Kayseri Boşanma Avukatlar – Kayseri Avukat

Kayseri Boşanma Avukatlar, ile boşanma davanızı en yüksek fayda ile sonuçlandırabilirsiniz. Bu davalarda kayseri boşanma avukat ücretleri davanın türüne göre ve içeriğine göre değişecektir. Anlaşmalı boşanma davası ücretleri çekişmeli boşanma davası ücretlerine göre azdır. Bu konuda kayseri avukat telefon numarasi ile detaylı bilgi alabilirisiniz. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar arasında bir anlaşma vardır. Çekişmeli boşanma davalarında ise taraflar arasında anlaşmazlık olduğundan boşanma avukatı tarafından sürecin takip edilmesi uygun olacaktır. Çekişmeli boşanma davalarında avukat davanın açılması, tazminat talebi, velayet gibi durumları değerlendirerek buna göre dilekçesini gerekçeli kararlar ile hazırlar. Birr Hukuk Bürosu avukatları müvekkillerine bu konu ile ilgili hizmet vermektedir.

Kayseri Boşanma Avukatlar

Kayseri Boşanma Avukatlar, çekişmeli boşanma davalarında aile Mahkemelerinde görevlerini yerine getirirler. Aile mahkemelerinin yoğunluğu, tarafların delil sunma verimliliği duruşma günü ve dava süresini etkilemektedir. Bu davalarda boşanma avukatı ücretleri davanın içeriğine ve türüne göre değişmektedir. Anlaşmalı boşanma davası ücretleri daha az olmasına rağmen buna karşılık çekişmeli boşanma davası ücretleri fazladır. Çekişmeli boşanma davalarında mahkemelerin yoğunluğuna ve tarafların tutumuna göre dava süresi 12 ay a kadar sürmektedir. Ayrıca mahkeme konusunda tazminat talebi var ise boşanma avukatı bu konu üzerinde de etkili olacaktır. Kayseri tazminat avukatı tazminat ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Birr Hukuk Bürosu

Kayseri Boşanma Avukatlar, boşanma davalarında müvekkilinin en yüksek fayda ile davasının sonuçlanması için çalışırlar. Çekişmeli boşanma davaları için kayseri avukat danışma ile gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu davalarda mahkeme duruşma ve karar verilme süresinde mağdur olunmaması için ekonomik durumu kötü olan taraf için nafaka bağlar. Bu nafaka dava boyunca devam edecektir. Dava bitiminden sonra değişen ekonomik şartlarda göz önüne alınarak nafaka artırımı yapılabilir. Mahkeme kararından sonra geçen bir süre sonunda değişen şartlara göre nafaka, velayet gibi konularda tekrar dava açılabilir. Anlaşmalı boşanma davaları ise 1-2 duruşmada mahkeme tarafından karar verilmektedir. Bu konuda kayseri hukuk bürosu müvekkillerine hizmet vermektedir. Boşanma davası ücretleri ceza davalarına göre davanın içeriği bakımından azdır. Bu süreçte ceza davalarında avukatın harcadığı zaman ve davanın uzun sürmesi anlamında ücretleri fazladır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir