Kastamonu Avukat – 0 352 338 77 77

Kastamonu Avukat, son dönemde değişen sosyal yapı ve ekonomik koşullardan dolayı önem kazanmıştır. Birr Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Kastamonu avukatlık bürosu bünyesinde bulunan bilgi birikim ve tecrübesi yüksek olan avukatlarla müvekkillerine hizmet vermektedir. Özellikle Kastamonu levhası olarak yapılan aramalarda büromuz avukatlarına ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirisiniz.

Kastamonu Avukat

Kastamonu Hukuk Bürosu, değişen hayat koşulları nedeniyle özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında müvekkillerine en yüksek fayda sağlayacakları şekilde hizmet vermektedir. Özellikle uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, hırsızlık gibi suçlarda hızlı bir artış görülmektedir.

Kastamonu Hukuk Bürosu

Değişen ekonomik ve sosyal koşullar nedeniyle boşanma davalarında artış gözlemlenmektedir. Bu davalarda özellikle Kastamonu bayan avukat olarak hizmet alabilirsiniz.

Kastamonu Boşanma Avukatı

Kastamonu boşanma avukatı, anlaşmalı boşanma davalarında ve çekişmeli boşanma davalarında müvekkillerine bilgi birikim ve tecrübesi ile hizmet vermektedir. Boşanma davaları anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olarak iki türdür. Bunun dışında boşanma sonrasında mal paylaşımı, velayet, nafaka, tazminat gibi konuları içermektedir. Çekişmeli boşanma davaları uzun süren davalardır. Bu nedenle avukatlık ücretleri fazladır.

Kastamonu Ceza Avukatı

Kastamonu ceza avukatı, son zamanlarda hızla artan suç oranlarından sonra önem kazanmıştır. Kastamonu ağır ceza avukatı olarak uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar gibi suçlarda müvekkillerine hizmet vermektedir. Kastamonu avukatlık bürosu olarak bu davalarda müvekkillerinin en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Ceza davalarında dava süreleri uzundur. Detaylar bu davalarda önemlidir. Bu nedenle uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir.

Kastamonu Gayrimenkul Avukatı

Kastamonu gayrimenkul avukatı, kişiler arasındaki taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Kastamonu miras avukatları olarak yapılan aramalarda konusunda uzman bir avukat ile davanız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kastamonu Hukuk Fakültesi bilgi birikimi yüksek avukatlar mezun vermektedir. Taşınmazlar denilince arsa, arazi, konut gibi kavramlar gelmektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir ve küçük hatalardan dolayı hak kayıplarına uğranabilir.

Kastamonu İcra Avukatı

Kastamonu icra avukatı, ılgaz avukatları olarak ta aranabilir. İcra takip işlemlerinde müvekkillerimizin en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. İcra takip işlemleri icra müdürlüklerin de yapılmaktadır. İcra takibinde ilamlı icra takip işlemleri ve ilamsız icra takip işlemleri bulunmaktadır. Mahkeme ilamı ile yapılan icra takibinde bir mahkeme ilamına ihtiyaç duyulmaktadır. İlamsız icra takibinde mahkeme ilamına gerek kalmadan yapılan icra takibidir.

Kastamonu İdare Avukatı

Kastamonu idare avukatı, kamu ile vatandaşlar arasındaki hukuki işlemlerin çözülmesini içermektedir. Bazı durumlarda devlet ile vatandaş arasındaki işlemlerde vatandaş ilgili kurumun verdiği karara itiraz edebilir. İdare mahkemelerinde bu hakkını arayabilir. İdare mahkemelerinde usul farklıdır. Bu nedenle uzman bir avukat ile konunun takip edilmesi önerilmektedir. Özellikle idare mahkemelerine yazılan sözleşme önemlidir.

Kastamonu İşçi ve İşveren Avukatı

Kastamonu işçi ve işveren avukatı, artan fabrika sayısı ve üretim sayısı ile bir önem kazanmıştır. Bu şartlarda işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesi amaçlanmaktadır. Mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk sistemi getirilmiş ve büyük oranda başarılı olmuştur. Aradaki anlaşmazlıktan dolayı ilk olarak arabuluculuk sistemine başvurulması gerekmektedir. Burada bir anlaşma sağlanamazsa iş mahkemesine konu taşınacaktır.

Kastamonu Miras Avukatı

Kastamonu miras avukatı, miras mallarının nasıl paylaşılacağını içermektedir. Murisin mallarının mirasçılara nasıl aktarılacağı Miras Hukuku kapsamındadır. Bu kapsamda olan davalar uzun süren davalardır. Bu davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması, mahkemelerin yoğunluğu, terekenin tespiti gibi nedenlerden dolayı dava süreleri uzundur. İlk olarak terekenin tespiti davası açılır ve bundan sonra mal paylaşımı için dava açılacaktır.

Kastamonu Ticaret Avukatı

Kastamonu ticaret avukatı olarak şirketler arasında veya şirket içindeki işlemlerin hukuki boyutları ile birlikte devam etmesini amaçlamaktadır. Bu kapsamda şirket içi sözleşmeleri, şirket hisse devirleri, şirket içi hisse devirleri gibi işlemleri yürütmekteyiz. Bu tür işlemlerde küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olabilir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile takip edilmesi sizlerin faydasına olacaktır.

Kastamonu Tüketici Avukatı

Kastamonu tüketici avukatı tüketicilerin ve üreten ya da hizmet veren kuruluşların hukuki haklarını içermektedir. Son dönemde artan tüketim ve üretimden dolayı bu tür davalar artmıştır. Her ilimizde tüketici hakem heyetleri bulunmaktadır. Tüketici hakem heyetinde bir sonuç alınamazsa tüketici mahkemeleri devreye girecektir. Bu sistem içinde arabuluculuk düşünülmektedir. Fakat büyük oranda tüketici hakem heyetlerinde konu çözülmektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al