Kayseri Avukat Danışma – Kayseri Avukat

Kayseri Avukat Danışma, hizmetlerinde Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Müvekkillerimize ve davaları olan vatandaşlarımız için kayseri hukuk bürosu olarak yardımcı olmaktayız. Ceza davaları, boşanma davaları, icra davaları ve diğer davalarınız için kayseri avukat telefon numarası ile avukatlarımızdan yardım alabilirsiniz. Davalarınızda süreç takibi ve davalarınızın en faydalı sonuçla sonuçlanması için avukatlarımız müvekkillerine hizmet vermektedir. Özellikle günümüz şartlarında hızla artmakta olan ceza davaları ve boşanma davalarında Birr Hukuk Bürosu tecrübe ve bilgi birikimi ile bu konularda uzmanlaşmıştır. Özellikle ceza davalarından dava süreçlerini özel avukatınız tarafından yapılması sizlerin faydasına olacaktır. Bu tür davalarda Birr Hukuk Bürosu ile irtibata geçmelisiniz.

Kayseri Avukat Danışma

Kayseri Avukat Danışma, herhangi bir suça karıştığınızda veya bir soruşturma kapsamında sizinle ilgili bir durum olduğunda özel avukat tutmanız faydanıza olacaktır. Günümüz şartlarında uyuşturucu ticareti yapma yani ağır ceza avukatlığı gerektiren, kayseri iş mahkemesi avukatları,  hırsızlık ceza avukatlığı gibi konularda artış görülmektedir.  Bunun yanı sıra sosyal medyanın kullanımının artması ve sosyal yapının değişmesinden dolayı boşanma davalarında yüksek oranda artık görülmektedir. Bu davalarda kayseri boşanma avukatı ücretleri davanın türüne göre değişmektedir. Anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davaları türleri vardır. Anlaşmalı boşanma davaları 1-2 duruşmada sonlandığı için avukat ücretleri çekişmeli boşanma davasına göre düşüktür. Birr Hukuk Bürosundan yardım alabilirsiniz.

Avukat Danışma

Kayseri Avukat Danışma, olarak ağır ceza mahkemelerinde görülen davalara da bakmaktayız. Ağır ceza davaları kayseri ağır ceza avukatı olarak uyuşturucu madde ticareti, kasten adam öldürme, terör suçları, cinsel taciz gibi suçları içermektedir. Bu davalarda davanın zorluğu ve uzun sürmesi nedeniyle kayseri avukat ücretleri diğer davalara göre fazladır. Bu davaların uzun sürme sebebi olayın detaylandırılması, tanıkların çağırılması ve delillerin toplanması süreci uzundur. Bu mahkemelerin yoğunluğuna ve suçlunun delilleri sağmadaki hızlılığı önemlidir. Boşanma davalarında durum bu kadar karışık olmadığı için davaların ücreti ve süreleri daha kısadır. Özellikle anlaşmalı boşanma davalarında yüksek ihtimalle ilk duruşmada dava sonlanmaktadır. Birr Hukuk Bürosundan yardım alabilirsiniz.

Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmalara katılmak zorundadır. Mahkeme huzurunda hür iradeleri ile boşanmak istediklerini ifade etmek zorundadırlar. Bu davalarda taraflar her konuda anlaşmış ve genellikle aralarında protokol imzalanmıştır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir