Kayseri Boşanma Avukatları Telefonları – Kayseri Avukat

Kayseri Boşanma Avukatları Telefonları, ile boşanma davanızda uzman bir avukat ile iletişime geçebilirsiniz. Boşanma davaları dava içeriğine göre iki ayrı şekilde değerlendirilir. Anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olarak. Bu davalarda kayseri boşanma davası avukat ücretleri davanın içeriğine göre değişmektedir. Bu ücretler için kayseri avukat telefon numarası ile detaylı bilgi alabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında süreç çekişmeli boşanma davasındaki gibi uzun değildir. Dava avukat ücreti de düşüktür. Bu davalarda taraflar aralarında protokol imzaladıkları için sadece mahkeme huzurunda boşanmak istediklerini beyan etmeleri yetmektedir. Anlaşmalı boşanma davalarında müvekkillerin duruşmaya katılma zorunluluğu vardır. Davaya müvekkil avukatlar katılsa bile tarafların katılması zorunludur.

Kayseri Boşanma Avukatları Telefonları

Kayseri Boşanma Avukatları Telefonları, ile kayseri avukat danışma olarak boşanma davalarındaki süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. Boşanma davalarında boşanma avukatı dava sürecini takip edecek davanızın istediğiniz gibi sonuçlanmasını sağlayacaktır. Çekişmeli boşanma davalarında tazminat, velayet gibi konularda taraflar hem fikir değillerdir. Tazminat ile ilgili olarak kayseri tazminat avukatları ile tazminat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.  Çekişmeli boşanma davası süresince mağdur olan taraf nafaka talep edecektir. Bu nafaka mahkeme tarafından günün ekonomik şartlarına göre karar verilecektir. Çekişmeli boşanma davasında mahkeme kararı ile boşanma gerçekleştikten sonra değişen ekonomik koşullar nedeniyle nafaka artırımı istenebilir. Mahkeme değişen ekonomik koşulları değerlendirecektir. Nafaka azaltım talebi de yapılabilir.

Birr Hukuk Bürosu

Kayseri Boşanma Avukatları Telefonları, ile boşanma avukatı ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Boşanma davalarında süreç yönetimi çok önemlidir. Çekişmeli boşanma davasında tanık beyanları elzemdir. Dilekçeleriniz ile sunduğunuz iddialarınızı tanık beyanları ile ispatlayabilirsiniz. Ya da hâkimde haklılığınıza ve kusursuzluğunuza dair bir kanaat uyandırabilirsiniz. Bu tarz davalarda taraflardan birisi müşterek çocukların velayetini talep edebilir. Çocukların yaşı tarafların sosyal ve ekonomik durumu ve çocuğun üstün yararı gözetilerek velayet hakkı taraflardan birisine verilir. Bu konu ilgili detayı kayseri hukuk bürosu sağlamaktadır. Çekişmeli boşanma davalarında velayet mahkeme kararı sonuçlandıktan sonra velayet davası olarak tekrar açılabilir. Değişen şartları göz önüne alan mahkeme durum değerlendirmesi yaparak karar verecektir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir