Kahramanmaraş Avukat – 0 352 338 77 77

Kahramanmaraş Avukat, bilgi birikim ve tecrübesi ile müvekkillerine hizmet vermektedir. Kahramanmaraş avukatlık bürosu özellikle ceza davaları ve boşanma davalarında müvekkillerinin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Birr Hukuk Bürosu müvekkillerinin memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Avukat numaraları olarak yapılan aramalarda bizlere ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Avukat

Kahramanmaraş Hukuk Bürosu, avukatlar olarak baronun bizlere sunmuş olduğu seminer gibi organizasyonlara katılmaktayız. Aramalarda en iyi avukatlar şeklinde değil davanız ile ilgili uzman bir avukat ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır.

Kahramanmaraş Hukuk Bürosu

Değişen ekonomik koşullar ve sosyal yapı ile birlikte özellikle ceza davalarında ve boşanma davalarında hızlı bir artış görülmektedir. Bu davalarda detaylar önemlidir.

Kahramanmaraş Boşanma Avukatı

Kahramanmaraş boşanma avukatı, Aile Hukuku kapsamında boşanma davaları, velayet, nafaka, boşanma sonrası mal paylaşımı gibi davaları içermektedir. Boşanma davalarında özellikle Kahramanmaraş kadın avukat tercih edilmektedir. Bu davalarda anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olmak üzere iki türdür. Anlaşmalı boşanma davalarında taraflar duruşmaya katılır ve hür olarak boşanmak istediklerini beyan ederler.

Kahramanmaraş Ceza Avukatı

Kahramanmaraş ceza avukatı, uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, hırsızlık, dolandırıcılık, kasten adam öldürme gibi suçları içermektedir. Ceza davaları asliye ceza mahkemelerinde ve ağır ceza mahkemelerinde bakılmaktadır. Kahramanmaraş ağır ceza avukatı olarak cezası 10 yıl ve üzeri olan suçlar da gerekli bilgi birikim ve tecrübeye sahip avukatları bünyemizde barındırmaktayız.

Kahramanmaraş Gayrimenkul Avukatı

Kahramanmaraş gayrimenkul avukatı, Eşya Hukuku kapsamında taşınmazlar üzerindeki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Taşınmaz olarak bina, arsa, konut gibi kavramları içermektedir. Bu davalar uzun süren davalardır. Mahkemelerin yoğunluğu, bilirkişi raporlarının hazırlanması, tarafların hukuki anlaşmazlıkları gibi nedenlerden dolayı mahkeme süreçleri uzun sürmektedir. Kahramanmaraş avukat iş ilanları olarak büromuza başvurabilirsiniz ve konusunda uzman avukat olabilirsiniz.

Kahramanmaraş İcra Avukatı

Kahramanmaraş icra avukatı, İcratek pilot bölge olarak sistem üzerinden icra işlemleri yapıldıktan sonra hazırlanan dosya ile icra müdürlüklerinde işlemler yapılmaktadır. İcra takip işlemleri vatandaşlar tarafından bireysel olarak yapılabilmektedir. Fakat bir uzman avukat tarafından yapılması sizlerin faydasına olacaktır. İlamlı ve ilamsız olmak üzere iki tür icra takip işlemi bulunmaktadır. İlamlı icra takibinde mahkeme ilamı ile yapılan icra takip işlemidir.

Kahramanmaraş İdare Avukatı

Kahramanmaraş idare avukatı, vatandaşların devlet ile arasında olan işlemlerde hukuki düzenlemeleri içermektedir. Örneğin devlet kurumunda memur veya asker olarak görev yapan bir kişi belirli nedenlerden dolayı uzaklaştırıldığı zaman idare mahkemelerinde bu karar itiraz edebilir. İdare mahkemelerine uzman bir avukat tarafından yazılan dilekçe ile kararın iptali istenebilir ve tekrar göreve dönme sağlanabilir.

Kahramanmaraş İşçi ve İşveren Avukatı

Kahramanmaraş işçi ve işveren avukatı, İş Hukuku kapsamında işçi ve işveren arasındaki hukuki düzenlemeleri içermektedir. Mahkemelerin yoğunluğunun azaltılması amacıyla arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Taraflar anlaşamadıkları hukuki şartları arabuluculuk siteminde eğer hem fikir olurlarsa konu iş mahkemelerine taşınmayacaktır. Genel olarak konu pirim ödemeleri, tazminat, iş akdinin feshedilmesidir. Bu kapsamda büyük oranda arabuluculuk sisteminde çözülmektedir.

Kahramanmaraş Miras Avukatı

Kahramanmaraş miras avukatı, Miras Hukuku kapsamında miras kalan mal varlığın paylaşımını içermektedir. Murisin mal varlığının mirasçılara nasıl aktarılacağı konusunda hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda olan davalar uzun sürmektedir. İlk olarak terekenin tespiti yani mal varlığın tespiti için dava açılır. Sonrasında miras paylaşımı için dava süreci başlayacaktır. Bu davalar detaylı davalardır ve uzun sürmektedir.

Kahramanmaraş Ticaret Avukatı

Kahramanmaraş ticaret avukatı, verdiği hizmetler ile şirketler arası sözleşmeler ve anlaşmalar, şirket hisse devirleri gibi işlemleri içermektedir. Özellikle sözleşmelerde detaylar önemlidir ve bu detaylarda küçük hatalardan dolayı büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Günümüz şartlarında gelişen ekonomik faaliyetler ile önem kazanmıştır. Bu tür işlemlerde konusunda uzman bir avukat ile işlemlerin takip edilmesi önerilmektedir.

Kahramanmaraş Tüketici Avukatı

Kahramanmaraş tüketici avukatı, hızla artan üretim ve tüketim ile son dönemde artan dava türleridir. Bu davalarda tüketici aldığı ürün veya hizmetten dolayı ayıplı ürün ile karşılaşmışsa hakkını hukuki yoldan arayabilmektedir. Tüketici hakem heyetine başvurulabilir ve tüketici hakem heyetinden alınan karar ile tüketici mahkemelerinde dava süreci başlayacaktır. Genel olarak tüketici hakem heyetlerinde işlemler sonuçlanmaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al