Ordu Avukat – 0 352 338 77 77

Ordu Avukat, bünyesinde bulunan avukatların bilgi birikimi ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Birr Hukuk Bürosu özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında etkili sonuçlar almaktadır. Ordu boşanma avukatı ordu hukuk bürosu ordu avukat Altınordu/ordu gibi aramalarda davalarınız ile ilgili uzman avukat bulabilirsiniz. Son dönemde değişen koşullar ile birlikte dava türleri ve suçlarda değişiklikler olmuştur.

Ordu Avukat

Ordu Hukuk Bürosu, baroların belirlediği ücret tarifesine göre yapılan ücretlendirmeleri uygulamaktadır. Uyuşturucu madde ticareti ve satışı gittikçe artan bir oranda yükselen suçlardandır.

Ordu Hukuk Bürosu

Ordu ağır ceza avukatı olarak bu davalarda gerekli bilgi birikime sahiptir. Ordu avukatlık bürosu özellikle boşanma davalarında ve ceza davalarında müvekkillerine en yüksek fayda ile davalarının sonuçlanmasını garanti etmektedir.

Ordu Boşanma Avukatı

Ordu boşanma avukatı, son dönemde önem kazanmıştır. Değişen ekonomik koşullar nedeniyle boşanma davalarında artış görülmektedir. Fatsa avukat olarak bu davalarda gerekli bilgi birikime sahiptir. Boşanma davaların da anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davaları olmak üzere iki tür dava bulunmaktadır. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar mahkemeye katılmak zorundadırlar. Çekişmeli boşanma davalarında ise vekil avukatların katılması yeterlidir.

Ordu Ceza Avukatı

Ordu ceza avukatı, ceza mahkemelerinde görülen davalarda hizmet vermektedir. Ordu ağır ceza avukatları ile ağır ceza mahkemelerinde görülen davalarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Ordu avukat sayısı hızla artsa bile önemli olan konusunda uzman bir avukat ile davanızın takip edilmesidir. Ceza süresi 10 yıl ve üzeri olan davalar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir.

Ordu Gayrimenkul Avukatı

Ordu gayrimenkul avukatı, hukuki anlaşmazlıkların olduğu taşınmazlar ile ilgili davalara bakmaktadır. Ordu kumru avukatları bu davalarda bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Bu davalar uzun süren davalardır ve uzman bir avukat tarafından takip edilmesi kesinlikle sizlerin faydasına olacaktır. Ordu en iyi boşanma avukatı olarak hizmet veren büromuz avukatları özellikle velayet, nafaka ve tazminat konusunda hizmet vermektedir.

Ordu İcra Avukatı

Ordu icra avukatı, yeni dönem takip sistemleri ile İcratek programı ile icra işlemlerinin girişi pilot bölge uygulamaları ile başlamıştır. Bu uygulama ile sisteme girişler yapılır ve bu sistem ile hazırlanan dosya icra müdürlüklerine sunulmaktadır. Yapılan icra takiplerinde ilamlı ve ilamsız icra takibi olarak işlemler yapılır. İlamlı icra takibi mahkeme ilamı gerektiren icra takibidir. Buna karşın ilamsız icra takibi ise mahkeme kararı gerektirmeyen takiplerdir.

Ordu İdare Avukatı

Ordu idare avukatı, devlet ile kişiler arasında ki işlemlerde hukuki düzenlemeleri içermektedir. Bu düzenlemeler de vatandaş devlet kurumunun verdiği karara itiraz edebilmektedir. Ordu barosu stajyer avukatları listeden görülebilmektedir. İdare mahkemelerine açılan bu davalar da yazılan dilekçeler önem taşımaktadır. Bu dilekçeler detayı önemlidir. Uzman bir avukat tarafından hazırlanması sizlerin faydasına olacaktır.

Ordu İşçi ve İşveren Avukatı

Ordu işçi ve işveren avukatı, işçi ve işverenlerin hukuki haklarını daha fazla bildiği bu dönemde önem kazanmıştır. Mahkemelerdeki yoğunluğun azaltılması amacıyla arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Böylece mahkeme süreci başlamadan önce arabuluculuk sitemine başvuru yapılması gerekmektedir. Burada anlaşma sağlanamadığı takdirde iş mahkemelerinde süreç başlayacaktır. Genel olarak tazminat, sigorta pirimi gibi konuları içermektedir.

Ordu Miras Avukatı

Ordu miras avukatı, son dönemde gündemde olan miras davaları uzun süren davalardır. Bu davalar detaylıdır ve bu detaylar önemlidir. İlk olarak terekenin tespiti yani murisin mal varlığının tespiti için dava açılmaktadır. Sonrasında miras davası sürecinde murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı dava konusu olacaktır. Burada mahkemelerin yoğunluğu ve bilirkişi raporları nedeniyle dava süreçleri uzun sürmektedir.

Ordu Ticaret Avukatı

Ordu ticaret avukatı, sözleşmeler, anlaşmalar, şirket devirleri gibi konuları içermektedir. Özellikle sözleşmelerdeki detaylar önemlidir. Bu detaylar ile ilgili yapılan çalışmalarda özellikle sözleşmelerde konunun uzman bir avukat tarafından yapılması önemlidir. Ordu avukatlık bürosu son zamanda artan avukat sayısından dolayı konusunda uzman bir avukat ile çalışılması gerekmektedir. Ordu bayan avukat ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ordu Tüketici Avukatı

Ordu tüketici avukatı, tüketici davalarında konu olan davalara bakmaktadır. Yakın zamanda arabuluculuk sistemi getirileceği konusu vardır. Tüketicilerin ayıplı mal veya hizmetten dolayı hukuki haklarını aramasıdır. Burada ilk olarak tüketici hakem heyetlerinden alınan karar ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Burada genel olarak mahkeme sürecine gitmeden anlaşma sağlanmaktadır. Ordu en iyi avukat olarak büromuz avukatlarından hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al