Muğla Avukat – 0 352 338 77 77

Muğla Avukat, bünyesinde bulunan avukatların bilgi birikim ve tecrübeleriyle müvekkillerine hizmet vermektedir. Birr Hukuk Bürosu ceza davaları, boşanma davaları, miras davaları, icra davaları ve diğer dava türlerinde hizmet vermektedir. Muğla menteşe avukatları olarak davalarımızda müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Muğla barosu iletişim ile avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Muğla Avukat

Muğla Hukuk Bürosu, son dönemde artan ceza davaları ve boşanma davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar ve diğer suçlarla ilgili davalarda muğla ağır ceza avukatı olarak hizmet vermektedir.

Muğla Hukuk Bürosu

Marmaris barosu avukatları ile iletişime geçip davalarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca muğla avukat ilanı uzman olmak istediğiniz alanda uzmanlaşa bilirsiniz.

Muğla Boşanma Avukatı

Muğla boşanma avukatı, bilindiği üzere muğla barosu kaç avukat olarak aranıldığında bu tür davalarda önem kazanmıştır. Boşanma davaları anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olmak üzere iki türdür. Bu davalarda işleyiş ve prosedürler farklıdır. Boşanma davalarında velayet, nafaka, boşanma sonrası mal paylaşımı gibi konuları içermektedir. Muğla boşanma davası avukatları olarak yapılan aramalarda büromuz avukatlarına ulaşabilirsiniz.

Muğla Ceza Avukatı

Muğla ceza avukatı, özellikle cezası 10 yıl ve üzeri olan davalarda muğla ağır ceza avukatı olarak hizmet vermektedir. Muğla barosu telefon ile konusunda uzman bir avukata ulaşabilirsiniz. Genel olarak muğla bayan avukat tercih edilmektedir. Ağır ceza mahkemelerinde görülen davalarda süreç uzundur. Bu davalarda sanıkların fazlalığı dava süresini etkilemektedir. Muğla avukatlık bürosu olarak ceza davalarında avukatlarımız bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Muğla Gayrimenkul Avukatı

Muğla gayrimenkul avukatı, bir taşınmaz üzerindeki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Taşınmaz olarak arsa, arazi, konut gibi kavramları içermekte olup bu davalarda süreçler uzundur. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, tarafların hukuki şartlarda anlaşamaması gibi nedenlerden dolayı dava süresi uzundur. Miras davalarında durum biraz farklıdır. Miras davalarında taşınmazlar üzerindeki terekenin tespiti yapılır. Bu davalarda da bilirkişi raporları hazırlanmaktadır.

Muğla İcra Avukatı

Muğla icra avukatı, müvekkillerinin icra takip işlemlerini verimli bir zamanda bitirmeyi hedeflemektedir. İcra takip işlemlerinde detaylar önemlidir. Son uygulama olarak pilot bölgelerde İcratek programı ile icra işlemleri başlatılıp dosya hazırlanır ve icra müdürlüklerine sunulmaktadır. İlamlı ve ilamsız icra takipleri icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. İlamlı icra takibinde mahkeme ilamı ile icra takip işlemleri yapılmaktadır.

Muğla İdare Avukatı

Muğla idare avukatı, devlet ile vatandaşlar arasındaki resmi işlemlerde ki hukuki düzenlemeleri içermektedir. İdare hukuku bu düzenleme ile ilgili kanun maddelerini içermektedir. İdare mahkemeleri üzerinden dava açılabilir ve devletin ilgili kurumunun verdiği karara itiraz edilebilmektedir. İdare mahkemelerine yazılacak olan dilekçe önemli ve detaylıdır. Bu nedenle bu işlemlerde konusunda uzman bir avukat ile yapılması kesinlikle önerilmektedir.

Muğla İşçi ve İşveren Avukatı

Muğla işçi ve işveren avukatı, İş hukukunda belirtilen kanun maddeleri gereğince işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkları içermektedir. Muğla iş hukuku avukatları olarak bu davalarda yüksek oranda müvekkilimiz tarafına davaları sonuçlandırmaktayız. Son olarak mahkemelerdeki yoğunluğu azaltmak ve hızlı sonuçlar almak için arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Bu sistem ile tarafalar mahkeme süreci başlamadan önce anlaşma yoluna giderler.

Muğla Miras Avukatı

Muğla miras avukatı, Miras Hukuku kapsamında miras davalarını içermektedir. Bu davalarda ilk olarak terekenin tespiti davası açılır ve murisin mal varlığı tespit edilmektedir. Bu davalar uzun süren davalardır. Bilirkişi raporlarının hazırlanması ve diğer nedenlerden dolayı dava süreçleri uzun sürmektedir. Bu davalarda terekenin tespiti davasından sonra mal paylaşımı için dava açılacaktır. Bu davalarda uzman bir avukat ile dava sürecinin takip edilmesi önerilmektedir.

Muğla Ticaret Avukatı

Muğla ticaret avukatı, gelişen ekonomik faaliyetler ile şirketler arası sözleşmeler, anlaşmalar ve diğer durumlarda önem kazanmıştır. Bu tür işlemlerde detaylar önemlidir ve hata yapılmaması gerekmektedir. Küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Şirket içi hisse devirleri, şirketlerin devri gibi işlemler ticaret hukuku kapsamına girmektedir. Sözleşmelerde detaylar önemlidir ve avukatlık bürosu olarak destek alabilirsiniz.

Muğla Tüketici Avukatı

Muğla tüketici avukatı, son dönemde artan üretim ile tüketicilerin ayıplı mal veya hizmet alması durumunda uğradığı mağduriyet sonucunda haklarını aramasını içermektedir. Tüketici hakem heyetlerine başvurarak bu konu ile karar çıkartılır ve konu tüketici mahkemelerine taşınmaktadır. Burada genel olarak tüketici hakem heyetlerindeki sonuçtan sonra taraflar anlaşma yoluna gitmektedirler. Tüketici hakem heyetleri her ilde bulunmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al