short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
Kayseri En İyi Boşanma Avukatı » Birr Hukuk Bürosu
0%

Kayseri En İyi Boşanma Avukatı

Kayseri En İyi Boşanma Avukatı, olarak boşanma davalarında avukatlarımız gerekli bilgi ve birikime sahiptirler. Bu davalarda kayseri boşanma avukat ücretleri ceza davalarında olduğu gibi yüksek değildir. Davanın türüne göre değişmekte olup kayseri iş mahkemeleriavukatları yüksek ücretler alsa bile boşanma davalarında avukatlık ücretleri makul düzeydedir. Boşanma davarlı iki tür olup Anlaşmalı Boşanma Davası ve Çekişmeli Boşanma Davası’dır. Anlaşmalı boşanma davaları çekişmeli boşanma davalarına göre dava süreçleri daha kısadır. Bu davalarda taraflar arasında bir protokol imzalanır. Bu protokol, taraflar her türlü hukuki şartlarda hem fikirdir. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmaya katılmak zorundadır. Duruşma sırasında kendi hür iradeleriyle boşanmak istediklerini beyan ederler.

Kayseri En İyi Boşanma Avukatı

Kayseri En İyi Boşanma Avukatı, boşanma dava sürecinde sizin en az zararla davanızın sonuçlanmasını sağlayacaktır. Çekişmeli boşanma davalarında kayserinin en iyi avukatı kim diye bakıldığından ziyade bu tür davalarda tecrübe ve birikime bakılmalıdır. Çekişmeli boşanma davalarında vekiliniz ya da yardım için kayseri avukat numarası ile danışabilirsiniz. Bu konudaki davalarınızda kayseri avukat telefon numaralarını bulabileceğiniz internet siteleri ve diğer resmi kurum rehberleri bulunmaktadır. Çekişmeli boşanma davalarında tarafların hem fikir olmadıkları hukuki konular bulunmaktadır. Bu konular velayet, tazminat gibi konular olabilmektedir. Çekişmeli boşanma davalarının süresi tarafların delil getirme verimliliğine ve mahkemelerin iş durumuna göre değişmektedir. Genel olarak 12 ayda bir sürede sonuçlanmaktadır.

En İyi Boşanma Avukatı

Kayseri En İyi Boşanma Avukatı, çekişmeli boşanma dava sürecini müvekkilleri için takip ederek en çok verim alabilecekleri sonuç için çalışmaktadır. Çekişmeli boşanma avukatı ücretleri, anlaşmalı boşanma davalarına göre yüksektir. Çünkü çekişmeli boşanma davalarında dava sürecinde delillerin değerlendirilmesi, tarafların tazminat talepleri gibi durumlar bulunmaktadır. Bu türü davalarınız da kayseri avukat danışma olarak büromuz hizmet vermektedir. Çekişme boşanma davalarında mal paylaşımı boşanma davası ile birlikte genel olarak açılmaz. Açılması halinde mahkeme boşanma davasının sonuçlanmasını bekleyecektir. Dava sürecinde ekonomik olarak mağdur taraf dava sürecinde sosyal ve ekonomik anlamda hayatını devam ettirebilmesi için nafaka talebinde bulunabilir. Mahkeme karşı tarafın ekonomik durumunu gözetir.

Kayseri Boşanma Avukatı, Çekişmeli boşanma davalarının sonuçlanmasından sonra, taraflar verilen kararlar için dava açabilir. Örneğin velayet, nafaka davaları açılabilir. Değişen ekonomik şartlar nedeniyle belirli bir süre sonra nafaka artırımı için dava açılabilir. Mahkeme karşı tarafın ekonomik durumunu gözeterek nafaka artırımı yapabilir.

Hemen Ara
Yol Tarifi Al