Kilis Avukat – 0 352 338 77 77

Kilis Avukat, Birr Hukuk Bürosu ile davalarda en etkin sonuçları almayı amaçlamaktadır. Kilis avukat numarası arayışı ile konusunda uzman bir avukat ilde dava sürecini takip edebilirsiniz. Kilis avukat son dönemde artan özellikle boşanma davaları ve ceza davalarında hizmet vermektedir.

Kilis Avukat

Kilis bayan avukat olarak özellikle boşanma davalarında tercih edilmektedir. Avukat arama ile ilgili davanızda avukat bulabilirsiniz.

Kilis Hukuk Bürosu

Kilis Hukuk Bürosu, avukatlık ücretleri her sene başında ilgili barolar tarafından yayınlanmaktadır. Bu ücretler davalara göre davaların zorluğuna göre değişmektedir. Kilis baro başkanı kimdir şeklinde yapılan aramalarda ilgili adresten ulaşabilirsiniz. Gittikçe hızla artan avukat sayısı ile aydın barosu avukat sayısı artmış fakat önemli olan sizlerin davalarınızda uzman bir avukat tarafından dava sürecinin yönetilmesidir.

Kilis Boşanma Avukatı

Kilis boşanma avukatı, son dönemde artan boşanma davalarında etkin sonuçlar almaktadır. Özellikle yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız için tanıma tenfiz ve Türkiye’deki davalarında vekaletlerinin alınması ile takip işlemleri yapılmaktadır. Boşanma davalarında mal tasfiyesi için ayrıca dava açılması gerekmektedir. Mal tasfiyesi için boşanma kararının kesinleşmesi gerekmektedir. Boşanma davalarında avukatlık ücreti ceza davalarına göre fazladır.

Kilis Ceza Avukatı

Kilis ceza avukatı, bilindiği üzere avukat sayılarında hızla bir artış görülmektedir. Bu davalarda kilis ağır ceza avukatı olarak müvekkillerine hizmet vermektedir. Gebze avukat sayısı artış gözlemlense de uzman bir avukat ile dava sürecini takip etmeniz önerilmektedir. Kilis barosu facebook ile güncel olan ilanlara ulaşabilirsiniz. Genel olarak uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar ve diğer suçlarda hizmet vermektedir.

Kilis Gayrimenkul Avukatı

Kilis gayrimenkul avukatı, özellikle yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için davalarını takip işlemlerinde bulunmaktayız. Vekaletlerinin alınması ile bütün davalarda kendilerini temsil etmekteyiz. Gayrimenkul hukuku kapsamında taşınmazların üzerindeki hukuki işlemleri yürütmekteyiz. Bu davalarda süreçler uzundur ve davalar detay içermektedir. Bu nedenle bu dava süreçlerinde bilirkişi raporlarının hazırlanması gibi durumlar dava sürecini uzatmaktadır.

Kilis İcra Avukatı

Kilis icra avukatı, icra takip işlemlerini hem sitem üzerinden pilot bölge uygulaması İCRATEK üzerinden hem de direk ücra müdürlükleri üzerinden icra takip işlemleri yapmaktadır. Bu takiplerde ilamlı ve ilamsız icra takip işlemleri yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalarda avukatlık ücreti diğer davalara göre daha düşüktür. Kilis en iyi icra avukatı olarak yapılan aramalarda konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Kilis İdare Avukatı

Kilis idare avukatı, devlet kurumlarının vatandaşlar arasındaki işlemlerde hukuki düzenlemeyi içeren ve İdare hukuku kapsamında olan son dönemde daha fazla kazanmıştır. İdare mahkemelerinde vatandaşlar devlet tarafından veya bir kurumu tarafından verilmiş karar itiraz edebilir. Bu itiraz sonucunda idare mahkemeleri bir karar verecektir. Örneğin memuriyeti sonlandırılmış bir kişi bu karara idare mahkemeleri ile itiraz edebilir.

Kilis İşçi ve İşveren Avukatı

Kilis işçi ve işveren avukatı, iş yerlerin de işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. İş Hukuku kapsamında düzenlemeler yapılmıştır. İşçinin işverenden maaş alacağı sigorta pirimi, iş kazası, iş akdinin feshedilmesi ve diğer durumlar gibi konular bu dava konularını içermektedir. Bu davalarda kilis avukatlık bürosu olarak konusunda uzman avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kilis Miras Avukatı

Kilis miras avukatı, yurt dışından özellikle Almanya, Hollanda, Fransa ve Belçika gibi ülkelerde yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’deki davalarına bakmaktayız. Miras davaları detaylı davalardır ve uzman bir avukat tarafından yürütülmesi gerekmektedir. Miras davalarında ilk olarak miras bırakanın mal varlığının tespiti için terekenin tespiti davası açılır ve sonrasında mirasçılara mal varlığın nasıl aktarılacağı için miras davası açılacaktır.

Kilis Ticaret Avukatı

Kilis ticaret avukatı, şirketlerin kendi içerisinde veya diğer şirket ile olan ticari ilişkilerindeki düzenlemeleri içermektedir. Sözleşmeler, anlaşmalar, şirket içi hisse devirleri ve diğer resmi nitelikteki belgelerin hazırlanması ve takip edilmesi işlemlerini içermektedir. Bu işlemlerde özellikle sözleşmeler çok büyük önem taşımaktadır. Bu tür işlemlerde yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz. Tanıma tenfiz ve diğer davalarında avukatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Kilis Tüketici Avukatı

Kilis tüketici avukatı, tüketicilerin aldıkları ayıplı ürün veya hizmetlerden dolayı tüketici mahkemelerinde yürütülen davalara bakmaktadır. Bu davalarda ilk olarak tüketici hakem heyetine başvurularak bir karar alınır bu karar ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Son zamanlarda artan bu dava yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk yöntemi getirilmeye çalışılmaktadır. Kilis avukatlık bürosu avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir