Kayseri Avukat Telefon Numarası – Kayseri Avukat

Kayseri Avukat Telefon Numarası, ile büromuz avukatlarına ulaşabilirsiniz. Büromuz ceza davaları, boşanma davaları, ağır ceza davalarında bilgi birikimini müvekkillerine sağlamaktadır. Bu alanda kayseri avukat danışma olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca avukatlık büromuz kayseri iş mahkemeleri avukatları olarakta hizmet vermektedir. Bu tür davalarda müvekkillerimize en yüksek faydayı sağlamak birinci amacımızdır. Son dönemde arsa anlaşmazlıklarının fazla olması nedeniyle kayseri arsa davasıyla ilgilenen avukatlar olarakta büromuz hizmet listesine eklemiştir. Günümüz gelişen internet kullanımı ve artan sosyal ağ kullanımı nedeniyle ceza davaları ve boşanma davalarında artış gözlemlenmektedir. Bu davaların çeşitli türleri vardır ve içeriklerine göre değişkenlik göstererek dava süreçleri değişmektedir.

Kayseri Avukat Telefon Numarası

Kayseri Avukat Telefon Numarası, ile örneğin bir ceza davanız var.Bu davanız uyuşturucu madde ticareti yapılan bir ortamda bulundunuz ve kolluk kuvvetleri sizleri tutukladı. Öncelikle avukat rehberi kullanarak bu davada uzman bir avukat ile görüşmeniz faydanıza olacaktır. Uyuşturucu ticaretinin yapıldığı ortamda bulunmanız kolluk kuvvetlerinin sizi yakaladığı andaki pozisyonunuz deliller ve tanıklar önem taşımaktadır. Bu davalarda özel avukatınız süreci takip edecektir. Örnek olarak bir arabada içerisindesiniz ve arka koltukta oturuyorsunuz ama bu yapılan yasa dışı satış ile ilgili herhangi bir fiiliniz olmadı. Mahkemeye sunulan delillerde ve sanıkların ifadelerinden sonra karar verilecektir. Örneğin terazi de parmak iziniz var mıydı gibi deliller sunulacaktır.

Birr Hukuk Bürosu

Kayseri Avukat Telefon Numarası, ile kayseri ticaret avukatı ile ilgili herhangi bir davanız olduğunda iletişime geçebilirsiniz. Ticari davalarda şirket alacağı, karşılıksız çek vs gibi durumlar söz konusudur. Bu konularda ticaret hukuku alanında uzman avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Kayseri hukuk plaza avukatları bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Mala zarar verme gibi durumlarda ise arabuluculuk olarak tanımlanan şikayetçi ve davacı arasındaki anlaşmayı sağlar. Bu konu ile ilgili olarakta kayseri arabulucu avukat sizlerin en yüksek fayda ile davanız sonuçlanacaktır. Kayseri ve çevre illerde son dönemde ceza davalarında bir artış gözlemlenmiştir. Bunun nedeni olarak değişen ekonomik sebepler gösterilmektedir. Ceza davalarında, boşanma davalarında, ticari davalarda davanın içeriği bakımından dava süresi ve ücretleri değişmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir