Karaman Avukat – 0 352 338 77 77

Karaman Avukat, Birr Hukuk Bürosu avukatları olarak bilgi birikim ve tecrübeleri ile hizmet vermektedir. Özellikle boşanma davalarında karaman bayan avukat tercih edilemektedir. Karaman ilinde en iyi avukatlar diye arama yapılmaktansa davanız ile ilgili uzman avuakt bulamnzı sizlerin faydasına olacaktır.

Karaman Avukat

Karaman iş mahkemesi avukatları işçi ve işveren davalarında etkin sonuç almaktadır. Karaman barosu baronet kullanımdadır. Karaman barosu avukat sorgulama ile davalarınız bir avukat ile takip edebilirsiniz. Karaman barosu levha sitemizde bulunmaktadır.

Karaman Hukuk Bürosu

Karaman hukuk bürosu olarak müvekkillerimize boşanma avukatı, ceza avukatı, miras avukatı, tanıma tenfiz davalarında hizmet vermekteyiz. Bu dava türleri için hopa barosu avukatları ve Artvin Arhavi avukatları olarak büromuz avukatlarına ulaşabilirsiniz. Avukatlar için Artvin barosu online hizmetler ile konusunda uzman avukatlar ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Büromuz avukatları bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Artvin avukatlık bürosu ile irtibata geçebilirsiniz.

Karaman Boşanma Avukatı

Karaman boşanma avukatı olarak büromuz avukatları bilgi birikim ve tecrübeleri ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Boşanma davaları iki türdür. Anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davalarıdır. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmalara katılmak zorundadır. Mahkeme huzurunda boşanmak istediklerini hür olarak beyan etmek zorundadırlar. Çekişmeli boşanma davalarında ise tarafların vekil avukatları katılacaktır. Boşanma davalarında velayet, nafaka, mal rejimi gibi konuları içermektedir.

Karaman Ceza Avukatı

Karaman ceza avukatı günümüz değişen şartlarında ceza davalarında artış gözlemlenmektedir. Artvin ceza avukatı olarak müvekkillerimize bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, hırsızlık, kasten adam öldürme gibi suçları içermektedir. Ceza davaları Asliye Ceza Mahkemelerinde ve Ağır Ceza mahkemelerinde görülmektedir. Baronet Artvin sisteminden bulabilirsiniz. Bu davalarda mahkemelerin yoğunluğu, delil toplama süreci gibi durumlardan dolayı dava süreleri uzundur.

Karaman Gayrimenkul Avukatı

Karaman gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerimize tecrübelerimize istinaden davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Gayrimenkul hukuku taşınmazlar üzerindeki hukuki işlemleri düzenlemektedir. Bina, konut, arsa, arazi olarak taşınmazlar üzerindeki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Bu davalarda detaylar fazla olduğu ve bilirkişi raporlarının hazırlanması için süreç uzundur. Artvin barosu faks ile avukat bulabilirsiniz.

Karaman İcra Avukatı

Karaman icra avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. İcra işlemleri avukat ile takip etme zorunluluğu yoktur. İcra müdürlüklerinden bireyler kendileri başvuru yapabilirler. Ama özel bir avukat ile takip etmeniz sizlerin faydasına olacaktır. İcra işlemleri ilamlı icra takibi ve ilamsız icra takibi olarak iki şekilde yapılmaktadır. İlamlı icra takibi için bir mahkeme kararına gerek vardır. İlamsız icra takibinde ise bir mahkeme kararına gerek yoktur.

Karaman İdare Avukatı

Karaman idare avukatı vatandaşlar ve devlet arasında hukuki işlemleri düzenler. İdare avukatı olarak müvekkillerimize davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktayız. İdare davaları vatandaşların devlet ile olan işlerinde itirazları içermektedir. Örneğin polis okulunda öğrenci iken atılmanın karşılığında. Buna karşılık dava açılabilir. Bu konuda cmk asistan Artvin ile avukat bulabilirsiniz.

Karaman İşçi ve İşveren Avukatı

Karaman işçi ve işveren avukatı olarak işveren ve işçi arasındaki hukuki hizmetleri vermekteyiz. İş hukuku işçi ve işveren arasındaki hukuki işlemleri düzenler. Genel olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, iş akdinin feshedilmesi gibi durumlarda dava açılır. Yeni düzenleme ile mahkemelerin yoğunluğunu azaltmak için arabuluculuk getirilmiştir. Davalı ve davacı mahkeme sürecinden önce arabuluculuk kurumunun kullanılması gerekmektedir.

Karaman Miras Avukatı

Karaman miras avukatı olarak bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Miras, ölen kişinin kişilere mal varlığının nasıl aktarılacağını içermektedir. Bu davalarda detaylar çok önemlidir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız davanızın en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlayacaktır. Miras davalarında süreç uzundur. Çünkü mal varlığın tespiti tarafların anlaşamaması gibi durumlardan dolayı davalar uzun sürmektedir.

Karaman Ticaret Avukatı

Karaman ticaret avukatı şirketler arası ve şirketlerin içerinde sözleşmelerin hazırlanması, şirket devirleri, hisse devirleri konularını içermektedir. Ticaret avukatı olarak bu davalarda müvekkillerimizin en yüksek fayda ile davalarının sonuçlanmasını amaçlamaktayız. Bu dava süreçlerinde detaylar çok yüksek önem arz etmektedir. Bu nedenle kaçırılacak bir nokta büyük kayıplara neden olacaktır. Büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karaman Tüketici Avukatı

Karaman ticaret avukatı günümüz değişen şartlarında bireyler daha fazla haklarını aramaktadırlar. Tüketici avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Tüketiciler aldıkları ürünlerin ayıplı olması ve diğer olumsuzluklardan dolayı haklarını arayabilmektedirler. Tüketici Hakem heyetlerine başvuru yapılacaktır. Buradan çıkan sonuçlardan anlaşılamaması durumunda Tüketici Mahkemelerinde davalar görülmektedir. Bilgi birikim ve tecrübeleri ile büromuz avukatları tüketici davalarında hizmet vermektedir.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al