Melikgazi Boşanma Avukatı

Melikgazi Boşanma Avukatı olarak Her ne kadar anlaşmalı boşanma dilekçesi hazırlanıp, boşanma protokolü hazırlansa da tarafların protokol maddelerinde anlaşamayıp problem yaşadıkları da oluyor elbette. O aşamada da anlaşmalı boşanma avukatınız veya Melikgazi boşanma avukatı sizinle yeni bir sözleşme veya sözlü anlaşma yaparak davanın çekişmeli boşanma davası olarak değişmesini sağlayacak. Çekişmeli boşanma davası, iş birliği ile kazanılır.

Melikgazi i boşanma avukatı hukuki haklarınızı, kanuni boşlukları ve delillerinizi akıl süzgecinden geçirerek bir dosya hazırlarken siz de yapmış olduğunuz iş birliği sonucu gerekli veya gereksiz tüm doneleri paylaşacaksınız. Uzman Melikgazi boşanma avukatı sizin gereksiz dediğiniz bir delili çok lüzumlu görebileceği gibi sizin önemli saydığınız bir beyanı kullanmayabilir.
Melikgazi boşanma avukatı ilkin ivedilikle çözülmesi gereken nafaka, velayet, oturduğunuz evin tarafınıza tahsisi ve edinilmiş mallarınıza kötü niyetli 3. şahıslara satılmasını önlemek için tedbir konulması konularında sizlere yardımcı olacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir