Kayseri Ağır Ceza Avukatı – 0 352 338 77 77

Kayseri ağır ceza avukatı olarak , Birr Hukuk, hızla bünyesinde bulunan uzman avukatları ile müvekkillerinin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlandırmayı amaçlamaktadır. Bu davalarda genel olarak boşanma davaları, icra davaları, miras davaları, tanıma tenfiz, boşanma sonrası mal paylaşımı, ağır ceza davaları gibi davalara bakmaktadır. Kayseri Avukat olarak yapılan aramalarda özellikle ceza davalarında uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Kayseri avukatlık bürosu özellikle ağır ceza mahkemelerinde görülen davalarda ve asliye ceza mahkemelerinde görülen davalarda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Kayseri Hukuk Bürosu, uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, dolandırıcılık, hırsızlık, cinsel istismar ve diğer suçlarda uzmanlaşmıştır. Bunun haricinde işçi ve işveren davalarında işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır.

Kayseri Ağır Ceza Avukatı

Kayseri ağır ceza avukatı, Mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Burada anlaşmazlıkların giderilmesi amaçlanmaktadır. Anlaşma sağlanamazsa iş mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Genel olarak boşanma davalarında kayseri bayan avukat tercih edilmektedir. Kayseri Boşanma Avukatı olarak arama yapabilir davanız ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu konuda artan boşanma davalarından dolayı önem kazanmıştır. Kayseri Ceza Avukatı olarak hizmet verdiğimiz müvekkillerimizin davalarını yüksek oranda olumlu sonuçlandırdık. Bu konuda kayseri ağır ceza avukatı olarak müvekkillerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ağır ceza mahkemelerin de görülen davalar uzun süren davalardır. Bu davalarda sanıkların fazlalığı ve delillerin toplanması gibi süreçler dava süresini etkilemektedir. Bu davaların avukatlık ücreti fazladır. Bunun nedeni ise avukatın harcadığı mesai süreci ve dava sürecinde yapılacak işlemlerin fazlalığıdır. Diğer dava türü ise icra davalarıdır.

Kayseri Ceza Avukatı

Kayseri ağor ceza avukatı ,İcra takip işlemleri icra müdürlüklerinde yapılmaktadır. İlamlı ve ilamsız olmak üzere iki tür takip vardır. İlamsız icra takibini kişi kendisi yapabilir ama hızlı sonuç alınması için bir avukat tarafından yapılması önerilmektedir. İlamlı icra takibi ise mahkeme ilamı sonrasında yapılan icra takibidir. İcra işlemlerinde Kayseri Barosu senelik olarak avukatlık ücretlerini yayınlamaktadır. Diğer dava türü ise miras davalarıdır. Bu davalar bilirkişi raporlarının hazırlanması, mirasçılar arasındaki anlaşmazlıklar gibi nedenlerden dolayı dava süreçleri uzun sürmektedir. Küçük hatalar bu davalarda büyük hak kayıpları olmaması için konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Yol Tarifi Al