Kayseri Avukat Telefonları – Kayseri Avukat

Kayseri Avukat Telefonları ile her hangi bir şuça karıştığınız zaman ilgili avukatlara ulaşabilirsiniz. Bu suçlar son dönemde özellikle ceza davalarında görülmektedir. Ceza davalarında cezası 10 yıl ve üzeri olan davalar Ağır Ceza Mahkemelerinde görülmektedir. Bu tür davalarda kayseri avukat danışma ve avukat sorgulama ile uzman bir avukat ile iletişime geçebilirsiniz. Son dönemdeki en yaygın suç oranı maalesef uyuşturucu ticareti yapma ve kullanma, gasp, cinsel istismar olarak bilinmektedir. Bu suçlarda davanın takibi, delillerin toplanması diğer aşamaları için özel bir avukat tutmanız faydanıza olacaktır. Çünkü Türk Ceza Kanununda belirtilen bu şuç kapsamı geniş ve hangi maddeye göre yargılanacağınız önemlidir.

Kayseri Avukat Telefonları

Kayseri Avukat Telefonları ile büro avukatlarımıza ulaşarak avukat bilgi edinme yoluyla davanız hakkında bilgi alabilirsiniz. Örneğin kayseri iş mahkemesi avukatları olarak davanız ile ilgili bir avukat aramaktasınız. İş yerinden nedensiz yere tazminatsız olarak aksiniz fes edildi. Bu konuyla ilgili uzman bir avukat ile süreci yönetmelisiniz. İlgili kanun maddelerinde iş akdinin fes edilmesi için bazı koşulların oluşması gerekmektedir. Bu konularla ilgili avukat bulamıyorsanız barodan avukat bulma yolunu deneyebilirsiniz. İş ve işveren avukatları günümüzde kanunlarda kanunlarca keskin bir şekilde verilmiş kurallara uymak zorundadır. Bu dava süreçlerinde gelişen internet kullanımı ile işçiler haklarını daha çok aramaya çalışmaktadırlar.

Birr Hukuk Bürosu

Kayseri Avukat telefonları ile boşanma dava süreçlerini de takip edebilirsiniz. Bu konuda kayseri hukuk plaza avukatları sizlere yardımcı olacaklardır. Boşanma davaları çekişmeli boşanma davası ve anlaşmalı boşanma davası olarak iki şekilde aile mahkemelerinde görülmektedir. Anlaşmalı boşanma davalarında süreç kısadır ve anlaşmalı boşanma davası ücretleri çekişmeli boşanma davası ücretlerine göre daha azdır. Çekişmeli boşanma davasından taraflar arasında anlaşmazlık olduğu için velayet ve diğer konular nedeniyle süreç uzun ve avukat ücretleri fazladır. Çekişmeli boşanma davalarında delil kanıt şahit telefon kayıtları gibi veriler dava sürecini etkileyecektir. Ziynet eşyası, çocukların velayeti gibi konularda kanunda belirtilen maddeler uygulanır. Medeni Kanun boşanma davası ile ilgili kanundur. Bu tür davalarda uzman bir boşanma avukatı ile dava sürecini takip etmeniz önerilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir