Nevşehir Avukat – 0 352 338 77 77

Nevşehir Avukat, Birr Hukuk Bürosu bünyesindeki avukatlar ile müvekkillerinin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Nevşehir avukatlık bürosu son dönemde artan özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Avanos avukat olarak yapılan aramalarda davanız ile ilgili avukattan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Nevşehir Barosu iş ilanları ile büromuza başvurabilir konusunda uzman bir avukat olabilirsiniz.

Nevşehir Avukat

Nevşehir Hukuk Bürosu, bünyesinde farklı konularda uzman avukat bulunduran bir bürodur. Son dönemde gelişen sosyal ağlar ve ekonomik nedenlerden dolayı özellikle ceza davalarında ve boşanma davalarında hızlı bir artış görülmektedir.

Nevşehir Hukuk Bürosu

Boşanma davalarında özellikle Nevşehir bayan avukat aranmaktadır. Bu nedenle büromuz ile irtibata geçip davanız ile ilgili uzman avukatımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nevşehir Boşanma Avukatı

Nevşehir boşanma avukatı, son dönemde artan boşanma davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu davalarda ayrıca velayet, boşanma sonrası mal paylaşımı, nafaka gibi konuları da içermektedir. Nevşehir adliyesi yakınında bulunan büromuzdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Bu davalarda anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olarak iki tür boşanma davası vardır. Bu davaların uygulanma şekli birbirlerinden farklıdır.

Nevşehir Ceza Avukatı

Nevşehir ceza avukatı, ceza mahkemelerin de görülen davalara bakmaktadır. Cezası 10 yıl ve üzerinde olan davalar ağır ceza mahkemelerinde görülmektedir. Nevşehir ağır ceza avukatı olarak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar ve diğer suçlarda bilgi birikim ve tecrübemiz ile müvekkillerimizin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktayız.

Nevşehir Gayrimenkul Avukatı

Nevşehir gayrimenkul avukatı, tarafların bir taşınmaz üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Bu kapsamda olan davalar genel olarak uzun süren davalardır. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, tarafların hukuki şartlardaki anlaşmazlıkları gibi nedenler dava süresini etkilemektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir ve konu ile ilgili uzman bir avukat tarafından hazırlanması sizlerin faydasına olacaktır. Nevşehir en iyi avukat olarak sizlere hizmet vermektedir.

Nevşehir İcra Avukatı

Nevşehir icra avukatı, müvekkillerinin icra takip işlemlerinde en yüksek faydayı amaçlamaktadır. İcratek programı ile pilot bölgelerde bu yazılım uygulamaya başlanmıştır. Sitem üzerinden girişler yapılır ve hazırlanan dosya icra müdürlüklerine iletilmektedir. İcra takip işlemleri ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olarak iki şekilde yapılmaktadır. İlamlı icra takibinde bir mahkeme ilamı ile yapılan icra takibidir.

Nevşehir İdare Avukatı

Nevşehir idare avukatı, devlet ile ilgili olan işlemlerde vatandaşların haklarını araması veya alınan kararlara itiraz etme yoludur. Bu davalarda idare mahkemelerinde devletin karar vermiş ilgili kurumuna itiraz edilebilir alınan kararların iptal davaları açılabilir. İdare mahkemelerine yazılan dilekçeler detaylı ve özelliği olan dilekçelerdir. Bu dilekçelerin konusunda uzman bir avukat tarafından hazırlanması sizlerin faydasına olacaktır.

Nevşehir İşçi ve İşveren Avukatı

Nevşehir işçi ve işveren avukatı, iş dünyasında çalışan ve iş yeri sahipleri arasındaki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Mahkemelerde çok fazla dosya olmasından dolayı işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesi amacıyla arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Bu sistemde mahkeme süreci başlamadan tarafların hukuki şartlar anlaşmazlıkların giderilmesi amaçlanmaktadır. Gene olarak arabuluculuk sisteminde taraflar anlaşmaktadır.

Nevşehir Miras Avukatı

Nevşehir miras avukatı, konusunda uzman avukatlar ile müvekkillerinin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktadır. Miras davalarında miras hukuku kapsamında murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. Bu kapsamda ilk olarak terekenin tespiti yani murisin mal varlığının tespiti yapılacaktır. Sonrasında mal paylaşımı için miras davası açılacak ve kanunlara göre belirtilen şekilde mal tasfiyesi yapılacaktır.

Nevşehir Ticaret Avukatı

Nevşehir ticaret avukatı, ekonomik faaliyetler sırasında hukuki düzenlemeleri içermektedir. Bu kapsamda şirket hisse devirleri, şirketler arası hisse devirleri, sözleşmeler, anlaşmalar gibi kavramları içermektedir. Özellikle sözleşmelerde ki detaylar önemlidir. Küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Bu nedenle sözleşmelerin hazırlanması ve takip edilmesi işlemlerini konusunda uzman bir avukat tarafından yapılması önerilmektedir.

Nevşehir Tüketici Avukatı

Nevşehir tüketici avukatı, tüketici davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu davalardan önce tüketici hakem heyetlerinden aldığı karar ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlatabilir. Tüketici aldığı mal ve hizmetten dolayı ayıplı durumlar karşılaşırsa hukuki hakkını arayabilir. Tüketici hakem heyetleri ilde bulunmaktadır. Bu davalarda genel olarak tüketici hakem heyetlerinde alınan kararlar ile taraflar anlaşması sağlanmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al