Mardin Avukat – 0 352 338 77 77

Mardin Avukat, Birr Hukuk Bürosu olarak müvekkillerinin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Mardin avukatlar barosu adresini internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Son dönemde ekonomik şartlardan dolayı icra davaların da artış gözlemlenmektedir. Mardin icra avukatları olarak arama yapıldığında konusunda uzman bir avukat ile görüşebilirsiniz. Mardin avukatlık büroları özellikle ceza ve boşanma davalarında hizmet vermektedir.

Mardin Avukat

Mardin Hukuk Bürosu, bilindiği üzere mardin avukat sayısı hızla artmaktadır. Ama önemli olan davalarınız ile ilgili uzman bir avukat tarafından takip edilmesidir. Davalarınız ile ilgili mardin avukatların telefon numaraları şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Mardin Hukuk Bürosu

Son dönemde özellikle uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar, hırsızlık gibi suçlarda artış görülmüştür. Bu tür suçlarla ilgili davalarda büromuz avukatları bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Mardin Boşanma Avukatı

Mardin boşanma avukatı, sosyal yapının değişmesi ve ekonomik koşullardan dolayı boşanma davalarında artış olmuştur. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Baro avukat ile detaylı bilgi alabilirsiniz. Boşanma davalarında özellikle mardin bayan avukat tercih edilmektedir. Nusaybin barosu avukat ile CMK dan kendinize avukat tayin ettirebilirsiniz.

Mardin Ceza Avukatı

Mardin ceza avukatı, ağır ceza mahkemelerinde görülen davalar ve asliye ceza mahkemelerinde görülen davalarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Midyat barosu avukatlar ile yapılan aramalarda konusunda uzman bir avukat ile dava sürecini takip edebilirsiniz. Mardin ağır ceza avukatı özellikle uyuşturucu ticareti gibi cezası 10 yıl ve üzeri olan suçlar da hizmet vermektedir.

Mardin Gayrimenkul Avukatı

Mardin gayrimenkul avukatı, taşınmazlar üzerinde tarafların hukuki şartlarda anlaşamadığı durumlarda hukuki düzenlemeyi içermektedir. Bu davalarda mahkeme süreleri uzundur. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, tarafların anlaşamadığı hukuki şartlar, mahkemelerin yoğunluğu gibi etkenlerden dolayı dava süreçleri uzundur. Bu davalarda detaylar önemlidir ve uzman bir avukat ile işlemlerin yapılması gerekmektedir. Mardin avukatlık bürosu olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Mardin İcra Avukatı

Mardin icra avukatı, icra takip işlemlerinde müvekkillerinin dosyalarını en hızlı bir şekilde sonuçlandırmayı amaçlamaktadır. İcra takip işlemleri icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. Bu işlemlerde ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi bulunmaktadır. İlamlı icra takibinde olan bir mahkeme tarafından mahkeme ilamı üzerinden yapılmaktadır. Burada ilamsız icra takiplerinde ise bir mahkeme kararına gerek yoktur.

Mardin İdare Avukatı

Mardin idare avukatı, İdare Hukuku kapsamında hukuki düzenlemeleri içermektedir. Vatandaşların devlet ile iglili olan işlemlerindeki hukuki düzenleri kapsar. Bu bağlamda örneğin polis olarak göre yapan bir kişi meslekten atıldığı zaman idare mahkemeleri üzerinden itirazda bulunabilir. İdare mahkemelerine yazılan dilekçeler önemlidir. Bu nedenle kesinlikle konusunda uzman bir avukat tarafından yazılması ve hazırlanması gerekmektedir.

Mardin İşçi ve İşveren Avukatı

Mardin işçi ve işveren avukatı, İş Hukuku kapsamında hizmet vermektedir. İş akdinin haksız feshedilmesi, tazminat, maaş alacağı, iş kazaları gibi nedenlerden dolayı dava süreçleri başlayacaktır. Burada tarafların anlaşamadığı hukuki şartlar arabuluculuk sistemi ile tarafların anlaşmasın yolu denenmeden mahkeme süreci başlatılamaz. Taraflar arabuluculuk sisteminde yüksek oranda anlaşma sağlanmaktadır. Anlaşma sağlanamaz ise iş mahkemesinde dava süreci başlayacaktır.

Mardin Miras Avukatı

Mardin miras avukatı, murisin mallarının mirasçılara aktarılmasını içermektedir. Burada ilk önce terekenin tespiti davası açılacaktır. Yani murisin mal varlığının tespiti yapılacaktır. Sonrasında mal varlığın paylaşımı için dava açılacaktır. Bu davalar uzun süren davalardır. Detaylar önemli olduğu için uzman bir avukat tarafından yapılması önerilmektedir. Mardin en iyi miras avukatı olarak müvekkillerimizin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktayız.

Mardin Ticaret Avukatı

Mardin ticaret avukatı, artan ekonomik faaliyetler ile önem kazanmıştır. Şirket içi sözleşmeler, şirketler arası anlaşmalar, şirket içi hisse devirleri gibi işlemleri içermektedir. Özellikle sözleşmelerde detaylar önemlidir ve küçük hatalar büyük hak kayıplarına yol açacaktır. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat tarafından belgelerin hazırlanması ve takip edilmesi önerilmektedir. Bu işlemlerde hukuki detaylar önem taşımaktadır.

Mardin Tüketici Avukatı

Mardin tüketici avukatı, tüketicilerin aldıkları mal veya hizmetten dolayı mağdur olduklarında hukuki haklarını aramayı kapsamaktadır. Son dönemde hızla artan davalardır. Bu davalar da ilk olarak tüketici hakem heyetlerine başvurulur. Her ilde tüketici hakem heyetleri bulunmaktadır. Burada bir sonuç elde edilemezse buradan alınan karar ile tüketici mahkemelerin de dava süreci başlayacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al