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Bu davalarda detaylar önemlidir. Dava süreçleri sanıkların fazlalığı, delillerin toplanması gibi hususlar zaman aldığı için dava süreçleri uzun sürmektedir. Çorum alaca avukatları olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Şanlıurfa Gayrimenkul Avukatı

Şanlıurfa gayrimenkul avukatı olarak taşınmazlar üzerinde olan hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi amaçlanmaktadır. Taşınmaz olarak bina, konut, arazi gibi tanımlar bulunmaktadır. Bu davalarda detaylar önemlidir. Çorum baro seçimleri ile yapılmaktadır.  Dava sürecinde uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Hak kayıplarının olmaması için dava sürecinin takip edilmesi gerekmektedir. Avukatlık bürosu olarak müvekkillerimize bu davalarında en yüksek fayda ile sonuçlanması için hizmet vermekteyiz.

Şanlıurfa İcra Avukatı

Şanlıurfa icra avukatı olarak icra takip işlemleri yapmaktayız. İlamlı ve ilamsız olmaz üzere icra takibi iki şekilde yapılmaktadır. Kişiler kendi icra takibini icra müdürlüklerinden yapabilmekte olup uzman bir avukat ile takip etmeniz önerilmektedir. İlamlı icra takibinde mahkeme kararına gereksinim vardır. İlamsız icra takibinde bir mahkeme kararına gerek yoktur. İcra müdürlükleri üzerinden yapılabilmektedir. Baro avukatları şeklinde konusunda uzman bir avukata ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa İdare Avukatı

Şanlıurfa idare avukatı olarak vatandaşlarımızın bu davalarında bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. İdare hukuku vatandaşların devlet ile olan işlerinde hukuki düzenlemeleri kapsamaktadır. Bu işlemlerde vatandaş hak kaybına uğradığında İdare Mahkemelerinde devletin ilgili kurumuna dava açabilmektedir. Örneğim memuriyetten uzaklaştıran bir kişi idareye ilgili birimlere karşı dava açabilir. Bu tür davalarınızı uzman bir avukat ile takip etmeniz önerilmektedir.

Şanlıurfa İşçi ve İşveren Avukatı

Şanlıurfa işçi ve işveren avukatı taraflar arasındaki kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, sigorta primi gibi konuları takip etmektedir. Mahkemelerdeki yoğunluğu azaltmak için arabuluculuk sistemi getirmiştir. Arabuluculuk sistemi ile anlaşmaya varamayan taraflar iş mahkemelerinde görülmek üzere dava açarlar. Çorum baro başkanı kimdir şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. Bu davalarda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. İşçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıklar genel olarak tazminat, sigorta primi, maaş gibi konuları kapsamaktadır.

Şanlıurfa Miras Avukatı

Şanlıurfa miras avukatı olarak müvekkillerimizin bu davalarını takip etmekteyiz. Miras Hukuku murisin mal varlığının mirasçılara aktarımındaki hususları içeren hukuk bölümüdür. Miras davalarında süreç uzundur. Mal varlığının terekesinin çıkarılması gibi önemli işlemler uzun sürmektedir. Hak kayıplarına uğramamak için uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Bu davalarda detaylar büyük önem arz etmektedir.

Şanlıurfa Ticaret Avukatı

Şanlıurfa ticaret avukatı olarak müvekkillerimizin şirket devir işlemleri, sözleşmeler, şirket hisse devir işlemleri gibi konularda hizmet vermekteyiz. Bu türü işlemlerde detaylar önemlidir. Hak kayıplarına uğramamak için konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Şirketler arasındaki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Ticaret Hukuku ile şirketler arasındaki sözleşmeler, şirket hisse devir işlemleri gibi konular düzenlenmiştir.

Şanlıurfa Tüketici Avukatı

Şanlıurfa tüketici avukatı olarak son dönemde artan tüketici davalarında hizmet vermekteyiz. Tüketiciler aldıkları ürün ve hizmetlerden dolayı ayıplı mal ve hizmetten dolayı hukuki haklarını arayabilirler. Seri üretimlerin artması nedeniyle son kullanıcı aldığı ürün veya hizmette kusur bulduğunda tüketici mahkemelerine başvurabilir. Burada alınacak sonuca göre tüketici mahkemelerinde davalar görülmeye başlamaktadır. Bu tür davalarda avukatlık bürosu olarak avukatlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al