Kayseri Barosu – Kayseri Avukat

Kayseri Barosu, bağlı olan avukatları ile Birr Hukuk Bürosu müvekkillerine hizmet vermektedir. Birr Hukuk Bürosu avukatları bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerinin davalarının ey yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Büromuz Barbaros Mah. Bahçeli sok. Büyükmıhçı Apt. No 2 Kat 2 Daire 4 Kocasinan Kayseri Kayseri TR, 38100 adresinde hizmet vermektedir. Büromuz avukatları Avukat Esra Kara ve Avukat Nejla Demir ile birlikte stajyer avukatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Avukatlarımız özellikle ağır ceza davaları, ceza davaları, boşanma davaları, miras davaları, icra davalarında bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Müvekkillerimiz için özellikle büromuz rahat hissetmeleri için tasarlanmıştır. Böylece gelen insanların suçları ne olursa olsun kendilerini rahat hissedip konunun detaylarını rahatça anlatmaları amaçlanmaktadır.

Kayseri Barosu

Avukatlık bürosu olarak telefon numaramız 0 352 338 77 77 dir. Çalışma saatlerimiz 08:00-23:00 arasında büromuz telefonunda bizlere ulaşabilirsiniz. Büromuz Kayseri Adliyesi karşısında Kocasinan Belediyesi Sinan Kafe arkasındadır.  Birr hukuk bürosu olarak avantajlarımızdan bahsetmek istersen özellikle kadın avukat arayan insanlar için ilk tercih edilmemizdir. Buna ek olarak avukatlarımız müvekkil görüşmeleri dahil saygı çerçevesi içerisinde davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır.

Avukatlarımız ağır ceza avukatı olarak almış oldukları davalarda yüksek oranda başarılı sonuçlar almıştır.  Ağır ceza davalarında süreçler uzun ve detaylar önemlidir. Bunun yanı sıra avukatlarımız boşanma avukatı ve miras avukatı olarak müvekkillerinin davalarını yüksek oranda başarı ile sonuçlanmıştır. Bizi tercih etmenizde ki nedenlerden biri konunun ilk paylaşıldığı andan itibaren müvekkillerimize olabilecek bütün varyasyonlar kanun çerçevesinde gelişecek durumlar net olarak anlatılmaktadır.

Kayseri Avukat

Eski düzende olduğu gibi ben ipten adam alırım gibi konular artık çok çok eskide kalmış olup bazı meslektaşlarımızın bu konularda hala müvekkilleri kazanmak amaçlı bu tarz söylemleri kullandığını görüyoruz. Özellikle yurtdışında yaşayan gurbetçilerimizden çok fazla müvekkil sahibiyiz. Çok uzakta oldukları için dava süreçlerinde onları detaylı olarak bilgilendiriyoruz ve saat farkı gözetmeksizin bilgilendirme yapıyoruz. Bu çalışma ile bugüne kadar çok fazla yurtdışı müvekkillerimiz olmakla beraber davalarında %100 oranında başarı sağlamış bir avukatlık bürosuyuz. Birr Hukuk Bürosu olarak kayseri barosu avukat stajyer avukat olarak bize yapılan başvurularda değerlendirmelerimiz sonucunda alım yapmaktayız. Yeni mezun olan avukatlarımız bir sene staj yapma yükümlülüğüne sahiptir. Bu konu ile ilgili bilgileri kayseri barosu staj için gerekli belgeler olarak detaylı bilgiyi kayseri barosu telefon ile ulaşabilirsiniz.

Kayseri Hukuk Bürosu

Genel olarak davalarınız ile ilgili avukat aramalarda konunuzla ilgili avukatı kayseri barosu avukatları iletişim şeklinde arayabilir ve davalarınız ile ilgili uzman bir avukat edinebilirsiniz. Yeni mezun avukatlar staj dönemleri bittikten sonra kayseri barosu staj bitim belgesi ile yapılacak törenle ruhsatlarını almaktadır. Son dönemde ülkemizde değişen ekonomik şartlar ve değişen sosyal yapı ile özellikle boşanma davaları ve ceza davalarında artışlar görülmektedir. Bu süreçlerde özellikle bu dava türlerinde detaylar önemli olduğu için konusunda uzman bir avukat ile dava sürecini takip etmeniz önerilmektedir. Dava süreçlerinde en çok merak edilen konu dava ücretleridir. Ava ücretleri boşanma davası avukatlık ücreti, ceza davası avukatlık ücreti gibi konularda önemli olan dava detayıdır. Yani uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, kasten adam öldürme gibi ağır ceza davalarında avukatlık ücretleri fazladır.

Birr Hukuk Bürosu

Ayrıca buna ek olarak idare mahkemelerinde görülen davaların ücretleri ise dava içeriğine göre değişmektedir. Bu dava türleri ve detayları ile ilgili olarak kayseri barosu eğitimler düzenlemektedir ve yeni avukatların bilgilendirilmesi ve avukatların bilgilerinin güncelleştirilmesini amaçlamaktadır. Bu tür faaliyetlerde kayseri barosu servis gibi organizasyonları da üstlenmektedir. Davalarının ile ilgili avukat seçimi yaparken en iyi avukat kavramından uzaklaşıp konusunda uzman bir avukat ile dava sürecini takip etmeniz önerilmektedir. Büromuz avukatları bilgi birikim ve yetenekleri ile kayseri avukat olarak her türlü davalarda başarılarını ispatlamıştır.

Kaynak: Kayseri Barosu

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir