Kütahya Avukat – 0 352 338 77 77

Kütahya Avukat, Birr Hukuk Bürosu müvekkillerinin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktadır. Kütahya avukatlık bürosu avukat büro açılışı yapılmıştır. Son dönemde artan boşanma davaları ve ceza davalarında avukatlarımızın bilgi birikim ve tecrübeleri ile hizmet vermekteyiz. Kütahya barosu ilanlar ile davalarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Davalarınızda konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır.

Kütahya Avukat

Kütahya Hukuk Bürosu, uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar ve diğer özellikle ceza davaların da bilgi birikime sahiptir. Değişen koşullar nedeniyle boşanma davalarında ve ceza davalarında artış görülmektedir.

Kütahya Hukuk Bürosu

Kütahya barosu instagram ile davalarınız ile ilgili uzman avukatlara ulaşabilirsiniz. Boşanma davalarında Kütahya bayan avukat tercih edilmektedir. Adliyedeki güncel haberleri ve duyuruları Kütahya adliyesi duyurular sayfasından edinebilirsiniz.

Kütahya Boşanma Avukatı

Kütahya boşanma avukatı, kütahya tavşanlı barosu avukatları olarak aranabilir ve uzman bir avukat ile dava sürecinizi takip edebilirsiniz. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davaları olarak iki türdür. Bu davalardan ayrıca velayet, boşanma sonrası mal paylaşımı, tazminat, nafakanın artırımı gibi konularda ayrıca dava süreçleri bulunmaktadır. Anlaşmalı boşanma davaları kısa süren davalardır.

Kütahya Ceza Avukatı

Kütahya ceza avukatı, son dönemde artan asliye ceza mahkemelerinde ve ağır ceza mahkemelerinde görülen davaları içermektedir. Uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar, hırsızlık, dolandırıcılık gibi suçlarda Kütahya ağır ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Bu davalarda süreçler uzundur. Sanıkların fazlalığı, mahkemelerin yoğunluğu ve delillerin tespiti gibi durumlardan dolayı dava süreleri uzundur.

Kütahya Gayrimenkul Avukatı

Kütahya gayrimenkul avukatı, Kütahya ve çevre illerde gayrimenkuller üzerindeki hukuki anlaşmazlıklarda hizmet vermektedir. Bu davalarda taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Taşınmaz olarak bina, konut, arsa, arazi olarak tanımlanmaktadır. Bu davalar uzun süren davalardır. Bilirkişi raporlarının hazırlanması ve diğer nedenlerden dolayı mahkeme süreçleri uzun sürmektedir. Büromuz avukatları gayrimenkul hukuku hakkında bilgi birikim ve tecrübeye sahiptirler.

Kütahya İcra Avukatı

Kütahya icra avukatı, sahip olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile müvekkillerine icra takip işlemlerinde hizmet vermektedir. Bu takiplerde uzman bir avukat ile konunun takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır. Yeni bir icra sistemi olan ve Barolar birliği tarafından pilot bölgelerde kullanılmaya başlanan İcratek programı gündemdedir. Sistem üzerinden girişler yapılır ve icra müdürlüklerinde işleme alınmaktadır.

Kütahya İdare Avukatı

Kütahya idare avukatı, idare hukuku kapsamında düzenlemeleri içermektedir. Genel olarak vatandaşlar ile devlet arasında olan işlemlerdeki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Vatandaşlar devlet kurumları tarafından verilmiş kararlar le ilgili itirazlarını idare mahkemeleri ile yapabilmektedirler. Bu davalarda idare mahkemelerine yazılan dilekçeler önemlidir. Dilekçeler detaylıdır. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışılması gerekmektedir.

Kütahya İşçi ve İşveren Avukatı

Kütahya işçi ve işveren avukatı, İş Hukuku kapsamında hukuki düzenlemeleri içermektedir. Bu konuda özellikle sigorta pirimi, tazminat, haksız yere iş akdinin feshedilmesi gibi konuları içermektedir. Bu nedenle son dönemde artan bu davalardan dolayı arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Mahkemelerin yoğunluğunun azaltılması amaçlanmaktadır. Arabuluculuk siteminde tarafların anlaşması sağlanamazsa iş mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır.

Kütahya Miras Avukatı

Kütahya miras avukatı, Miras hukuku kapsamında hukuki düzenlemeleri içermektedir. Bu davalarda süreçler uzundur. Terekenin tespiti, mal paylaşımının yapılması, bilirkişi raporlarının hazırlanması gibi durumlardan dolayı mahkeme süreleri uzundur. Murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağını içermektedir. İlk önce terekenin tespiti ile murisin mal varlığının tespiti yapılır sonrasında mal paylaşımı için dava açılacaktır.

Kütahya Ticaret Avukatı

Kütahya ticaret avukatı, son dönemde artan ekonomik faaliyetler ile önem kazanmıştır. Şirketler arası devir, şirket içi hisse devri, sözleşmeler, anlaşmalar gibi konuları içermektedir. Bu işlemler ve belgeler detay içermektedir. Küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır.  Bu nedenle uzman bir avukat tarafından sözleşmelerin hazırlanması veya kontrolünün yapılması sizlerin faydasına olacaktır.

Kütahya Tüketici Avukatı

Kütahya tüketici avukatı, üretici veya satıcı ile tüketici arasındaki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Son dönemde artan hızlı üretim ve tüketim ile bu davalar önem kazanmıştır. Tüketici aldığı mal veya hizmetten ayıplı bir ürün elde ettiyse bunu hukuki yoldan hakkını arayabilir. Tüketici hakem heyetine başvurulur ve buradan alınacak sonuç ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir