İzmir Avukat – 0 352 338 77 77

İzmir avukat, birr hukuk bürosu avukatları gerekli davalarda bilgi birikim ve tecrübeye sahiptirler. İzmir konak avukat listesi ile davanız ile ilgili uzman bir avukat bulabilirsiniz. İzmir avukatlık bürosu olarak ilk amacımız müvekkillerimizin davalarının en yüksek fayda ile sonuçlanmasını sağlamaktır. Son dönemde özellikle ağır ceza davalarında ve ceza davalarında artış görülmektedir. Boşanma davaları da hızla bir artış göstermektedir.

İzmir Avukat

İzmir Hukuk Bürosu, bünyesinde çalışan avukatları ile ceza davaları, boşanma davaları, icra davaları, miras davaları ve diğer dava türlerinde faaliyet göstermektedir. Bu davalarda detaylar çok önemlidir.

İzmir Hukuk Bürosu

Küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olabilir. Özellikle bayan avukat arayan kişiler için izmir bayan avukat şeklinde arama yapıldığında bizlere ulaşabilirler. Ağır ceza avukatı olarak davalarında başarılı sonuçlar elde etmektedir.

İzmir Boşanma Avukatı

İzmir boşanma avukatı, konusunda bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. İzmir bayraklı avukat listesi olarak yapılan aramalarda boşanma davasında uzman avukatı bulabilirsiniz. Ayrıca konusunda uzman avukat olmak için izmir avukat iş ilanları ile de hukuk bürolarında başlayabilirsiniz. Bu davalarda dava sürecini takip eden avukatınız önemlidir. Bir hak kaybı yaşamamanız için özel bir avukat ile takip etmeni önerilmektedir.

İzmir Ceza Avukatı

İzmir ceza avukatı, son dönemde artan ağır ceza suçları nedeniyle hızla artış göstermektedir. İzmir ağır ceza avukatı olarak uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar ve diğer suçlarla ilgili hizmet vermekteyiz. Baronet izmir avukatları olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca avukat sayısında artış görülmektedir. İzmir avukat sayısı hızla artış gösterse de uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir.

İzmir Gayrimenkul Avukatı

İzmir gayrimenkul avukatı, taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesi alanında faaliyet göstermektedir. İzmir Bornova avukat listesi ile uzman bir avukat ile irtibat kurabilirsiniz. İzmir barosu ücretsiz avukat talebi ile sistemden sizler için avukat atanacaktır. Gayrimenkul avukatı bu türü davalarda detaylar önemli olduğu için takibi düzenli olarak yapar. Küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır.

İzmir İcra Avukatı

İzmir icra avukatı, icra işlemlerini takip eder. İzmir barosu ilanlar kısmında icra işlemleri ile ilgili eğitimlere ulaşabilirsiniz. İcra takipleri icra müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Yapılan bu işlemlerde uzman bir avukat ile yapılması önemle tavsiye edilir. İlamlı ve ilamsız olarak iki tür icra takibi vardır. Bu takiplerde özellikle ilamlı icra takibinde bir avukat ile çalışılması önerilmektedir. Mahkeme ilamı ile ilamlı icra takibi yapılır.

İzmir İdare Avukatı

İzmir idare avukatı, konusunda deneyim tecrübeye sahip, bilgi birikimi ile müvekkillerinin en yüksek fayda ile davalarının sonuçlanmasını amaçlamaktadır. İdare hukuku kapsamında devletin vatandaşlar arasındaki işlemlerde hukuki düzenlemelerini içermektedir. Bu işlemlerde ki itirazlarda bulunabilir ve idare mahkemesine başvurabilmektedir. İzmir avukatlık bürosu olarak idare mahkemelerindeki davalarda hizmet vermekteyiz. Özellikle usul bakımından bu davalar farklıdır.

İzmir İşçi ve İşveren Avukatı

İzmir işçi ve işveren avukatı, İş hukuku kapsamında işçi ve işveren arasındaki değerlendirmeleri kapsamaktadır. İşçi ve işveren arasındaki hukuki anlaşmazlıklarda arabuluculuk sistemi getirilmiştir. Böylece mahkemelerin yoğunluğunun azaltılması hedeflenmektedir. Genel olarak arabulucu ile hukuki anlaşmazlıkları giderilmektedir. Genel olarak konular iş akdinin fesih  edilmesi, sigorta pirimi ve diğer konuları içermektedir. Büromuz avukatlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Miras Avukatı

İzmir miras avukatı, taşınmazlar üzerindeki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Bu kapsamda taşınmaz olarak konut, arazi, arsa ve diğer tanımlamalar yapılmaktadır. Bu davalar süreç olarak uzun süren davalardır. Davalarda bilirkişi raporlarının hazırlanması, tarafların hukuki şartlarda anlaşamaması gibi durumlar nedeniyle süreç uzun sürmektedir. Küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olmaktadır. Bu nedenle özel bir avukat ile çalışılması önerilir.

İzmir Ticaret Avukatı

İzmir ticaret avukatı, artan ekonomik faaliyetler nedeniyle önem kazanmıştır. Şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri, sözleşmeler gibi konuları içermektedir. Sözleşmelerde detaylar çok önemlidir. Bu nedenle konusunda uzman bir avukatın takip etmesi önerilmektedir. Şirket içi sözleşmelerin ve şirketler arası sözleşmelerde yapılacak küçük bir hata büyük hak kayıplarına neden olmaktadır.  Birr hukuk Bürosu olarak avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Tüketici Avukatı

İzmir tüketici avukatı, son dönemde artan tüketim ile tüketicilerin haklarını araması amacı ile önem kazanmıştır. Tüketici aldığı mal veya hizmetin ayıplı olması durumunda tüketici hakem heyetine başvurur. Her ilimizde tüketici hakem heyeti bulunmaktadır. Burada bir sonuç alınamadığı takdirde tüketici mahkemelerinde dava süreci görülmektedir. Burada sadece tüketici değil hizmet veren de haklarını tüketici mahkemelerinde aramaktadır.

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al