Sakarya Avukat – 0 352 338 77 77

Sakarya Avukat, Birr Hukuk Bürosu son zamanlarda hızla artan suçlarda ve davalarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Sakarya barosu avukat sorgu ile sistemden arama yapılabileceği gibi internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sakarya Avukat

Ceza davaları, miras davaları, icra davaları, boşanma davaları vb davalarda sakarya avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Sakarya avukat iş ilanları ile büromuza başvuruda bulunabilirsiniz.

Sakarya Hukuk Bürosu

Sakarya Hukuk Bürosu, günümüz güncel davaların da hizmet vermektedir. Bu davalarda önceliğimiz müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Özellikle boşanma davalarında sakarya bayan avukat tercih edilmektedir. Sakarya avukat cep telefonu ile davalarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu tür davalarda sakarya barosu boşanma avukatları şeklinde arama yapabilir konusunda uzman bir avukat ile iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Boşanma Avukatı

Sakarya boşanma avukatı, avukat telefon defteri ile konusunda uzman bir avukat ile iletişime geçip boşanma davanız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Boşanma davalarında mal tasfiyesi davası sonrasında açılır. Beraber açılsa bile boşanmanın kesinleşmesi beklenecektir. Anlaşmalı ve çekilmeli boşanma davalarında prosedürler farklıdır. Anlaşmalı boşanma davasında taraflar mahkeme sürecine dahil olmak zorundadırlar.

Sakarya Ceza Avukatı

Sakarya ceza avukatı, son dönemde özellikle ağır ceza mahkemelerinde görülen suçlarda artış gözlemlenmektedir. Bu davalar uzun süren ve avukatların fazla mesai harcadığı davalardır. Bu nedenle baro tarafından açıklanan avukatlık ücretlerinden fazla ücretlere dava takipleri yapılmaktadır. Bu davalarda sanıkların fazlalığı, delillerin toplanması gibi süreçler dava süreleri uzatmaktadır. Bu nedenle bu davalarda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır.

Sakarya Gayrimenkul Avukatı

Sakarya gayrimenkul avukatı, taşınmazlar üzerindeki davalarda hukuki düzenlemeleri içermektedir. Bu davalarda süreçler uzundur ve detaylar önemlidir. Tarafların hukuki şartlarda anlaşamaması ve mahkemelerin yoğunluğu nedeniyle mahkeme süreleri uzun sürmektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir ve uzman bir avukat tarafından takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Sakarya avukatlık bürosu avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sakarya İcra Avukatı

Sakarya icra avukatı, mevcut sistem ve yeni pilot bölgede kullanılan İcratek ile icra takip işlemleri yapmaktadır. İcra takip işlemleri icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. Bu takipler ile ilamlı ve ilamsız icra takipleri olmak üzere iki türlü yapılmaktadır. İlamlı icra takip işlemlerinde mahkeme ilamı gerekmektedir. Bu ilamda bir mahkeme kararı sonucunda icra takip işlemleri başlatılmaktadır. İlamsız icra takiplerinde mahkeme ilamına gerek yoktur.

Sakarya İdare Avukatı

Rize idare avukatı, idare yani devlet kurumlarına itirazda bulunma işlemlerinde hizmet vermekteyiz. İdare mahkemeleri vatandaşların devlet ile ilgili olan işlemlerinde itiraz makamıdır. Bir vatandaş devlet kurumunun verdiği karara itiraz eder ve mahkeme süreci başlamaktadır. Bu işlemlerde özellikle idare mahkemelerine yazılan dilekçelerdeki detaylar önemlidir. Her zaman bu davalarda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Sakarya İşçi ve İşveren Avukatı

Sakarya işçi ve işveren avukatı, işçilerin sigorta pirimi, tazminat, iş akdinin feshedilmesi gibi işlemlerde hukuki haklarını araması için İş hukuku kapsamında hizmet vermektedir. Mahkemelerdeki yoğunluk ve diğer nedenlerden dolayı iş mahkemelerinde dava süreci başlamadan arabuluculuk yöntemi geliştirilmiştir. Böylece tarafların arasında anlaşma sağlanırsa mahkeme süreci başlamayacaktır. Genel olarak arabuluculuk sisteminde çözülmektedir.

Sakarya Miras Avukatı

Sakarya miras avukatı, murisin kalan mal varlığın paylaşımı ile ilgili Miras Hukuku kapsamında düzenlemeleri içermektedir. Bu davalarda ilk önce terekenin tespiti yani murisin mal varlığının tespiti için dava açılır ve sonrasında miras paylaşımı davası açılacaktır. Uzun süren bu davalarda detaylar önemlidir ve hak kayıplarına neden olur. Bu nedenle dava sürecini yönetecek ve haklarınızı koruyacak uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Sakarya Ticaret Avukatı

Sakarya ticaret avukatı, ticari işlemlerdeki düzenlemeleri içermektedir. Şirket içi sözleşmeler, anlaşmalar, şirket içi devirler gibi işlemlerin önemi büyüktür. Bu işlemlerde yapılacak küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Özellikle sözleşmeler resmiyet sağladığı için bu konudaki hatalar büyük kayıplara neden olacaktır. Bu nedenle konusunda uzman olan bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacağı gibi haklarınız da korunacaktır.

Sakarya Tüketici Avukatı

Sakarya tüketici avukatı, tüketici mahkemelerinde görülen ayıplı mal, hizmet gibi konuları içermektedir. Her ilde bulunan tüketici mahkemelerinde alınan kararlar ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Bu konuda arabuluculuk yöntemi geliştirilmeye çalışılmaktadır. Böylece mahkeme süreci başlamadan taraflar anlaşmaya varacaktır. Tüketiciler aldıkları ayıplı mal sonucunda hukuki haklarını arayacaktır.

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al