Niğde Avukat – 0 352 338 77 77

Niğde Avukat, Birr Hukuk Bürosu son dönemde artan avukat sayısına nazaran bilgi birikim ve tecrübesi ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Son dönemde artan özellikle boşanma davalarında Niğde kadın avukatlar olarak anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında hizmet vermekteyiz. Son dönemde değişen toplumsal yapı ve ekonomik koşullar bazı davaların ve suçların artmasına neden olmuştur.

Niğde Avukat

Niğde Hukuk Bürosu, konularında tecrübeli avukatlarıyla hizmet vermektedir. Niğde avukat numarası olarak yapılan aramalarda büromuz avukatlarına ulaşabilirsiniz.

Niğde Hukuk Bürosu

Son dönemde artan özellikle uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, kasten adam öldürme, cinsel istismar, hırsızlık, dolandırıcılık gibi ceza davalarının suç oranlarında artış görülmektedir. Niğde ağır ceza avukatı olarak bu davalarda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Niğde Boşanma Avukatı

Niğde boşanma avukatı, müvekkillerinin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktadır. Bu davalarda anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davaları olmak üzere iki tür boşanma davası vardır. Bu davalarda ayrıca boşanma sonrası mal tasfiyesi gibi konularda dava açılabilecektir. Nafaka, velayet, nafaka artırımı, tazminat gibi konularda bu dava içeriklerindendir. Anlaşmalı boşanma davaları 1-2 duruşmada sonlanmaktadır.

Niğde Ceza Avukatı

Niğde ceza avukatı, konusunda uzman avukatlarıyla müvekkillerine hizmet vermektedir. Niğde barosu staj işlemleri için gereken belgeleri öğrenebilirsiniz. Niğde avukat ücretleri dava türüne göre değişecektir. Ceza davaları detaylı ve avukatların fazla mesai harcaması gerektiği için diğer davalara oranla daha fazla ücret talep edilmektedir. Niğde avukatlık bürosu olarak müvekkillerimizin davalarında uygun ücret konusunda yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Niğde Gayrimenkul Avukatı

Niğde gayrimenkul avukatı, vatandaşların hukuki olarak anlaşamadığı taşınmazlar üzerindeki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Bu durumda Eşya Hukuku kapsamında hukuki düzenlemeleri içermektedir. Taşınmaz olarak arsa, arazi, konut gibi kavramları içermektedir. Bu davalar uzun süren davalardır. Bu davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması ve diğer işlemler nedeniyle dava süreleri uzun sürmektedir. Konusunda uzman avukatlarımız ile temasa geçebilirsiniz.

Niğde İcra Avukatı

Niğde icra avukatı, yeni pilot bölge olarak uygulamaya konulan İcratek yazılı ile icra takip işlemleri başlatılmaktadır. Yazılım üzerinden girişler yapılır ve hazırlanan dosya ile icra müdürlüklerinden icra takibi başlatılmaktadır. İlamlı ve ilamsız icra takiplerinde önemli olan hızlı sonuç almaktır. İlamlı icra takiplerinde mahkeme ilamı ile icra takip işlemleri başlatılmaktadır. İlamsız icra takibinde mahkeme ilamına gerek yoktur.

Niğde İdare Avukatı

Niğde idare avukatı, devlet ile vatandaşlar arasında olan işlemlerdeki idare hukuku kapsamında müvekkillerine hizmet vermektedir. İdare mahkemelerine açılan davalar ile devletin ilgili kurumunun verdiği karara itiraz edebilir. Bu tür işlemlerde ve özellikle dilekçelerin yazılmasında uzman bir avukat tarafından işlemlerin yapılması önem arz etmektedir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Niğde İşçi ve İşveren Avukatı

Niğde işçi ve işveren avukatı, gelişen sanayi sektörü ile önem kazanmıştır. İşçi ve işveren arasında sigorta pirimi, maaş, tazminat gibi konularda İş Hukuku kapsamında düzenlemeyi içermektedir. Bu konuda arabuluculuk sistemi getirilmiş ve tarafların anlaşması amaçlanmıştır. Arabuluculuk sistemine başvurmadan direk olarak dava sürecine geçilemez. Anlaşma sağlanamazsa iş mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır.

Niğde Miras Avukatı

Niğde miras avukatı, detayı fazla olan bu davalar uzun sürmektedir. İlk olarak terekenin tespiti yani murisin mal varlığının ortaya çıkarılması için dava açılacaktır. Sonrasında ise miras paylaşımı davası gelecektir. Miras davaları detayları önemli olan davalardır. Bu davalarda konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız kesinlikle önerilmektedir. Murisin mal varlığının nasıl paylaşılacağı konusunu içermektedir.

Niğde Ticaret Avukatı

Niğde ticaret avukatı, ekonomik faaliyetlerin artması ile önem kazanmıştır. Sözleşmeler, şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri, anlaşmalar gibi konuları içermektedir. Bu süreçte uzman bir avukat tarafından işlemlerin yapılması ve takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Sözleşmelerde ve anlaşmalarda küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olabilmektedir. Bu yüzden sözleşmelerin ve anlaşmaların hazırlanması bir avukat tarafından yapılmalıdır.

Niğde Tüketici Avukatı

Niğde tüketici avukatı, üretimlerin seri olarak artması ve hızlı üretimden dolayı son tüketiciye ayıplı mal gönderilmesi sonucunu doğurmuştur. Tüketici aldığı ayıplı mal veya hizmetle ilgili tüketici hakem heyetinde hukuki haklarını arayabilir. Bu haklardan dolayı bir anlaşma sağlanamaz ise tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Genel olarak bu tür davalara da arabuluculuk sistemi getirilmesi amaçlanmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al