Kayseri – 0 352 338 77 77

Kayseri ve civarı illerde Birr Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Genel olarak ceza hukuku ve aile hukuku alanlarında hizmet vermekteyiz. Değişen sosyal yapılar ve sosyal ağların artmasından sonra büyükşehir belediyesi tarafından yapılan araştırma sonrasında boşanma davaları ve ceza davalarında bir artış olduğu gözlemlenmiştir. Bu araştırma sonuçlarını kayseri büyükşehir belediyesi iletişim adresinden edinebilirsiniz. İlimiz hızla büyüyen bir yapıda olup farklı kültürlerin ekonomik nedenlerle bir arada yaşaması gerekmektedir. Genel olarak kayseri ulaşım ve ekonomik olarak endüstrinin bulunduğu bölge olduğu için nüfus artışı hızla artmaktadır. Hızla artan nüfus avukat lık gerektiren suçlar ile ilgili davaların da artışına neden olmaktadır.

Kayseri

Kayseri ve ilçelerinde son dönemde uyuşturucu madde ticareti ve cinsel istismar konularında ve suçlarında bir atış bulunmaktadır. Bu suçların genel olarak artmasının nedeni ekonomik problemlerdir. Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak bilgi ve birikimizle ceza avukatı ve boşanma avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. İlimiz de yaşanan problemleri özellikle belediye çalışmaları ile ilgili sıkıntılarınızı kayseri belediyesi şikayet hattı kullanılarak iletebilirsiniz. İlimizde özellikle trafik alanında kazalar meydana gelmekte olup bu kazalara araç çokluğu nedeniyle büyükşehir belediyesi otobüs hatlarında meydana gelmektedir. İlimizde büyükşehir belediyesi etkinlikleri hakkında iletişim kısmından bilgi alabilirsiniz. Büromuz avukatları uyuşturucu madde ticareti ve kullanma suçu davalarında uzmanlaşmıştır.

Birr Hukuk Bürosu

Kayseri ve çevre ilçelerdekayseri gezilecek yerlerkonusundaönerilerinizi sunabilirsiniz. İlimizde herhangi bir suça karıştığınız zaman harita ilgili konusunda uzman büro avukatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle çekişmeli boşanma avukatı ve ceza avukatı konularında büro avukatlarımızın tecrübesi ve bilgi birikimi fazladır. Ceza davalarında süreç mahkemelerin yoğunluğu ve müvekkillerin delil toplama verimliliği düşük olduğu için dava süreçleri uzundur. Örneğin uyuşturucu ile suçta uzman kayseri hukuk bürosu avukatları le çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Çünkü bu dava süreçlerinde avukat olarak biz süreç takibi ve suçlunun en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlayacaktır. Ceza davalarında örnek Yargıtay kararları detaylı olarak incelenmelidir. Kayseri avukat olarak müvekkillerimize yardımcı olmaktayız. Bu bölgede artan ceza suçları ile ilgili bir suça karıştığınızda büromuz avukatlar ile iletişime geçmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al