Samsun Avukat – 0 352 338 77 77

Samsun Avukat, avukat sayılarındaki son zamanlardaki artış ile konusunda uzman bir avukat bulmak zorlaştı. Bu durum karşısında davalarınız ile ilgili uzman bir avukat bulmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Samsun Avukat

Birr Hukuk Bürosu avukatları bilgi birikim ve tecrübeleri ile sizlere hizmet vermektedir. Samsun en iyi avukat olarak davalarınız ile ilgili avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirisiniz. Samsun avukatlık bürosu olarak özellikle ceza davalarında etkili sonuçlarımız bulunmaktadır.

Samsun Hukuk Bürosu

Samsun Hukuk Bürosu, son zamanlarda artan boşanma davaları ve ceza davalarında vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Samsun en iyi ağır ceza avukatları olarak özellikle uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar, dolandırıcılık ve diğer suçlar da müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Tabi ki avukatların sayısını artmasından sonra samsun da avukatlık yapmak biraz daha zorlaştı.

Samsun Boşanma Avukatı

Samsun boşanma avukatı, son dönemde artan boşanma davalarında müvekkillerine en yüksek fayda ile davalarının sonuçlandırılmasını amaçlamaktadır. Bu davalarda boşanma sonrasında mal tasfiyesi için dava açılmaktadır. Boşanma davası ile birlikte açılsa da boşanmanın kesinleşmesi beklenecektir. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında prosedür farklıdır. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmaya katılmak zorundadır. Samsun bayan avukat olarak bilgi alabilirisiniz.

Samsun Ceza Avukatı

Samsun ceza avukatı, ağır ceza mahkemelerinde görülen davalara bakmaktadır. Samsun barosu staj olarak uzman bir avukat olma yolunda ilk adım atılacaktır. Ayrıca samsun barosu avukat iş ilanları ile büromuza başvurabilirsiniz. Ceza davalarında en iyi avukatlar şeklinde aram yapmaktansa konusunda uzman bir avukat ile çalışmak sizlerin faydasına olacaktır. Bu tür davalarda özellikle uyuşturucu madde satışı ve kullanımı cinsel istismar, dolandırıcılık, kasten adam öldürme gibi suçlarda dava süreleri uzundur.

Samsun Gayrimenkul Avukatı

Samsun gayrimenkul avukatı, bünyesinde bulunan uzman avukatlar ile hizmet vermektedir. Samsun Çarşamba barosu avukatları olarak taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini içermektedir. Burada dava süresince bilirkişi raporlarının incelenmesi ve diğer sebeplerden dolayı davalar uzun sürmektedir. Taşınmaz olarak tanımlanan bina, arsa, konut gibi kavramlar üzerinde taraflar arasında ki hukuki olan anlaşmazlıklar giderilir.

Samsun İcra Avukatı

Sakarya icra avukatı, icra takip işlemleri detaylı ve uzman bir avukat tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Bu işlemlerde ilamlı ve ilamsız icra takibi olmak üzere iki tür icra takibi vardır. Yeni bir sistem olan İCRATEK ile pilot bölgelerde uygulama başlatılmıştır. Bu işlemlerde sisteme icra işlemleri ile ilgili detaylar girilir ve ilgili dosya hazırlanır. İcra müdürlüklerinde ilgili işlemler başlatılır. Bu işlemlerde detaylar önemlidir.

Samsun İdare Avukatı

Samsun idare avukatı, idare mahkemelerinde vatandaşlar devlet kurumu tarafından verilen kararlara itiraz edebilirler. Bu kararlarda devletin örneğin bir kişi hakkında memuriyetini bitirmesi ile sonuçlanan karar hakkında vatandaş idare mahkemelerin de bu karara itiraz edebilir. Bu davalarda idare mahkemelerine yazılan dilekçe detaylıdır ve uzman bir avukat tarafından yazılması kesinlikle tavsiye edilmektedir.

Samsun İşçi ve İşveren Avukatı

Samsun işçi ve işveren avukatı, iş mahkemelerinde görülen davalarda hizmet vermekteyiz. Bu davalarda işçi ve iş veren arasındaki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi amaçlanmaktadır. Bu bağlamda özellikle tazminat, sigorta hukuku ve diğer konularda büromuz avukatları bilgi birikim ve tecrübeleri ile hizmet vermektedir. Bu davalarda dava süreci başlamadan arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Gene olarak bu kısımda anlaşma sağlanmaktadır.

Samsun Miras Avukatı

Samsun miras avukatı, asliye hukuk mahkemelerin de görülen miras davalarında hizmet vermektedir. Bu davalarda ilk önce terekenin tespiti davası açılır ve murisin mal varlığının tespiti yapılmaktadır. Sonrasında mal paylaşımı için dava süreci başlayacaktır. Bu davalar uzun süren davalar olup bilirkişi raporlarının hazırlanması ve diğer nedenlerden dolayı süreç uzun sürmektedir. Bu davalarda küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olabilir.

Samsun Ticaret Avukatı

Samsun ticaret avukatı, son zamanlarda artan şirketler arası faaliyetler ve diğer ticari ilişkilerden dolayı önem kazanmıştır. Şirket içi sözleşmeler, şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri, anlaşmalar kapsamında detaylı işlemlerdir. Özellikle sözleşmelerdeki detaylar önemlidir. Bu detayların atlanmaması ve hak kayıplarına uğramamak için konusun da uzman bir avukat ile takip edilmesi gerekmektedir.

Samsun Tüketici Avukatı

Samsun tüketici avukatı, tüketici mahkemelerinde genel olarak ayıplı mal üzerine açılan davalarda hizmet vermektedir. Bu davalarda tüketici mahkemelerindeki süreci uzman bir avukat tarafından takip edilmesi önemlidir. Ayıplı mal ile karşılaşan tüketici, her il de bulunan tüketici mahkemelerine başvurabilir. Burada sonuç alınamazsa tüketici mahkemelerine başvurulmaktadır. Bu konuda uzman avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al