Osmaniye Avukat – 0 352 338 77 77

Osmaniye Avukat, artan suç oranları ve davalar ile önem kazanmıştır. Osmaniye avukatlık bürosu müvekkillerinin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Bu davalarda süreçlerin uzman bir avukat tarafından takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır.

Osmaniye Avukat

Osmaniye en iyi avukatlar olarak yapılan aramalarda büromuz avukatlarına ulaşabilirsiniz. Osmaniye barosu avukat sayısı hızla artan bir ivme kazanmıştır.

Osmaniye Hukuk Bürosu

Osmaniye Hukuk Bürosu, son dönemde artan hukuki hizmetler ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır. Özellikle Osmaniye bayan avukat olarak yapılan aramalarda boşanma davalarında tercih edilmektedir. Yurt dışından özellikle Fransa, Belçika, Avusturya, Almanya gibi ülkelerden vatandaşlarımızın Türkiye’deki davalarında hizmet vermekteyiz. Tanıma-tenfiz, boşanma davaları, ceza davaları bunlar arasındadır. Osmaniye tazminat avukatı olarak bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Osmaniye Boşanma Avukatı

Osmaniye boşanma avukatı, yurtdışından olan müvekkillerine özellikle boşanma davalarında hizmet vermektedir. Vatandaşlarımız örneğin Almanya’da boşandıktan sonra bu dava sonucunun Türkiye’de tanıtılması gerekmektedir. Tanıma tenfiz olarak nitelendirilen bu davada avukatlarımız bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Boşanma sonrasında mal tasfiyesi davası için boşanma kararının kesinleşmesi gerekmektedir. Bu davalarda yurt dışında olan vatandaşlarımız vekalet göndererek bütün işlemlerin başlatılmasını sağlayacaktır.

Osmaniye Ceza Avukatı

Osmaniye ceza avukatı, Osmaniye barosu ilan da görüldüğü üzere son dönemlerde hızla artan bir suç oranı vardır. Ağır ceza mahkemelerinde ve asliye ceza mahkemelerinde görülen davalarda özellikle Osmaniye ağır ceza avukatı olarak hizmet verilmektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir ve Osmaniye barosu seçimi 2019 sonrasında açıklanan avukatlık ücretleri bu davalarda fazladır. Fazla olmasının nedeni avukatların fazla mesai harcamasıdır.

Osmaniye Gayrimenkul Avukatı

Osmaniye gayrimenkul avukatı, Düziçi barosu ilanlarından görüleceği üzere taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Taşınmazlar gayrimenkul hukukunda arsa, arazi, konut gibi kavramlardan oluşmaktadır. Yurtdışından özellikle Hollanda, Almanya, Belçika, Avusturya, Fransa’dan müvekkillerimiz vardır. Bu müvekkillerimiz vekaletleri verdikten sonra onları temsilen davalarını yürütmekteyiz. Büromuz avukatları davalar için bilgi birikim ve tecrübeye sahiptirler.

Osmaniye İcra Avukatı

Osmaniye icra avukatı, icra takip işlemlerinde İCRATEK programı ile işlemlerin takibini yapmaktadır. Gelişen teknoloji ile bu programla gerekli olan bilgiler girilir ve çıkıtlar ile dosya hazırlanır. Hazırlanan dosya icra müdürlüklerine verilerek icra takibi başlatılacaktır. İlamsız icra takipleri kişiler kendileri yapabilir ama önerilen bir avukat tarafından yapmasıdır. İlamsız icra takip işlemlerinde mahkeme ilamına gerek durulmadan yapılan takiptir.

Osmaniye İdare Avukatı

Osmaniye idare avukatı, bazı işlemler de vatandaşlar devlet kurumlarının verdiği kararlara itiraz edebilirler. Bu itirazları idare mahkemelerince yapılmakta olup konusunda uzman bir avukat tarafından hazırlanan dilekçe ile başvurulacaktır. İdare mahkemelerindeki bu davalar detay içeren davalardır ve uzman bir avukat tarafından yürütülmesi kesinlikle önerilmektedir. Her defasında ödenen harçlar bir külfet oluşturabilir.

Osmaniye İşçi ve İşveren Avukatı

Osmaniye işçi ve işveren avukatı, arabuluculuk sistemi ile önem kazanmıştır. İş mahkemelerinin yoğunluğu arabuluculuk sistemi ile azaltılmıştır. Taraflar anlaşamadığı konularla ilgili arabuluculuk sisteminde anlaşma sağlanmaya çalışılmaktadır. Burada anlaşma sağlanırsa iş mahkemelerine konu taşınmayacaktır. Genel olarak sigorta pirimi, iş kazaları, tazminatlar gibi konuları içermektedir ve yüksek oranda anlaşma sağlanmaktadır.

Osmaniye Miras Avukatı

Osmaniye miras avukatı, bu tür davalar detay içeren davalardır. Bu davalarda avukatlık ücretleri baro tarafından belirlense de avukatlar belirli bir yüzde karşılığında davayı almaktadırlar. Yapılan bu anlaşma neticesinde ilk olarak terekenin tespiti davası açılacak ve miras bırakanın mal varlığının tespiti yapılacaktır. Bundan sonraki dava ise mirasçılara mal paylaşımı davasıdır. Bu davalarda miras avukatı olarak bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Osmaniye Ticaret Avukatı

Osmaniye ticaret avukatı, ekonomik verilerin düşmesinden sonra ayrı bir önem kazanmıştır. Burada yapılan sözleşmeler, anlaşmalar ve diğer hazırlanan belgeler resmi nitelikte olup büyük önem taşınmaktadır. Bu işlemlerde küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Konusunda uzman bir avukat ile bu sürecin yönetilmesi tavsiye edilmektedir. Şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri, sözleşmeler, anlaşmalar ticaret hukuku kapsamına giren konulardır.

Osmaniye Tüketici Avukatı

Osmani tüketici avukatı, tüketici davalarında müvekkillerinin en yüksek fayda ile sonuç almasını sağlamakta ve yüksek oranda başarılı sonuçlar almaktadır. Bu nedenle bu tür işlemlerin uzman bir avukat tarafından yürütülmesi önerilmektedir. Tüketici aldığı malın ayıplı olması nedeniyle bulunduğu ildeki tüketici hakem heyetine başvurabilmekte ve buradan alacağı karar ile tüketici mahkemelerinde dava sürecini başlatacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir