İstanbul Avukat – 0 352 338 77 77

İstanbul avukat, Birr Hukuk Bürosu olarak son zamanlarda artan ağır ceza avukatı ve ceza avukatı olarak hizmetlerde bulunmaktadır. Uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti, cinsel istismar ve diğer suçlarda artış görülmektedir. İstanbul barosu kayıtlı avukat sayısı fazla olsa da konusunda uzman bir avukat ile çalışılması önerilmektedir. İstanbul avukatlık bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul Avukat

İstanbul Hukuk Bürosu, bilgi birikim ve tecrübesi ile müvekkillerinin davalarını en yüksek fayda ile sonuçlanmasını amaçlamaktadır. Özellikle bazı müvekkiller bayan avukat ile çalışmak istemekte ve İstanbul bayan avukat olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul Hukuk Bürosu

Son dönemde değişen sosyal yapı ve ekonomik koşullar nedeniyle ağır ceza avukatı gündeme çok gelmiştir. Avukatlarımız bu davalarda tecrübe bilgi birikime sahiptir.

İstanbul Boşanma Avukatı

İstanbul boşanma avukatı, Aile Hukuku kapsamında velayet, nafaka, boşanma sonrası mal tasfiyesi gibi konularda hizmet vermektedir. İstanbul barosu iş ilanlarından uzman avukat olmak istediğiniz hukuk alanı için mesleğe bu yönde başlayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul bayan avukat için İstanbul barosu telefon ile ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında süreçler farklıdır. Ayrıca usul olarak ta farklılık gösterir.

İstanbul Ceza Avukatı

İstanbul ceza avukatı, Ceza Hukuku kapsamında müvekkillerine hizmet vermektedir. Ucuz avukat İstanbul olarak yapılan aramalarda hatalı olup konusunda uzman bir avukat ile çalışmanız önerilmektedir. Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı, cinsel istismar, hırsızlık, dolandırıcılık, kasten adam öldürme gibi suçlarda ağır ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Bu davalarda süreçler uzundur. Bilirkişi raporları, sanık fazlalığı bu nedenler arasındadır.

İstanbul Gayrimenkul Avukatı

İstanbul gayrimenkul avukatı, Eşya Hukuku kapsamında taşınmazlar üzerindeki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini konu almaktadır. Taşınmazlar olarak bina, konut, arsa, arazi gibi kavramları içermek te olup bu davalarda detaylar önemlidir. Gönüllü avukat numaraları olarak yapılan aramalarda avukatlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul avukat iş ilanları ile ilgili arama yapabilir ve konusunda uzman bir avukat olabilirsiniz.

İstanbul İcra Avukatı

İstanbul icra avukatı, icra takip işlemlerinde müvekkilleri ile davalarını takip etmektedir. Tbb baro levhası olarak takip edilebilir. İstanbul barosu baronet ile konusunda uzman bir avukat ile iletişime geçmeniz önerilmektedir. İcra takip işlemleri icra müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. İlamlı ve ilamsız olarak yapılan icra takiplerinde ilamlı olan icra takibinde mahkeme ilamına gerek vardır. İlamsız olan takip türünde ise mahkeme ilamına gerek yoktur.

İstanbul İdare Avukatı

İstanbul idare avukatı, İdare Hukuku kapsamında hizmet vermektedir. İdare Hukuku vatandaşlar ve devlet arasındaki işlemlerde hukuki düzenlemeleri içermektedir. Vatandaşlar devlet ile ilgili olan işlemlerinde eğer bir haksızlığa uğradığını düşünüyorsa idare mahkemelerinde dava açabilirler. Bu davalar itiraz edilecek kararı veren devlet kurumunun kararına itiraz olarak açılacaktır. İdare avukatı olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul İşçi ve İşveren Avukatı

İstanbul işçi ve işveren avukatı, İş Hukuku kapsamında hizmet vermektedir. İş hukuku işçi işveren arasındaki hukuki anlaşmazlıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Bu kapsamda genel olarak kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, iş akdinin feshedilmesi, Primler gibi konuları içermektedir. Arabuluculuk sistemi ile bu davaların hızlı karara bağlanması amaçlanmaktadır. Bu konuda uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir.

İstanbul Miras Avukatı

İstanbul miras avukatı, Miras hukuku kapsamında murisin mal varlığının mirasçılara aktarılması amaçlamaktadır. Bu davalar uzun süreli davalar olup uzman bir avukat tarafından takip edilmesi önerilmektedir. Bilirkişi raporlarının hazırlanması, mirasçılar arasındaki anlaşmazlıklar gibi konular dava sürecinin uzun olmasına sebep olmaktadır. İlk önce terekenin tespiti için dava açılacaktır. Bu dava sonuçlandığında mirasçılara mal paylaşımı için dava açılması gerekmektedir.

İstanbul Ticaret Avukatı

İstanbul ticaret avukatı, son dönemde artan ekonomik faaliyetler ile şirket içi hisse devirleri, şirket devirleri, sözleşmeler büyük önem kazanmıştır. Bu konularda detaylar çok önemlidir. Küçük hatalar büyük hak kayıplarına neden olacaktır. Bu nedenle bu konularda uzman bir avukat ile takip edilmesi önerilmektedir. İstanbul avukatlık bürosu olarak hazırlanacak sözleşmeler ve diğer işlemlerde avukatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Tüketici Avukatı

İstanbul tüketici avukatı, tüketici davalarında müvekkillerine hizmet vermektedir. Bu kapsamda son dönemde artan tüketim ile bu davalarda artış gözlemlenmiştir. Tüketici hakem heyetlerine başvurulur. Her ilde tüketici hakem heyeti bulunmaktadır. Burada alınacak karardan ve bir anlaşma sağlanamaması halinde konu tüketici mahkemelerine taşınacaktır. Kişi aldığı mal veya hizmetin ayıplı olmasından dolayı hakkını arayabilir.

 

Yorum Yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Ara
    Yol Tarifi Al