Kırıkkale Avukat – 0 352 338 77 77

Kırıkkale Avukat, aile hukuku kapsamında davalara Kırıkkale aile avukatları olarak bakmaktadır. Birr Hukuk Bürosu gereken bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Son dönemde artan boşanma davalarında Kırıkkale en iyi boşanma avukatı olarak sizlere hizmet vermektedir.

Kırıkkale Avukat

Kırıkkale barosu avukatları ve Kırıkkale barosu staj bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu konuda davasında uzman avukatlara Kırıkkale barosu telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. Kırıkkale kadın avukat genel olarak boşanma davalarında ön plana çıkmaktadır. Kırıkkale staj evrakları sitemizde yayınlanmaktadır.

Kırıkkale Hukuk Bürosu

Kırıkkale Hukuk Bürosu, Davalı müvekkil fırıncılıktan sonra taşındığı evde kendisinin ve ailesinin geçimini sağlamak amacıyla büyükbaş hayvan beslemeye başlamıştır.  Davacının ev işleri ve çocuğun bakımı yanında bir de hayvanların bakımını üstlenmesi olanaksızdır, hayatın olağan akışına aykırıdır. Nitekim müvekkilin eşi hayvanlardan korkmaktadır. Ayrıca Davalı müvekkilin aldığı hayvanlara bakmak dışında başkaca bir işi olmadığı halde bu görevi eşine yüklemesi yine gerçek olamayan bir iddiadır.

Kırıkkale Boşanma Avukatı

Kırıkkale boşanma avukatı, Davalının gece bir gibi çıkıp hayvan pazarına gitmesi ve ertesi gün öğleyin dönmesi üzerine uykusuzluktan kızaran gözlerine uyuşturucu madde kullanıyor şeklindeki yakıştırmaları, ekmeğinin peşinde koşan müvekkili ziyadesiyle üzmüştür. Kaldı ki müvekkil hayatında sigara dahi kullanmamıştır. Davalı müvekkil mahkemeniz vasıtasıyla yaptırılacak her türlü test ve tahlile hazırdır.

Kırıkkale Ceza Avukatı

Kırıkkale ceza avukatı, Eşlerden birinin diğer eşe karşı süreklilik arz eden hakaretlerinin kuşkusuz evlilik birliğinin sarsılmasına yönelik bir davranış olduğunu kabul etmekle birlikte, eşlerden birinin diğer eşin ailesine yönelik hakareti içeren sözler sarf etmesi de Türk toplum yapısının ahlakına uygun olmayan bir ayıp olarak nitelendirilmekte, bu durum da yine yerel mahkemeler ve çeşitli.

Kırıkkale Gayrimenkul Avukatı

Kırıkkale gayrimenkul avukatı, Yargıtay kararlarınca da müşterek hayatı temelden sarsacak ve evlilik birliğinin devamına imkan vermeyecek bir davranış kabul edilmektedir. Hatta boşanma hususunda geniş takdir yetkisine sahip olan hakimin boşanmaya hükmetmesine dahi yol açmaktadır. Davamız bakımından Davacı taraf evlilikleri boyunca müvekkili annesinin ve ailesinin yanında sürekli aşağılamış, hakaretler etmiştir.

Kırıkkale İcra Avukatı

Kırıkkale icra avukatı, Davacı taraf, davalı müvekkilin anne ve babasına karşı da saygısız tavırlar sergilemiştir. Hatta davacı, aynı evde yaşadığı iki küçük kayın biraderlerini darp etmiş, bu konuda konuşmamaları için de onları tehdit etmiştir. Davacı taraf evlilik birliğinin sonlandırılmasında tam ve ağır kusurludur. Bu nedenle müvekkilimin uğramış olduğu psikolojik şiddet.

Kırıkkale İdare Avukatı

Kırıkkale idare avukatı, aşağılanma ve uğradığı hakaretlerden dolayı müvekkilim lehine 50.00,00 TL maddi ve 50.000,00 TL manevi olmak üzere tazminat talep ediyoruz. Sonuç olarak yukarıda saymış olduğumuz tüm bu sebeplerden ötürü davacı tarafın kusurlu davranışları nedeniyle evlilik birliğinin sonlandırılması gereği hasıl olmuştur. Neticeten davalı müvekkilin taleplerinin kabulü ile tarafların boşanmalarına karar verilmesi gerekmektedir.

Kırıkkale İşçi ve İşveren Avukatı

Kırıkkale işçi ve işveren avukatı, Davacı ve annesi her ne kadar bu evliliği istemese de aile büyüklerinin baskısı ve zorlamaları ile evlilik gerçekleşmiştir. Davacı müvekkil ile birlikte aslında davalı da bu evliliğe karşı çıkmıştır. Hatta davalının o zamanlar sevdiği ve evlenmek istediği sevgilisi bulunmaktadır. Taraflar yedi ay nişanlı kalmış ve davalı yan bu süre zarfında müvekkile sürekli nişanı atması.

Kırıkkale Miras Avukatı

Kırıkkale miras avukatı, konusunda baskı kurmuş, ”sen benim ailemi tanımıyorsun anlaşamazsın” diyerek davacıyı nişandan dönmesi için zorlamıştır.    Davalı, müvekkile nişanı atması konusunda neden baskı kurduğunun sebebini ise çok sonra anlatmış ve davacı müvekkil nişanı attıktan sonra davalı yan, sevdiği kız ile evleneceğini kendisine açıkça beyan etmiştir. Kaldı ki bu husus tarafların.

Kırıkkale Ticaret Avukatı

Kırıkkale ticaret avukatı, evlilikleri boyunca davalı yanca sık sık gündeme getirilmiş, eğer eski sevgilisi ile evlenmiş olsa idi daha mutlu ve huzurlu olacağı iddia edilmiştir. Müvekkil tarafından açılan işbu boşanma davası sırf bu nedenle bile kabul edilmeli ve tarafların boşanmalarına karar verilmesi gerekmektedir. Hatta Yargıtay 2. Hukuk Dairesi 2016/10455 E., 2018/1521 K. Sayılı İlamında.

Kırıkkale   Tüketici Avukatı

Kırıkkale tüketici avukatı da ” Eski sevgili ile evlenmiş olsaydı daha mutlu olacağını söylemek boşanma sebebidir.”  Şeklinde bu hususta verilmiş karar mevcuttur. Davalı taraf, müvekkile evlendikten sonra eziyet edeceğini gerek sözleriyle gerek davranışlarıyla her fırsatta göstermiş ve hatta düğün günü taraflar gelin arabasına bindikten sonra davalı, müvekkile ” annenlerin evine son defa bak, bir daha önünden dahi geçemeyeceksin” diyerek gelecekte yapacaklarının sinyallerini vermiştir.

 

 

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al